Jump to content
Dogomania

Gapulcia za TM. [*] Śpij spokojnie Gapciu. ;((


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie było mnie tu kilka dni i az skacze do góry jak czytam te wszystkie posty.
Jak to cudownie, że babulinka trafi do cudnego domu, że już nie będzie obawy, że trafi gdzies do schroniska, czy hotelu. :multi:

starlet1 :klacz::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Czekam dzis z niecierpliwością na wiadomości. Najlepiej by było, gdyby pani , u której jest Gapcia, mogła zatrzymać ja jeszcze tydzień lub dwa, bo wtedy mam transport. Trzeba by tylko podwieźć sunieczke do tej osoby, która by ja przywiozła. To naprawde godny zaufania młody człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam przed chwilą. Sunię trzeba zabierać - czym szybciej tym lepiej. Potrzebuję zgody syna i synowej - do soboty powinna być. W skrócie - właścicielka psa nie chce, jak stwierdziła - denerwuje ją i nie ma do niego uczuć. Telefonicznie rozmawiałam i z synem i z byłą synową, Oboje niezależnie spotkają się ze mną - nie mogę odmówić-jutro i w sobotę - bagno. Kazdy mówi co innego nienawidzą się, rzucają, ale myślę, że wydadzą psa. Chcę po dobroci i to dobra strategia. Starlet, bardzo bym chciała, żeby (jak wszytsko się uda do soboty) Gapcia mogła jecać do Ciebie w niedzielę. Włascielka to starsza osoba z problemami - nie zajmie się Gapcią porządnie a oa tego wymaga teraz.
Ponieważ w trakcie wizyty odkryłam dwie paskudne, sączące się rany po bokach:shake: i ponieważ oko było w złym stanie, pojechałam z Gapcią do krak- vetu. Rany są wynikiem pogryzień - stare, głębokie (weszło pół pensety), oko ma stan zapalny, poieka się wywija - ropa i sierść zakleiły gałkę. Rany wygolone i oczyszczone, oko również - antybiotyk podskórnie przez pięć dni, rany i oko trzeba przemywać i dbać żeby Gapcia nie drapała - będę do niej jeżdzić i robić zastrzyki, przemywać, ale... ona jak najszybciej powinna mieć porządną opiekę. Jeśli antybiotyk nie pomoże, potrzebny bedzie chirurg. Co do oka - lekarze mają podzielone zdania - wersja pierwsza - ze względu na wiek dać spokój, wersja druga - ją to boli, wyniki ma dobre, operować. Wyniki krwi są ok., serduszko osłuchowoteż. Gapcia to silnlna psinka. I poza ranami i okiem jest w bardzo dobrej kondycji jak na swój wiek.
NIgy nie była szczepiona:shake:, nigdy nie miała ksiązeczki zdrowia. Rodziła wiele razy...
Jest cudna, kochana, spokjniutka i cierpliwa. Właścicielka twierdzi, ze kotów nie zaczepia.

Zdjecia wkleję jutro, ok?

starlet - będziesz dla Niej Aniołem najkocańszym, bo życie Gapci nie pieściło...

Da radę do niedzieli,zdecyzjami, wizytami itp? Botu jednak czas się liczy... :-(. Ja ją przywiozę...

Link to comment
Share on other sites

No jasne ze da. Decyzja jest i to nieodwołalna. Czekam na odpowiedź dziewczyny, która ma do przewiezienia collie do Katowic. Gapci byłoby lepiej samochodem, a gdyby ktos podzielił ze mna koszty, to byłoby super. Spodziewałam się wydatków na sunie, ale widzę, że będą większe niz myslałam. Te rany i oko to na pewno powód pozbycia się Gapci. Wierz mi, ze u mnie będzie miała dobrze. Mam kontakt z ciapus, moze ja popytaj o mnie? Bedzie szybciej. To watek ciapus o Ciapulce. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sprawa-zycia-smierci-pomocy-szczeniak-po-wypadku-135923/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='starlet1']No jasne ze da. Decyzja jest i to nieodwołalna. Czekam na odpowiedź dziewczyny, która ma do przewiezienia collie do Katowic. Gapci byłoby lepiej samochodem, a gdyby ktos podzielił ze mna koszty, to byłoby super. Spodziewałam się wydatków na sunie, ale widzę, że będą większe niz myslałam. Te rany i oko to na pewno powód pozbycia się Gapci. Wierz mi, ze u mnie będzie miała dobrze. Mam kontakt z ciapus, moze ja popytaj o mnie? Bedzie szybciej. To watek ciapus o Ciapulce. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-sprawa-zycia-smierci-pomocy-szczeniak-po-wypadku-135923/[/URL][/quote]

A kiedy byłby ten transport z colie?

Była synowa, która się ze mną kontaktowała tel., obiecała jak się wyraziła, "kasę", na ile jest wiarygoda i na ile cce pomóc nie wiem, ale możliwe, że się dołoży. Ja też, choć - po dzisiejszej wizycie w lecznicy i badaniach - niewiele już (ale to był priorytet). Może jeszcze ktoś zecce jeszcze pomóc finansowo Gapci? Bądźmy dobrej myśli.
Jeśli opcja niedzielna to również autem.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na odzew dziewczyny. To zurdo z tego postu, strona 8. Jest i telefon do niej. napisane 5.05 o 20.01. Byłoby rewelacyjnie. Przeliczcie ile by Was kosztował transport. Jesli autkiem to super. Myslałam, że chcesz jechac pociągiem. Ja mam sporo rzeczy z Avonu. Wysłałam juz trochę na Lolusia, dałam ciapuś na Ciapulke, ale moze i na transporcik by się cos wystawiło? Absolutnie nie rezygnuje z adopcji Gapci, wręcz przeciwnie, ale będę pewnie prosiła o jakies wsparcie. Nie za darmo, dam jakies rzeczy, bo prosiłam dziewczyny z Avonu zeby mi tez coś ofiarowały. Będzie jakas bizuteria, kosmetyki, wszystko nowe. Ja nie umiem wystawiać bazarków dlatego poprosze kogos kto potrafi. Może na moim profilu Psykoty cos sie dozbiera i będzie dobrze. Gapcie trzeba wyleczyc. Jaka to bida, większa niz myślałam. teraz wiem, że nie na darmo wpadła mi w oko. Nie mogę sie juz jej doczekać. Ja od razu ja pokochałam:oops::oops::oops:
[B]Szukamy transportu dla psa collie z Łodzi do Katowic.[/B]
604 439 129

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...