Jump to content
Dogomania

~ MYSIA już w domu pod Krakowem :) Odebrałam w interwencji suczkę!


Recommended Posts

Dnia 4.03.2022 o 14:37, dwbem napisał:

Rany boskie, skąd biorą się tacy ludzie, to potwory bez uczuća nie ludzie. Biedna malutka, dobrze, że trafila na ciebie, ma szansę na normalne życie z prawdziwymi ludźmi.

Jak widzę sytuację psów na wsi, to jest to całkowicie normalne i akceptowane traktowanie psów. Ale cieszę się, żę choć dla tej małej zmieni się całkowicie życie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2022 o 20:17, agat21 napisał:

Już jest lepiej! No fantastyczna psina 🤩

A jak tam rozmowy w sprawie Misia? 😃

Mysia to energiczna ufna suczynka, ale bardzo bym chciała, by ją przejął inny dt z wiadomych względów (jej właściciele mieszkają w mojej gminie...)

A z nowymi opiekunami Misia jutro się spotykamy... 

Link to comment
Share on other sites

Misio pojechał po lepsze życie 🙂 

Ludzie sympatyczni, od pierwszego spojrzenia jakoś tak znajomi od wieków 🙂 Wprawdzie  nie miałam gara zupy wegańskiej, ale zrobiliśmy z Tomkiem francuskie ciasteczka z gruszką i było czym poczęstować 🙂

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2022 o 16:10, malagos napisał:

Misio pojechał po lepsze życie 🙂 

Ludzie sympatyczni, od pierwszego spojrzenia jakoś tak znajomi od wieków 🙂 Wprawdzie  nie miałam gara zupy wegańskiej, ale zrobiliśmy z Tomkiem francuskie ciasteczka z gruszką i było czym poczęstować 🙂

Hurraa! Misio cudny ma dom i fajnych ludzi!! Jak się cieszę! 😀

Link to comment
Share on other sites

Ludzie z Wiązowny koło Otwocka.

Pani dzwoniła, wszystko ok - podróż zniósł spokojnie, w ogrodzie zaznaczył kilka krzaczków, zjadł miskę chrupek i popił wodą. Lizał po rękach 🙂

W kojcu gminnym została jedna psinka - Kawka w typie karelskiego psa na niedźwiedzie! Poważnie, ma umaszczenie psa tej rasy 🙂 We wtorek, pojutrze, na 9.00 mamy umówioną sterylkę w Makowie. Nie ma rady, zawieziemy ją z Tomkiem (że też On zanosi to moje pomaganie, złoty Człowiek!) i weźmiemy na dobę do domu.

Mała Mysia musi poczekać na swoją kolej.

20220301_162352.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postępy Mysi: w kojcu czysto, a kupa zaraz po wyjściu z kojca, na smyczy 🙂

Potem ją puściłam luzem - biegała, wąchała, próbowała nadgryźć małe jabłuszko spod drzewa, a na wołanie wraca radośnie. I zaraz wpada do kojca, bo tam już miseczka z jedzeniem czeka 🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 12:40, Mazowszanka13 napisał:

A jak ją wołasz malagos ?

Mysia 🙂

u "pani" była to Lejdi.

Dziś rano były jednak dwie kupy w kącie kojczyka, ale to dopiero tydzień nauki. Teraz znów biegała, węszyła i zrobiła wszystko co trzeba w krzakach. Mam wrażenie, ze ciągle szuka jedzenia, coś wygrzebuje, bierze na ząb, wypluwa.

Czarna suczka w kuchni dochodzi po sterylizacji.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czarna suczka  - Kawka - to najprawdziwszy karelski pies na niedźwiedzie (no, bez papierów, tatuażu 🙂 ).

Czip nigdzie nie zarejestrowany. Nikt jej nie szuka. Kawka doskonale chodzi na smyczy, wskoczyła sama do samochodu, w drodze do Makowa siedziała spokojnie i patrzyła w okno. ONA TO WSZYSTKO ZNA! Wczoraj powiedziałam, że do rasy karelczyka  brakuje jej zakręconego na grzbiet ogona  - dziś wyszła z Tomkiem na spacer z ogonem zakręconym w grajcarek! 🙂 i uszy stojące spiczaste. Niewiarygodne! Niestety bardzo się z zębami rwie do naszych suczydeł domowych 😞 Dlatego na razie jest w kuchni, i jak Tomek z nią wychodzi, to w kuchni odbywa się karmienie, picie wody, a potem znów Kawka wraca i zamykam kuchnię. Zrobimy jej kilka zdjęć i zacznę ogłaszać, ale musi wrócić do gminnego kojca 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2022 o 20:32, konfirm31 napisał:

A nie mówiłam, że to karelski pies na niedźwiedzie 👍

To popatrz na łajkę - ta wyżej to syberyjsko-europejska. napisane, że bardzo pokrewna rasa z karelczykiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...