Jump to content
Dogomania

Brat Andżeli - Zew. Już nie gnije na mokrym betonie. Nie wiem ile zajmie "regeneracja" tego psa, ciężko będzie bez Waszego wsparcia.


Recommended Posts

Dnia 5.06.2022 o 13:23, mdk8 napisał:

Asiu potwierdź proszę wpływ na wątku :

 

 

 

Dnia 5.06.2022 o 12:05, Alaskan malamutte napisał:

Na konto Zewa wpłynęło: 

288,93zł (spadek po Szagusiu) od MDK8

100zł od Ewy Marty (od Ewy H)

50zł od elik

Ślicznie dziękujemy!! Zobacz obraz źródłowy

Proszę o potwierdzenie 288,93zł (spadek po Szagusiu) od MDK8 na wątku Szagusia.

 

Rozumiem, że to trudne wiedząc, że w BDT przebywa nadal 13 psów ( prawie wszystkie na naszym utrzymaniu )- większości staruszki - chore,( są diety weterynaryjne, leki) 3 niewidome, jeden na wózeczku, jeden były dzikus, dwa duże ostre

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 08:10, Moli@ napisał:

 

Proszę o potwierdzenie 288,93zł (spadek po Szagusiu) od MDK8 na wątku Szagusia.

 

Rozumiem, że to trudne wiedząc, że w BDT przebywa nadal 13 psów ( prawie wszystkie na naszym utrzymaniu )- większości staruszki - chore,( są diety weterynaryjne, leki) 3 niewidome, jeden na wózeczku, jeden były dzikus, dwa duże ostre

Skarbnikiem Zewa jestem ja, to ja powinnam potwierdzić wpływ pieniążków na koto psa. 

Przepraszam za opieszałość. Już potwierdzam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 10:48, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, sprawdzę. Niestety czas sie jakoś bardzo skurczył..😌

Praca, wieś, maluszek Okruszek i wizyty z nim u weta...

 

Domyślam się, że nie jest łatwo. Masz bardzo dużo na głowie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2022 o 22:08, Tola napisał:

Zew otrzymał wsparcie - na koncie ZEA są wpłaty dla niego, bardzo dziękujemy:

30 zł - Elżbieta K. Blaszki♥️

300 zł - Iwona Z. Skowarcz♥️

100 zł - Agnieszka P.P. Piastów♥️

To te wpłaty z FB, gdzie podawałam kontoZEA? Pytam,bo chciałam podziękować tam.  Jeszcze powinna dotrzeć wpłata od p. J., bo pisała, że musiała przelać najpierw pieniądze z francuskiego konta na polskie. 

Link to comment
Share on other sites

Ze swojej strony chciałam jeszcze tylko dac znac, że dotarły 4 worki karmy dla Zewa od maltańczykowej fundacji. Tym sposobem ma zabezpieczone jedzenie do końca października. Fundacja również opłaciła mu kontynuację leczenia,opłaciła opakowanie super preparatu witaminowo-minerałowego i czeka na niego opłacone szczepienie po zakończeniu leczenia jelit, płuc i uszu. Właśnie wysłalam faktury do fundacji  w celu rozliczenia. 

Czekał tyle miesięcy na pomoc, ale jakoś udaje się teraz ogarnąć wspólnie jego potrzeby.

Dnia 10.06.2022 o 11:05, teresaa118 napisał:

zapomnieliscie moja oferte?

Dziękuję bardzo za pomoc, Asia Alaskan powyżej pisała, że ma trochę zamieszanie,więc pewnie przeoczyła wpis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2022 o 22:08, Tola napisał:

Zew otrzymał wsparcie - na koncie ZEA są wpłaty dla niego, bardzo dziękujemy:

30 zł - Elżbieta K. Blaszki♥️

300 zł - Iwona Z. Skowarcz♥️

100 zł - Agnieszka P.P. Piastów♥️

Alaskan, dopisz to plus wczesniejsze 100 zł od p. Marii B. z Dąbrowy Tarnowskiej w rozliczeniu na pierwszej, żebyśmy się potem nie zastanawiały, le pieniędzy Zew ma na koncie ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 19:45, Aska7 napisał:

Bardzo dziękuję za wpłaty i pomoc. Jagna zrobi zdjęcia w miarę możliwości i poproszę w ogłoszeniach telefon na wstępny kontakt na odsiew do Andrzeja Jagny na PW.

Wysłałam zdjęcia Alaskan, bo wyszły ogromne i potrzebne jest ich zmniejszenie. Wysłałam też podstawowe informacje. Postaram się jutro teżzrobić, jak znajdę czas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...