Jump to content
Dogomania

Artur: zwykły, choć niezwykły czarny kundelek: już u Jaagi, nie ma stałych deklaracji


Recommended Posts

Pani AnnaGR przysłała dziś prezent dla psów: gryzaki, ciasteczka, preparat na stawy I dawkę Advocate. Ten ostatni właśnie zakropilam Arturowi. Bardzo dziękuję Pani Ani za rzeczy dla psiaków. Artur potrzebował wcierki, żebyśmy mieli pewność, że pozbył się wszystkiego.

IMG_20230602_140109.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dla byłego kumpla z hoteliku Artura, lękusa Wafla pojawił się cud w postaci szansy na dom. Korfantów, 20 km od Nysy. Mamy tam kogoś do wizyty pa? Telefonicznie - bosko. Psiak by jechał 08.07, bo w ten weekend Państwo zaczynają urlop 2-tygodniowy i mogą spędzać czas z psiakami (mają jeszcze 1,5-rocznego owczarka, który też jest panem niedotykalskim, za to kocha psiaki) i uczyć się Wafelka. Wafel został porzucony mając rok, kolejny rok biegał za busami i wył (ktoś był świadkiem  jak Wafelka wyrzuono z ukrainskiego busa), dokarmiał go bezdomny człowiek, potem wylądował w Miejskim kojcu, a na samym końcu trafil do hotelu, w którym był i Artur - I utkwił tam już ponad 4 lata. I przez ten czas ani jednego zapytania. A ten telefon to jak jakiś cud... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.06.2023 o 21:50, Tyśka) napisał:

Dla byłego kumpla z hoteliku Artura, lękusa Wafla pojawił się cud w postaci szansy na dom. Korfantów, 20 km od Nysy. Mamy tam kogoś do wizyty pa? Telefonicznie - bosko. Psiak by jechał 08.07, bo w ten weekend Państwo zaczynają urlop 2-tygodniowy i mogą spędzać czas z psiakami (mają jeszcze 1,5-rocznego owczarka, który też jest panem niedotykalskim, za to kocha psiaki) i uczyć się Wafelka. Wafel został porzucony mając rok, kolejny rok biegał za busami i wył (ktoś był świadkiem  jak Wafelka wyrzuono z ukrainskiego busa), dokarmiał go bezdomny człowiek, potem wylądował w Miejskim kojcu, a na samym końcu trafil do hotelu, w którym był i Artur - I utkwił tam już ponad 4 lata. I przez ten czas ani jednego zapytania. A ten telefon to jak jakiś cud... 

Wafel jedzie w nocy z piątku na sobotę... potrzebne kciuki za tę adopcje... 💗

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 09:58, Tyśka) napisał:

Wafel jedzie w nocy z piątku na sobotę... potrzebne kciuki za tę adopcje... 💗

Trzymam kciuki. Tysiu,  a gdzie on jedzie? Nie dałoby się  zabrać szczeniaka od Toli do nas,  gdyby trasa byla podobna?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 10:49, Jaaga napisał:

Trzymam kciuki. Tysiu,  a gdzie on jedzie? Nie dałoby się  zabrać szczeniaka od Toli do nas,  gdyby trasa byla podobna?

Dziewczyny już pisały do Zea na fb, bo widziały post 😊 Dziewczyny płacą za transport Wafla 600zł (z Tomaszowa do Wrocławia), więc pewnie byłoby im na rękę, aby jechał jeszcze jakiś psiak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam Rozliczenie Artura. Saldo wynosi prawie MINUS 337zł. W wolnej chwili wrzucę jeszcze rachunki dotychczasowych wydatkow (liczonych od momentu jak Artur trafił do Jagny). Dobrze, że po Grossku spadek został bo inaczej byłoby kiepsko.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem wzruszona. Wafel, niedawny współtowarzysz Artura z hotelu już jest zabezpieczony przed podróżą. On I przy okazji szczeniaki od Zea są awaryjnie u mojej znajomej do jutra. Jutro po pracy specjalnie (trasa w te i we wte) cała ekipę wiezie jeden pan 😊 Wafel jedzie pod Wrocław, szczeniaki do Katowic i do Wrocławia. Bardzo, bardzo wzruszona jestem adopcją Wafla. On jeszcze trafił do Stowarzyszenia za moich czasów, tyle lat to było! Już nikt nie wierzyl w adopcję... Bardzo bardzo potrzebne kciuki, najważniejsze aby na dzieńdobry nie skonfliktowal się z psiakiem  rezydentem. 

Wafel na razie w nowym miejscu radzi sobie nieźle, choć może pamięta moją znajoma jak te 5 lat temu prawie przez miesiac go łapała 😅

 

Wrzucę filmik jeden tak: 

A drugi jako LINK: https://youtube.com/shorts/0o-SB9DWlcA?feature=share

Mam nadzieję, że i Artura wypatrzy jakiś człowiek... I zakocha sie w jego oczach.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2023 o 22:46, Jo37 napisał:

Zrobiłam bazarek transportowy. Ewentualny utarg podzielimy równo na trzy psiaki.

 

Joasiu, jeszcze będzie 70 zł dodatkowo z transport szczeniaka do nas. Niestety, nie jestem w stanie co parę dni opłacać kosztów paliwa, a dopiero kociaka zawoziliśmy na tej trasie na nasz koszt.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 09:51, Jo37 napisał:

Wiedziałam o tym ale Marta prosiła o wystawienie bazarku na 600,00 zł.

A, rozumiem. Myślałam, że stowarzyszenie ma opłaconą swoją część kosztów transportu.

Andrzej czeka już na malucha, ale jest opóźnienie w transporcie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 19:55, Jaaga napisał:

A, rozumiem. Myślałam, że stowarzyszenie ma opłaconą swoją część kosztów transportu.

Andrzej czeka już na malucha, ale jest opóźnienie w transporcie.

Na moim bazarku jest informacja z przed godziny, że minęli Rzeszów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 20:03, Jo37 napisał:

Na moim bazarku jest informacja z przed godziny, że minęli Rzeszów.

Tak, ale dostałam ją z opóźnieniem. O 17:30 mniej więcej byli za Rzeszowem. 

Ja liczę że rodzina Wafla dorzuci się coś do transportu, ale tego nikt nie wie. Dziewczyny ze Stowarzyszenia w swoim poście poprosiły o wpłaty na konta Zea i Stowarzyszenia, może ktoś wpłaci jakiś grosz...

Link to comment
Share on other sites

Wafel zwiał mimo potwornego zmęczenia i zasypiania na stojąco... dojrchal w nocy, ze stresu kłapał na psa rezydenta, potem zwiał z bardzo zabezpieczonego terenu... wyrwał się ze smyczy, sselek, zwiał z porządnego kojca i przeskoczył parę ogrodzeń...

Nysa, Korfantów, Wrocław!!!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ZcUwT2bBgvkEamAYth8D4ydWZxePbL4zzX8ktqzNdMcDQm3qo1aMADnrXTJ3rqbdl&id=100066919728995

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to WAFEL ZWIAŁ! NYSA, WROCLAW! Czy ktoś wspomoże grosikiem? Artur nie ma zadnych deklaracji. Zwykły, choć niezwykły czarny kundelek, duży miś: pochylił się nad nim tylko bezdomny człowiek, już u Jaagi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...