Jump to content
Dogomania

Brakuje 270 zł/mies. :( Pomóżcie utrzymać dziką Sabinkę uratowaną przez Ewu.


Recommended Posts

Zagladam co u Sabinki, bo jesteśmy na podobnym etapie u jej kolezanki z bezdomnosci Meli. Mela tez ma swój materiałowy duzy kontenerek, który uznaje za bazę, ale zastaje ją na legowisku lub nawet na kanapie. Z tym, że zawsze jest czujna. Dziś dotarły feromony i mam nadzieję, że ulżą jej w oswajaniu się z zyciem w domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.01.2022 o 15:22, Isiak napisał:

Ostania chyba jestem, bo przez Polski Ład nie miałam kiedy nawet zajrzeć na dogo, ale OGROMNIE GRATULUJĘ TYSIU!!!!!!

 

Dnia 1.02.2022 o 14:11, dwbem napisał:

Też dopiero tu weszłam, ogromne gratulacje i życzenia zdrowia dla Tysi i maleństwa.

Bardzo dziękuję  ♡♡♡ Niesamowite szczęście być mamą.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sabinka zazwyczaj nie wychodzi sama ze swojego kącika, a dzisiaj  pani Ewa napisała :

Dzisiaj uchyliłam okno w pokoju w którym jest Sabinka , bidulka w panice wybiegła ze swojej kryjówki. Przeraziły ją odgłosy , a jak mnie mijała to popiskiwała . Co to psiątko przeżyło w przeszłości? 🤔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 23:05, Aldrumka napisał:

Sabinka zazwyczaj nie wychodzi sama ze swojego kącika, a dzisiaj  pani Ewa napisała :

Dzisiaj uchyliłam okno w pokoju w którym jest Sabinka , bidulka w panice wybiegła ze swojej kryjówki. Przeraziły ją odgłosy , a jak mnie mijała to popiskiwała . Co to psiątko przeżyło w przeszłości? 🤔

Lepiej się nawet nie domyślać 😞

Link to comment
Share on other sites

Na filmiku widać jaka jest mała i  ze sprawnie biega choć na jedną łapkę chyba nie staje.

Wczoraj próba wyjścia na spacer zakończyła się niestety skutecznym kłapnięciem. Można założyć obrożę i szelki  ale głaskać nie wolno w takim stroju, a na zewnątrz młynki i próby uwolnienia się. Do wieczora już uciekała jak tylko pani Ewa wchodziła do pokoju (normalnie ze swojego kontenerka z własnej woli nie wychodzi). Dziś w kontenerku dała się pogłaskać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 14:14, Aldrumka napisał:

Nie, nie ma. A stosowałaś u strachulców ?

Tak, warto. Mela tez ma włączony Adaptil. Amely, ktora z nią jest, stała się bardzo aktywna. Po niej widać najlepiej działanie. U niej pierwszej stosowałam kilka miesięcy. Mela chyba lepiej funkcjonuje niż Sabinka, ale za to daje się tylko delikatnie głaskać i nie przy głowie. Balabym się jej gmerać przy obrozy czy zakładać szelki. Zalatwia się w domu i fajnie to ogarnęła. Nie stosuję podkładów, bo zapchalabym kubeł przez tydzień . Rozkładam ręczniki i poszewki lub podklady wielokrotnego użytku, które piorę. Robi na nie bez problemu. Teraz dałam tez do nich Suvi i tez znacznie lepiej funkcjonuje. Nie wiem, czy to kwestia feromonów czy tego, że nie jest sama, ale przestała podrygiwać na każdy dźwięk. Polecam na wypróbowanie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...