Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZAM Dla Jadziuni, Diany i Micha do 20.02.2022 r. godz 22:00


elik

Recommended Posts

Witajcie Kochani.

Soreczki, że dopiero się pojawiam, ale długi dzień wczoraj miałam więc dzisiaj długo spałam, potem zwykłe sprawy organizacyjne jak to w niedzielę, ale wreszcie jestem i włączam się w wir zakupów, licytacji...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 22:54, Radek napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Rozejrzę się dopiero jutro.

 

Dnia 13.02.2022 o 07:00, Radek napisał:

Niedzielne dzień dobry 🙂 

Witaj Radeczku    🙂   Kiedy wczoraj napisałeś post, ja byłam już poza zasięgiem  🙂  dlatego nie przywitałam Cię jak należało, ale spieszę to naprawić

913905322_cieplutkozr.jpg.fc789a1e2df88e2e29f0fc50db8740cb.jpg

Bardzo się cieszę, że Cię widzę  🙂    

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 09:51, Nadziejka napisał:
Bardzo bardzo mnie podoba fantuskow kilka ale za kup teraz to za drogo , poczekam jeszcze troszke i moze uda mi sie za wywolawcza

Śmiało Ciociu Nadziejeczko, nie ma sie czego wstydzić  🙂   Sie podoba, to walcz!  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 12:24, elik napisał:

Dzień dobry  🙂  W niedzielę pracujesz???
 

 7-2.jpg.ca486dea01826927e385ae3021e95c59.jpg

Ale to dla przyjemności i relaksu 🙂 Skończyłam albumiki dziecięce, harmonijkowe. Teraz jeszcze do kompletu zrobię kartki i może pudełka na te albumiki, żeby było je łatwiej przechowywać 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 12:27, Isiak napisał:

Ale to dla przyjemności i relaksu 🙂 Skończyłam albumiki dziecięce, harmonijkowe. Teraz jeszcze do kompletu zrobię kartki i może pudełka na te albumiki, żeby było je łatwiej przechowywać 🙂

Aaaa no tak, taka praca to przyjemność, tyle tylko, że do takiej pracy trza talenta, a nie każdy go ma. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 12:38, elik napisał:

Aaaa no tak, taka praca to przyjemność, tyle tylko, że do takiej pracy trza talenta, a nie każdy go ma. Niestety.

Ja też nie mam. Albumiki są warsztatowe, gdzie instruktorka prowadziła za rękę i pokazywała co, gdzie i jak przykleić 🙂  A ponieważ zostały z warsztatów wycięte króliki z balonikami, to postanowiłam je wykorzystać na kartki. I pudełka to tez moja inwencja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...