Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Jeszcze druga cześć rozliczenia Zewa, poza Zea- 170 zł Josera Festival. Kupiłam w zooplus jak zwykle w pakiecie 2 worki, żeby było taniej i proszę o 300 zł zwrotu za fryzjera, czyli razem 470 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 14:08, Alaskan malamutte napisał:

Wszystko wpisałam u Dylana. Już poprawiam 🙂

To już nie wpłacasz na ZEA? Mam odnotowywać Twoje wpłaty w deklaracjach?

 

Wpłaciłam na Twoje konto, bo była mowa, że od stycznia ZEA będzie ograniczać ilość operacji finansowych ze względu na koszty księgowości i wpłaty miały iść na konta skarbników. Ale od lutego znowu będę mogła wpłacać na ZEA jednym przelewem na wszystkie psy (do tej pory też tak robiłam).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest problem z karmą dla Zewa. Josera, żeby sprawiać wrażenie że nie podnoszą cen, zmieniła opakowania z 15 kg na 12 kg, przy cenie niższej o... 6 zł na worku. 12 kg to za mało na miesiąc dla Zewa, żeby dostał normalną porcje miseczkę dziennie.

W tym miesiącu dalam dla niego ze swoich zapasów jeszcze 15 kg za 170 zł. Jednak nie wiem, co robić dalej. On ma osobno swój worek, więc albo będę musiała dobierać z dodatkowego albo spróbować innej karmy. Tylko musi byc bez kurczaka i pszenicy, bo problemem u Zewa na innych średniej klasy karmach były biegunki. Tak czy inaczej, koszt karmy i tak wzrośnie. Chyba, że ktoś zna dobrą karmę  bez uczulających go składników w rozsądnej cenie i nie w dawkowaniu garsteczka dziennie, bo nie wytłumaczymy mu, że wg producenta te dwa liźnięcia językiemw misce mają mu wystarczyć. 

Bardzo proszę pomyślcie, dajcie propozycje. Czy kupować Josere z kaczka i łososiem dalej i dobierać brakujące kilogramy z kolejnego worka czy zmienić na coś innego, a jeśli tak, to na co? Mam rasę alergiczną, ale ich karmy to już ceny rzędu 380-400 zł za worek, więc zupelnie nie do przejścia przy owczarku. Mnie czasu brakuje na to, żeby siąść i poszperać po necie co może być korzystne cenowo i dobre.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rozliczenie Zewa za luty: 430 zł na fakturę zea i 170 zł zwrot za Joserę. Trochę  jeszcze zostało, więc  jest akurat do dziś do karmy kupionej przez Aska7 na ten miesiąc i kolejny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...