Jump to content
Dogomania

Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC, NIE MA KOMPLETU DEKLARACJI


Recommended Posts

Dnia 12.02.2023 o 00:02, elik napisał:

Tysiu, zgodnie z zaproponowanym podziałem środków finansowych pozostałych po adopcji Micha, przelałam na konto Meluni kwotę 366,69 zł.

Gdy Pani Marta da znać, że otrzymała tę kwotę, potwierdź proszę na wątku Micha    < L I N K >

Potwierdzę. Bardzo dziękuję, że pomyślałaś o Meli, to pokryje prawie cały miesiąc hotelowania suni. 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Mela na minusie 900 złotych! BRAKUJE 235zł MIESIĘCZNIE, aby Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC
  • Tyśka) changed the title to Mela na minusie 600 złotych! BRAKUJE 235zł MIESIĘCZNIE, aby Dzika, zwyczajna kundelka MELCIA po 4 latach tułaczki i bezdomności mogła spokojnie pomieszkiwać u Jaaga, PROSZE O POMOC
  • 2 weeks later...
Dnia 14.02.2023 o 20:05, Tyśka) napisał:

Na koncie Meli  -657,01zł.

Dziękuję.

Wstawiam rozliczenie za luty - 320 zł. Karma jeszcze z TOZ-u.

Tyśko,  możesz mi na priv wysłać nr tel. Do Marty Alicji, bo mam nowy telefon i nie zapisały mi się numery na karcie. Chciałam Jej wysłać paragon

IMG_20230228_155100.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...