Jump to content
Dogomania

Myszeczka 1.03.11 [*][*][*] Tarunia 4.12.09 [*][*][*] - Na zawsze w naszych sercach


Caragh

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://tmp4.glitery.pl/obrazki/61/92/4-Wieczny-SpacerDzi-na--4395.jpg[/IMG]

[FONT=Georgia][B][I].... Na ostatni, wieczny spacer (tak to niestety w życiu jest)[/I][/B][/FONT]
[I][B][FONT=Georgia]Odszedł najbliższy, malutki przyjaciel - nasz ukochany, wierny pies.[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Georgia]Odszedł po cichu, przytulony, szczęśliwy, że ktoś się nim zajął.[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Georgia]Umierał, czując się bezpiecznie. Wiedział, że wszyscy go kochają...[/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Ktoś kiedyś powiedział że marzenia sie spełniają no i się spełniło bo odwiedziłam Przystań Ocalenie :lol::lol:

Poznałam wielu mieszkańców Przystani . Pierwsze zwierzę jakie poznała to była piękna krówka rasy Jak ( chyba nie pomyliłam nazwy ) , Kocie i psie trój łapki ,piękne konie które wiedza co to jest cierpienie , Starowinkę Śnieżkę która jest bardzo chora :(:( osiołki , dwie świnki wtulone w siebie , krówkę Borutke , osiołki i wiele innych ocalonych mieszkańców Przystani .... niestety zdjęcia które porobiłam nie nadają się bo było już ciemno i nie wyszły :shake:
Nad Przystanią nawet gwiazdy pięknie święcą .

Każdy z Nas ma pewnie wielu znajomych i ja powysyłałam do kilku wielu ludzi sms z nr KRS i tak około 80 % z nich wpłaci i nawet pisali ze super ze im podpowiedziałam na jaka organizacje go przekazać .

Link to comment
Share on other sites

Jest mi bardzo przykro, że nie mogłam towarzyszyć w tej ostatniej drodze. Pani Justyno, jest mi bardzo przykro, ale Myszunia na pewno biega za TM i jest bardzo szczęśliwa. Co do długu i opłat za Pedra, mam zablokowane konto, ale jak tylko wyjdę ze szpitala i je odblokuję to na pewno pomogę. Proszę być dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A my jak zawsze spóżnieni dziś dopiero się dowiedzieliśmy,że Myszka odeszła..To jest właśnie to czego się boimy,że przyjdzie taki dzień i do nas..że odejdzie nasz ukochany Gucio..Co można powiedzieć?Ja mogę tylko ofiarowaćszczerą łzę,że tej psiny już nie ma.
Dobranoc Myszko.
E/W

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']A my jak zawsze spóżnieni dziś dopiero się dowiedzieliśmy,że Myszka odeszła..To jest właśnie to czego się boimy,że przyjdzie taki dzień i do nas..że odejdzie nasz ukochany Gucio..Co można powiedzieć?Ja mogę tylko ofiarowaćszczerą łzę,że tej psiny już nie ma.
Dobranoc Myszko.
E/W[/QUOTE]
Jest to bardzo ciężka decyzja , dlatego ja zawsze dużo rozmawiam z moimi wetami ( mają do mnie wyjątkową cierpliwość ) aby tej decyzji nie podjąć zbyt wcześnie ani zbyt późno ....
A teraz ciesz sie każdym spędzonym dniem :thumbs:

A ja za chwile ide z Pedrem i Fibim nakarmić piwniczne koty i jeszcze muszę iść na kwarantanne do Lussi i Matyldzi a głowa mi pęka z bólu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo brakuje Myszuni , budzę sie kilka razy w nocy i odruchowo zaglądam gdzie ona leży , jak sie czuje , gdzie zrobiła siku i czy nie wymiotowała :shake::shake::shake:
Dobrze ze mam wiele innych zwierząt które mi nie pozwalają się nad sobą rozczulać , zapraszam na ich watek zbiorczy , banerek w moim podpisie ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ROZLICZENIE LUTY :

MIAU.PL

Kropeczka i Dorota dla Mańka , Rysia i Mati ----------------------------------- 500zł
Taizu dla Eustachego ------------------------------------------------------- 80 zł
LSVC kocie bazarki ---------------------------------------------------------- 100 zł
Izydorka -------------------------------------------------------------------- 25 zł
Kropeczka -------------------------------------------------------------------- 200 zł
Wątek Mamut --------------------------------------------------------------- 196 zł
Pan Robert ------------------------------------------------------------------- 200 zł
Mar9 dla Eustachrego -------------------------------------------------------- 20 zł
IZAZET dla Eustachego ------------------------------------------------------ 100 zł
Miłka dla Raffiego -------------------------------------------------------------- 50 zł
Pani Marta dla Czorta --------------------------------------------------------- 50 zł
Pani Hanna dla Czorta -------------------------------------------------------- 500 zł
Izydorka bazarek --------------------------------------------------------------- 15 zł
Pani Beata dla Majeczki ------------------------------------------------------ 20 zł
Honda 11 dla Bony -------------------------------------------------------------- 30 zł
Kropeczka WET --------------------------------------------------------------- 150 zł



RAZEM 2236 zł




DOGOMANIA.PL
MYSZKA
Maks --------------------------------------------------------------------- 10 zł
An-na ------------------------------------------------------------------- 40 zł
Agata51 ---------------------------------------------------------------- 20 zł
Monika z Katowic ------------------------------------------------------- 25 zł


RAZEM 95 ZŁ
PEDRO
Bico --------------------------------------------------------------------- 10 zł

RAZEM 10 zł



:1luvu: :1luvu: :1luvu: RAZEM WSZYSTKO 2341 zł :1luvu: :1luvu: :1luvu:



WYDATKI
Wet --- 1000zł + 196 zł od Mamut + 150 zł od Kropeczki + 300 od KPdZ dla Myszki = 1646 zł
Zwirek ----------------------------------------------------------------------- 150 zł
RC mieszanka 20 kg --------------------------------------------------------- 200 zł
RC Urinary HD 5 kg ---------------------------------------------------------- 80 zł
Puszki 30 szt ----------------------------------------------------------------- 104 zł
Gumety 30 szt --------------------------------------------------------------- 83.7zł
Mieso drobiowe i podroby ------------------------------------------------- 124 zł
Pampersy 3 paczki ---------------------------------------------------------- 77,85 zł
Ryż , kasza , makaron , pieczywo przecenione ------------------------------ 46 zł
Reczniko papierowe mega 2 szt ----------------------------------------- 33.98 zł
Apteka --------------------------------------------------------------------- 57 zł

RAZEM 2602 zł

[color=#FF0000][b]Bardzo chce Wam podziękować za ogromna pomoc dla moich podopiecznych , za pomoc finansową , za ogłoszenia , za robienie bazarków , za podnoszenie wątków i kibicowanie , za wszystko co robicie dla nas :1luvu: :1luvu: :1luvu: [/b][/color]

[color=#008040][b]Szczególne podziękowania dla Komitetu dla zwierząt w Tychach Przystani Ocalenie za pomoc finansową i rzeczową , oni się ze mną dziele mimo iż sami borykają się z poważnymi problemami , bardzo i to bardzo Wam dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu: Możemy wplacac 1 % podatku , szczegóły w moim podpisie :lol: :lol: :lol: [/b][/color]

[color=#0000BF][b]Bardzo i to bardzo chce tez podziękować wspaniałym lekarzom weterynarii dr Juli i Michałowi Mazur oraz dr Karolinie Włodarczyk z lecznicy FAUNA za walkę o życie mojej ukochanej Myszuni , za walkę o każde zwierze które mam pod opieka , [/b][/color]

[color=#8000BF][b]Pomagają tez nam sklepy zoologiczne którym chce bardzo podziękować :1luvu: :1luvu: :1luvu: [/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...