Jump to content
Dogomania

Rozliczony, do usunięcia.


Isiak

Recommended Posts

  • Isiak changed the title to JUTRO KONIEC Dla Greya u Jaagi - NOWE rzeczy różniste, może na prezenty? -do 9.12. do 20.00
Dnia 8.12.2022 o 00:33, Poker napisał:

Jaaga się zmartwi

Nie ma problemu, cieszę się, że  Grey będzie miał pieniądze. Dzis robiłam zdjecia na następny bazarek dla naszych psiaków i kociej tymczaski. Dojechal jeszcze szczurek. Zawsze są potrzeby, a przy Greyu chociaż będę mieć spokojną głowę. Bardzo się cieszę z licytacji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Isiak changed the title to DZISIAJ KONIEC Dla Greya u Jaagi - NOWE rzeczy różniste, może na prezenty? -do 9.12. do 20.00
Dnia 8.12.2022 o 20:14, Isiak napisał:

Zapraszamy

Własnie wysłałam Ci  zdjęcia fantów na kolejny bazarek na maila. Zostały jeszcze roślinki, ale już nie dam rady czasowo. Mam nadzieję, ze mnie nie znienawidzisz 😉 Tym razem chciałabym też na potrzeby pozostałych psów i kota na BDT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2022 o 14:40, Jaaga napisał:

Własnie wysłałam Ci  zdjęcia fantów na kolejny bazarek na maila. Zostały jeszcze roślinki, ale już nie dam rady czasowo. Mam nadzieję, ze mnie nie znienawidzisz 😉 

Jaguś, JA CIĘ KOCHAM za to, co robisz dla psiaków i innych zwierzaków i cieszę się, że choć tak skromnie mogę pomóc 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...