Jump to content
Dogomania

PILNE! Kto kupił szczeniaki z rodowodem lub bez z hodowli w Warszawie ul. Taneczna?


amikat

Recommended Posts

Czy ktos moze pomóc zamieszczać ogłoszenia w róznych portalach?
treść krótka szukamy osób które zakupiły psy bez rodowodu lub z rodowodem
od osób z Warszawy z ul....bla bla lub od osoby która posiada również hodowlę dogów

Ulica tutaj nie jest miarodajna bo panie ponoć potrafiły umawiać się z klientami na przystanku, albo zawoziły psy...w każdym razie do domu nie wpuszczały

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest obrzydliwe!!!!!! Brak słów żeby określić to coś co chciałoby się nazywać człowiekiem. Mam wrażenie że więcej osób wiedziało o prowadzeniu tego "szlachetnego interesu", tylko dlaczego nikt wcześniej nic nie zrobił??? Mam nadzieję że winni dostaną z nawiązką ten luxus, który zafundowali tym biednym psinkom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']I ja tez strzelilam sobie te lekturke :(
Byly tam briardy? Pytam, bo umieszcze na forum briardzim.[/quote]


wiesz co to chyba juz nie istotne najważniejsze,żeby jak najwięcej osób się znalazło co mają psy od tych zarobkiewiczów -im więcej osób sie dowie tym lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Czekamy na wieści.

Przy okazji - jezeli ktoś zechce nam pomóc w opłaceniu sterylizaji westem to sie nie obrazimy..... Sterylki aborcyjne sa jak wiecie niesty lekko droższe.
Prosze o wpłaty na konto naszej fundacji z dopiskiem - "westy". Muszę zapłacic za 3 sterylizaje.[/quote]

Mogę prosić o podanie konta na PW?

[SIZE=1]PS. Wybaczcie, ze nie szukam, ale internet mi dzisiaj szwankuje.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Masakra! Jestem zaskoczona, ze można patrzeć na zwierze w takim stanie i palcem nie kiwnąć. W niejednym schronie miałyby lepsze warunki...
Gorsze od znęcania się nad zwierzętami jest chyba tylko robienie tego dla kasy...
Płakać się chcę..

Link to comment
Share on other sites

daam na paru portalach, ale jeżeli macie jakiegos labradora to proszę o kontakt na pv

a to co tam czytam to jest masakra
a mówi sie kupujcie tylko z rodowodem :shake: a ile takich związkowych hodowli jest


normalnie mnie mdli :shake:

ja z moim psem jade na wystawe tylko dlatego ,że psa to bawi i nie mam zamiaru go zrobić reproduktorem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...