Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZAM Dla Jadziuni, Diany i Micha do 20.02.2022 r. godz 22:00


elik

Recommended Posts

Dzięki wielkie za opiekę nad bazarkiem. Ja dzisiaj byłam z Sonią na USG i obcięciu pazurków. Psiaki nie lubią obcinani pazurków, ale moja Sonia to po prostu histeryczka. Wyrywała się, warczała, wyła. Dobrze, że chociaż nie usiłowała gryźć.
Na szczęście w brzuszku nie ma żadnego stwora, a te twarde miejsca w brzuszku, to duże ilości tłuszczu trzewnego. Mamy zalecenie wizytę u weta specjalisty celem ustalenia diety. Uffff dobrze, że to nic nowotworowego, jak podejrzewałam.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 17:09, betka napisał:

Bluzka śliczna, ale jam dla niej za duża...

Za duża???   A ja martwiłam się, że może będzie za mała. To taka malutka bluzeczka, jak na dziewczynkę  🙂

W takim razie zazdroszczę figurki  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 15:47, elik napisał:

Dzięki wielkie za opiekę nad bazarkiem. Ja dzisiaj byłam z Sonią na USG i obcięciu pazurków. Psiaki nie lubią obcinani pazurków, ale moja Sonia to po prostu histeryczka. Wyrywała się, warczała, wyła. Dobrze, że chociaż nie usiłowała gryźć.
Na szczęście w brzuszku nie ma żadnego stwora, a te twarde miejsca w brzuszku, to duże ilości tłuszczu trzewnego. Mamy zalecenie wizytę u weta specjalisty celem ustalenia diety. Uffff dobrze, że to nic nowotworowego, jak podejrzewałam.

 

                     A4 Vykort,Nalle med hjärta

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 15:47, elik napisał:

 Mamy zalecenie wizytę u weta specjalisty celem ustalenia diety.

 

Co to jest z tymi suczkami, że potrzebują diety 😉 Nasza Gajka też potrzebuje diety. 

Dnia 15.02.2022 o 18:21, elik napisał:

Ja nie kcem, ale muszem  codziennie o 6:00 wstać, żeby podać Alfikowi euthyrox, a co drugi dzień to nawet o 5:30.

Dlaczego co drugi o 5:30? Takie podawanie leków? 

Dnia 15.02.2022 o 20:36, elik napisał:

Hoph   hoooop je tu kto?

Jestem, ale już niedługo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 22:10, Radek napisał:

Co to jest z tymi suczkami, że potrzebują diety 😉 Nasza Gajka też potrzebuje diety. 

Sonia już taka do nas przybyła. Zanim straciła dom, mieszkała ze starszym panem, który pewnie bardzo o nią dbał, tak bardo, że zdrowo przytyła. Teraz odchudzenie jej jest bardzo trudne. Od początku dostaje porcję mniejszą, niż dla jej wagi przewiduje producent karmy, ale nic to nie pomaga. USG wykazało duże złogi tłuszczu, których pozbycie się nie będzie łatwe, dlatego musimy udać się di psiego dietetyka  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 22:21, elik napisał:

Sonia już taka do nas przybyła. Zanim straciła dom, mieszkała ze starszym panem, który pewnie bardzo o nią dbał, tak bardo, że zdrowo przytyła.  

Gajka jak przyjechała do nas, była raczej szczupła. Obawiam się, że obecne nadmiary są spowodowane tym, że trudno jej odmówić. Teraz gdy nie możemy dawać smaczków, serce mi się kraje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 22:26, elik napisał:

Bo mąż tak pracuje i przygotowuję mu śniadanie, jedno przed wyjściem do pracy, a drugie do pracy  🙂 

Śniadanie do pracy to ważna sprawa. Nie wyobrażam sobie dnia bez drugiego śniadania. Dla oszczędności czasu z rana (wstawanie z rana to koszmar), robię sobie kanapki wieczorem i leżakują do rana w lodówce. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...