Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 4.08.2022 o 08:19, Bgra napisał:

Poszedł przelew za sierpień, proszę sprawdzić przelew  z 1 lipca bo w tytułu nie zmieniłam i stoi, że za czerwiec. 

Sprawdziłam, przepraszam za niedopatrzenie,wszystko poprawiłam i z całego serca dziękuję za wpłaty, bo finanse Gucińskiego coraz słabiej..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać, że GatoNegro wpłaciła stałą za sierpień - serdecznie dziękuję 😘🌼

A Mazowszanka podarowała mi syropki z lipy, mniszka i czarnego bzu oraz chipsy jabłkowe - wszystko własnej roboty 🤗🥰 Udało mi się sporo z nich sprzedać i 100 zł z tego utargu idzie na Gucia. Serdecznie dziękuję Mazowszanko za podarowanie tych wspaniałości 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guciński dostał już wrześniową deklarację od Limonki - serdeczne dzięki! 🤗❤️

A bohater tego przelewu miewa się dobrze i leniwie w ostatnie dni upalne - przespał je prawie w całości w domu. Rano tylko rundka na siusiu, wieczorem dwie rundki 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 16:53, agat21 napisał:

A bohater tego przelewu miewa się dobrze i leniwie w ostatnie dni upalne - przespał je prawie w całości w domu. Rano tylko rundka na siusiu, wieczorem dwie rundki 😉

Gucio nie leniwie, a dla urody spędzał w domu dni upalne, ma ciemną karnację 😉 nie chciał się jeszcze bardziej opalać 😉😉 kochany staruszek ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 09:23, mari23 napisał:

Gucio nie leniwie, a dla urody spędzał w domu dni upalne, ma ciemną karnację 😉 nie chciał się jeszcze bardziej opalać 😉😉 kochany staruszek ❤️ 

Trafne spostrzeżenie! 😄

I od razu dziękuję Ci pięknie Mari za deklarację wrześniową dla naszego z ciemną karnacją 😘🌼

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2022 o 10:46, agat21 napisał:

Przyszły wrześniowe deklracje od Ruty93 oraz od Bgry (Bgra nie napisała dla kogo deklaracja, ale zakładam, że dla Gucia? 😉 )

Wielkie dzięki!!

🤗❤️💚

Przepraszam, tak, tak 🙂dla Gucia przystojniaka 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...