Jump to content
Dogomania

Rozliczony, do usunięcia.


Isiak

Recommended Posts

Resztę zdjęć na drugi bazarek wrzucę po południu, jak wrócę z pracy. Wieczorem bazarek powinien już być otwarty.
Trochę mi z tym zeszło tym razem, bo dostałam pilne i duże zamówienie na świąteczne komplety od kogoś, komu nie wypada mi odmówić, no i miałam trzy dni i dwie noce wyjęte z życiorysu 😕 Myślę, że niesprzedane na tym bazarku fanty mogę tam też dołożyć?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 12:43, Nadziejka napisał:
Widzialam juz cudenka karty Sw na tym nowym kramiku 
moze uda mi sie jakies zdobyc kupic pozdrawiam 
zapraszam serdecznie mam w podpisie
kramik skazkowy dla Lindy i dwoch piesniczkow 
 
            Isiaczku 25 zl polecialo ku Tobie 

Dziękuję Nadziejko, jak pieniążki zameldują się na koncie, to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Poszła paczka do Nadziejki. Już myślałam, że nie dojedziemy do poczty w mieście, ale udało się.

Dziś wysyłam do Iv_, Dulskiej, Livki, Bgra. wszystkie udało mi się opakować w najmniejszym, rozmiarze przesyłki, czyli za 14,69 zł do paczkomatu. Własnie zaczynam drukować etykiety. Jesli ktoś jeszcze prześle Isiak adres, to też wyslę, bo u nas trudno z jazdą po wiejskich drogach. Wolałabym jak najwiecej wysłac za jednym razem.

Iv_ ma w rozliczeniu nie ujęte pałeczki za 12 zł, ale zobaczyłam pod ich zdjeciem i zdążyłam przed zapakowaniem fantów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 14:07, Jaaga napisał:

Poszła paczka do Nadziejki. Już myślałam, że nie dojedziemy do poczty w mieście, ale udało się.

Dziś wysyłam do Iv_, Dulskiej, Livki, Bgra. wszystkie udało mi się opakować w najmniejszym, rozmiarze przesyłki, czyli za 14,69 zł do paczkomatu. Własnie zaczynam drukować etykiety. Jesli ktoś jeszcze prześle Isiak adres, to też wyslę, bo u nas trudno z jazdą po wiejskich drogach. Wolałabym jak najwiecej wysłac za jednym razem.

Iv_ ma w rozliczeniu nie ujęte pałeczki za 12 zł, ale zobaczyłam pod ich zdjeciem i zdążyłam przed zapakowaniem fantów.

Bgra licytuje ubranko dla psa na drugim bazarku...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 14:29, Isiak napisał:

Bgra licytuje ubranko dla psa na drugim bazarku...

kurcze, no rzeczywiście to opcja licytacji. Mam już zapakowane oba fanty, więc wyslę. Najwyżej gdyby ktoś jeszcze chciał to ubranko, to mam drugą taką samą sztukę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2022 o 00:30, Isiak napisał:

Iv_ - nr 5A za 2 zł, nr 5B za 2 zł, nr 11 za 12 zł, nr 12 za 12 zł =40 zł + 14,69 KW = 54,69 zł wpłacone 40 zł wysłane

2zł + 2zł +12zł +12zł =28 zł

Tu też się pogubiłam 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 21:30, Iv_ napisał:

2zł + 2zł +12zł +12zł =28 zł

Tu też się pogubiłam 😄

 

Niesamowite, co ja z tym rozliczeniem nawyprawiałam. Wstyd mi podwójnie, zważywszy na rodzaj pracy, jaką wykonuję. Dobrze, że współpracownicy tego nie widzą, poza alex, ale ona chyba pary nie puści i będzie się ze mnie nabijać po cichu 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2022 o 22:47, Isiak napisał:

Niesamowite, co ja z tym rozliczeniem nawyprawiałam. Wstyd mi podwójnie, zważywszy na rodzaj pracy, jaką wykonuję. Dobrze, że współpracownicy tego nie widzą, poza alex, ale ona chyba pary nie puści i będzie się ze mnie nabijać po cichu 😄

Zdarza się nawet najlepszym 😉

Nie ma się co przejmować, czasem człowieka taka zaćma ogarnia, że wywija różne dziwne rzeczy 😄

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...