Jump to content
Dogomania

Erni-piesek biało-czarny-wielkie święto-opuszcza Schronisko.01.04.22-Erni w DS w Opolu.


Recommended Posts

  • Anula changed the title to Erni-piesek biało-czarny-wielkie święto-opuszcza Schronisko.01.04.22-Erni w DS w Opolu.
Dnia 1.04.2022 o 18:54, Tola napisał:

Ja też bardzo się cieszę, że Erni zapełni pustkę po Florku🥰 🥰

Wierzcie mi,że najwcześniejsza decyzja o adopcji następnego psa jest najwłaściwsza.Myśmy kilka psiaków pochowali i dosłownie zaraz pojawiał się następny.Życie wracało do normy.Człowiek jest stworzony do opieki nad drugą istotą i to ukoi ból po stracie psiaka.Wpada w wir opieki,zainteresowania nim.Znika pustka w domu,znika brak rozmowy,znika cierpienie i rozpamiętywanie,znika żal,który dusił gardło.Oczywiście nosi się każdego straconego psiaka w sercu ale to jest już inny ból bardziej łagodniejszy,bardziej przystępny.

Erni u p.Zofii właśnie zapełni pustkę po Florku jestem o tym przekonana po moim doświadczeniu życiowym.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 18:54, Tola napisał:

Ja też bardzo się cieszę, że Erni zapełni pustkę po Florku🥰 🥰

 

Dnia 1.04.2022 o 19:21, Anula napisał:

Wierzcie mi,że najwcześniejsza decyzja o adopcji następnego psa jest najwłaściwsza.Myśmy kilka psiaków pochowali i dosłownie zaraz pojawiał się następny.Życie wracało do normy.Człowiek jest stworzony do opieki nad drugą istotą i to ukoi ból po stracie psiaka.Wpada w wir opieki,zainteresowania nim.Znika pustka w domu,znika brak rozmowy,znika cierpienie i rozpamiętywanie,znika żal,który dusił gardło.Oczywiście nosi się każdego straconego psiaka w sercu ale to jest już inny ból bardziej łagodniejszy,bardziej przystępny.

Erni u p.Zofii właśnie zapełni pustkę po Florku jestem o tym przekonana po moim doświadczeniu życiowym.

Właśnie dzwoniła p.Zosia aby powiadomić,że szczęśliwie dojechali do domu. Erni w aucie był bardzo spokojny,dał się głaskać a póżniej położył łebek na kolanach swojej pańci i przespał praktycznie całą drogę. Na dworze był mocno zdezorientowany ale nie ma się co dziwić.W domu wszystko pozwiedzał i póki co trzyma się spódnicy p.Zosi. Jutro będę miała kolejne wiadomości.

A co do tego o czym kochane wyżej pisałyście to w wypadku właśnie tych ludzi była taka potrzeba adopcji kolejnego pieska. Jak rano rozmawiałam z p. Zosią to głos się jej ciągle łamał i mówiła przez łzy. Natomiast teraz jej głos był taki radosny i pełen szczęścia,że ąż mi się cieplej zrobiło na serduchu.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2022 o 19:21, Anula napisał:

Wierzcie mi,że najwcześniejsza decyzja o adopcji następnego psa jest najwłaściwsza.Myśmy kilka psiaków pochowali i dosłownie zaraz pojawiał się następny.Życie wracało do normy.Człowiek jest stworzony do opieki nad drugą istotą i to ukoi ból po stracie psiaka.Wpada w wir opieki,zainteresowania nim.Znika pustka w domu,znika brak rozmowy,znika cierpienie i rozpamiętywanie,znika żal,który dusił gardło.Oczywiście nosi się każdego straconego psiaka w sercu ale to jest już inny ból bardziej łagodniejszy,bardziej przystępny.

Erni u p.Zofii właśnie zapełni pustkę po Florku jestem o tym przekonana po moim doświadczeniu życiowym.

Podpisuję się pod tym w 100%.  Ja po odejściu Tosi bałam się nawet myśli o tym, że ktoś mógłby ją zastąpić. Że może ona by tego nie chciała, że jej nie kochaliśmy. Ale zaraz uświadomiłam sobie, że pies to istota doskonała, że nie kieruje się ludzkimi niskimi pobudkami. I wtedy przypomniał mi się Testament kochanego psa...i już byłam gotowa.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2022 o 12:10, kado napisał:

Wiem, że niecierpliwa jestem,ale ciekawe, jak tam pierwsza nocka minęła 🤩

Mówisz i masz 😀

Erni zmienił imię na Dżeki i tak napisała p. Zosia:

Dżekus przespał całą noc spokojnie na swoim legowisku,a od rana asystuje w kuchni no i oczywiście domaga się głaskania, kładzie się na pleckach brzuszkiem do góry i łapką zaczepia,żeby go głaskać.

1992765975_WhatsAppImage2022-04-02at12_46_57.jpeg.6b60d9ea35fd9b4b537924262f0a5601.jpeg

1890349618_WhatsAppImage2022-04-02at12_34_11.jpeg.cc60bf8f52f207deafd7514a9eb7688e.jpeg

1700766395_WhatsAppImage2022-04-02at12_35_28.jpeg.3fad49dc0a4d078b8a3bed0fe18abc92.jpeg

737761207_WhatsAppImage2022-04-02at12_35_01.jpeg.96e2f1606c641f2efdf2841a9cfce9f4.jpeg

707302338_WhatsAppImage2022-04-02at12_34.33(1).jpeg.c346d72a4acfc31ff724195e664b0161.jpeg

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia cudne i wiadomości też.

Wszystkim,którzy pomogli Erniemu/Dżekusiowi w różnej formie bardzo,bardzo dziękuję.Jesteście Kochani.

                                                                     💐 bukiet kwiatów - Znaczenie Emoji

Link to comment
Share on other sites

Widzę,że Martunia wstawiła zdjęcie więc wkleję tylko info od p.Zosi:

U Dżekusia wszystko w porządku, zaczął bawić się zabawkami  takimi do gryzienia ,piszczącymi jeszcze nie chce.Dzisiaj dostał  obróżkę Foresto Jest  aktywny takie żywe srebro,tylko na dwór nie chce wychodzić.Chodzimy z nim tylko koło domu,a jak  się przyzwyczai, będziemy chodzić dalej.Wczoraj pierwszy raz zaszczekał.😘

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 19:32, Bogusik napisał:

Widzę,że Martunia wstawiła zdjęcie więc wkleję tylko info od p.Zosi:

U Dżekusia wszystko w porządku, zaczął bawić się zabawkami  takimi do gryzienia ,piszczącymi jeszcze nie chce.Dzisiaj dostał  obróżkę Foresto Jest  aktywny takie żywe srebro,tylko na dwór nie chce wychodzić.Chodzimy z nim tylko koło domu,a jak  się przyzwyczai, będziemy chodzić dalej.Wczoraj pierwszy raz zaszczekał.😘

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...