Jump to content
Dogomania

Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....


Recommended Posts

Szymek przeżywa drugą młodość 😄😉 Nie wiem, co się stało, ale zapomniał że nie ma jajek i zapałał wielką namiętnością do Toni. Na spacerze czuje się jak w raju, a w domu koczuje na schodach, żeby przypadkiem Tonia nie wymknęła się niezauważona przez niego. Na dniach niestety  Tonia złamie mu serce, bo jedzie do kawalera.

Nie wiem dlaczego tak zareagował, bo przecież cavalierki już wcześniej miały cieczki i nigdy go nie interesowały. 

IMG_20230626_183638.jpg

IMG_20230626_183635.jpg

IMG_20230626_183631.jpg

IMG_20230626_183628.jpg

IMG_20230626_183625.jpg

IMG_20230626_183621.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 13:38, agat21 napisał:

Szymusia o wybaczenie upraszam. Skoro zakochany, to może łatwiej wybaczy 😉

Szymuś to fajny chłopak i nie lubi się gniewać. A że zakochany, to nawet nie zauważył lekkiego opóźnienia 🙂  

Wpłata już jest, dziękuję 🍓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 21:54, elik napisał:

Od tego miesiąca (lipca) moja znajoma Agnieszka będzie wpłacać 40,00 zł dla Szymusia.

Ślicznie dziękujemy 😘. Szymusiem nie ma żadnego zainteresowania niestety. Ma już 10 lat, bury, bez oczka, kiepsko słyszy, ale to może byc pourazowe i związane z utratą oka; nauczył się reagować na gesty.  Myślałam, że ma większe szanse na dom, bo nieduży,  ale jednak nikt dotąd się nie odezwał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 22:12, Jaaga napisał:

Ślicznie dziękujemy 😘. Szymusiem nie ma żadnego zainteresowania niestety. Ma już 10 lat, bury, bez oczka, kiepsko słyszy, ale to może byc pourazowe i związane z utratą oka; nauczył się reagować na gesty.  Myślałam, że ma większe szanse na dom, bo nieduży,  ale jednak nikt dotąd się nie odezwał.

A ja mam nadzieję, że i Szymuś doczeka się swojego domu. Psiaki ze znacznie mniejszymi, wydawałoby się, szansami  jednak doczekały się swoich domów. Przyjdzie czas i na Szymusia  🙂 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2023 o 21:54, elik napisał:

Od tego miesiąca (lipca) moja znajoma Agnieszka będzie wpłacać 40,00 zł dla Szymusia.

Elu bardzo Ci dziękuję za deklarację na Szymusia ❤️

Zasiedział się chłopak i z finansami zaczyna być krucho ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2023 o 08:45, limonka80 napisał:

Elu bardzo Ci dziękuję za deklarację na Szymusia ❤️

Zasiedział się chłopak i z finansami zaczyna być krucho ...

Aktualny bazarek już ma beneficjentów i nie chcę dodawać więcej, ale w następnym Szymuś będzie jednym z beneficjentów, tylko bardzo Cię proszę Bożenko przypomnij mi o tym, bo moja pamiątka już szwankuje  😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 14:02, Mruczka napisał:

Chętnie przeniosę swoją deklarację na Szymka. Mnie ten pies wzrusza. Tak więc proszę o dane konta. 

Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i Szymusia 💐 

Tak się cieszę, że może sobie spokojnie i szczęśliwie żyć u Jaagi 🙂  

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję.  Ostatnie dwa dni spędziliśmy na obliczaniu, jak mają wyglądać opłaty, żebyśmy nie musieli likwidować działalności. Na psy jest coraz mniej środków, a wszystko drożeje. Najbiedniejszym.psem jest właśnie Szymek i dzika Mela. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2023 o 09:24, Jaaga napisał:

Ja również dziękuję.  Ostatnie dwa dni spędziliśmy na obliczaniu, jak mają wyglądać opłaty, żebyśmy nie musieli likwidować działalności. Na psy jest coraz mniej środków, a wszystko drożeje. Najbiedniejszym.psem jest właśnie Szymek i dzika Mela. 

 Rozumiem że koszty rosną i ceny idą w górę. Napisz proszę, jaka będzie nowa cena hotelowania Szymcia.

Szymuś nie jest bogaty, ale ostatnio oprócz wcześniejszych  przyjaciół, chłopak zyskał trzy nowe przyjaciółki  - Mruczkę, Elficzkową i p. Agnieszkę koleżankę Elik  - jeszcze raz pięknie dziękuję 😍 więc mam nadzieję, że jakoś damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Na Ratujemy Zwierzaki Szymuś ma 2 wirtualnych opiekunów i zebrał już 250 zł:)

Można dołączyć kwotę do sumy uzbieranej z wpłat na koncie ZEa i częściowo opłacić hotelowanie.

 Usunęłam Wenę i Toto z wirtualnych adopcji, wstawię dwa kolejne potrzebujące psy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2023 o 10:00, elik napisał:

Aktualny bazarek już ma beneficjentów i nie chcę dodawać więcej, ale w następnym Szymuś będzie jednym z beneficjentów, tylko bardzo Cię proszę Bożenko przypomnij mi o tym, bo moja pamiątka już szwankuje 

Bardzo z Szymciem dziękujemy 🙂 

Mam trochę książek i kawy, poszukam jeszcze czegoś co mogłoby się sprzedać.

Czekolady dla stałych klientek mam 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2023 o 21:06, Tola napisał:

Na Ratujemy Zwierzaki Szymuś ma 2 wirtualnych opiekunów i zebrał już 250 zł:)

Można dołączyć kwotę do sumy uzbieranej z wpłat na koncie ZEa i częściowo opłacić hotelowanie.

Super, to kiedy Jagna napisze jaki będzie nowy koszt pobytu Szymcia, przeleję brakującą kwotę na ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 17:41, limonka80 napisał:

Bardzo z Szymciem dziękujemy 🙂 

Mam trochę książek i kawy, poszukam jeszcze czegoś co mogłoby się sprzedać.

Czekolady dla stałych klientek mam 😃

Super  🙂 Twoje fanty i czekolady oczywizda, mają zawsze wzięcie   🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2023 o 17:44, limonka80 napisał:

Super, to kiedy Jagna napisze jaki będzie nowy koszt pobytu Szymcia, przeleję brakującą kwotę na ZEA.

W związku z podwyżkami, o których pisałam na zamojskim watku, chciałam dac znać, że pobyt Szymka u nas od sierpnia  wzrośnie o 50 zł i wyniesie 430 zł z jedzeniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dla Szymusia wpłynęły deklaracje od :

Nesiowatej 🌼 

Malti 🌷 

Nuncka 🌼 

Pani Irenki z Katowic 🌷 

Iwony z Sosnowca 🌼 

Mruczki 🌷 

Pani Anny G-R 🌼

a także niespodzianki/ bonusy od Nesiowatej 🌷 i od Pani Anny G-R 🌷

Bardzo Wam dziękuję że jesteście, i Szymek może spać spokojnie ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...