Jump to content
Dogomania

PILNE! Kto kupił szczeniaki z rodowodem lub bez z hodowli w Warszawie ul. Taneczna?


amikat

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotki są dostępne na molosach ja je przekopiowałam oczywiscie osobę która je wrzuciła zapytałam o zgodę. Tak to jej dogi w tych klatkach na labradora. Panie były dwie, wzajemnie obarczają się winą za stan zwierząt.
Pragniemy jak najszybciej wyjaśnić sprawę celem ukarania bądz oczyszczenia z zarzutów którejkolwiek z nich

Link to comment
Share on other sites

Ja nikogo nie zamierzam obrażać bezpodstawnie. Chcę dotrzeć do prawdy i , stad ten wątek. Oskarżenia pod adresem dwóch pań Oli... i Iw... a takze hodowli "Czarn......... z A.........." są na tyle poważne że nalezy dotrzeć do źródła.

cała historia w postach 35981, 982 itd... włosy staja dęba na głowie! Zdjecia też tam są!

[URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=3334&page=2399[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Qrde, serio link nie wchodzi :crazyeye:

Dobrze, że ktoś się za to wziął. Może spróbujcie zadzwonić do związq, czy oni o czymś takim wiedzą?
Warto też byłoby dotrzeć do hodowców warszawskim - ktoś im rynek psuł, więc chętnie łapkę przyłożą do wykończenia niezdrowej konqrencji :evil_lol:
[URL="http://www.forum.**********/showthread.php?t=3334&page=2399"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Niedaleko ul. Tanecznej (na ul. Wodzirejów) jest lecznica, a właściwie dwie lecznice wet. Można tam się popytać, czy kiedykolwiek były tam leczone psiaki lub ewent. czy były wizyty domowe. Chociaz nie wszyscy weci chcą babrać się w wyjaśnianie kto i co...

Z tego, co mi wiadomo, to jedna z pań wetek miała tam jakąs dziwną sytuację właśnie z dogami niemieckimi i z jakąś panią Iwoną. Ale ja to tylko słyszałam jako "ta trzecia"...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czytam i nic nie rozumiem.Ktoś ma dogi z rodowodem i oprócz tego westy i inne bez.Tyle tylko rozumiem.W jakich okolicznościach te pieski do was trafiły? Na dogomanii może ktoś przez przypadek trafi na ten wątek kto psa od nich brał.Myślę,że najlepiej dać ogłoszenia na gratce bo allegro to się do tego nie nadaje takie aukcje może skasować ale gratkę dość dużo ludzi odwiedza.I tak dla takich jak ja opiszcie dokładniej o co chodzi bo trudno się w tym połapać.

Link to comment
Share on other sites

Michale po pierwsze zbyt dużo pisania po drugie zaraz znajdzie się gro osób oburzonych a po co temat od nowa zaczynać, nie o to chodzi by każdy wyrażał swe oburzenie.
Mozesz wejść na forum molosy do działu Dog Niemiecki
z tamtąd na wątek Dog Niemiecki i na str 2399 i przeczytać

Link to comment
Share on other sites

Już coś mniej więcej wiem.Ja kocham wszystkie psy i te z rodowodem i te bez i zwykłe kundelki też.Mnie to nie interesuje kto jakie psy mnoży interesuje mnie w jakich warunkach.A ZK interesują tylko psy rodowodowe ,a ja wiem że mając kundla też mam prawo być członkiem tego związku.Jeśli jestem członkiem tego związku to muszę przestrzegać jego zasad np kryć sukę raz w roku,nie dopuszczać do kryć psów z papierami i uprawnieniami psów bez tych uprawnień ,a przede wszystkim dbać o nie.Taki ktoś powinien być usunięty ze związku.A związek ma obowiązek skontrolować w jakich warunkach żyją psy jego członków nawet jak wśród championów będzie żył najbrzydszy z kundelków.Ja się psami interesuję i uważam,że członkowie ZK powinni świecić przykładem ,a nie opluwać się wzajemnie i tworzyć akcje rasowy=rodowodowy bo jak ktoś coś więcej się dowiaduje to stwierdza,że robione jest to tylko dlatego,że nie potraficie sprzedać tych szczeniat i chcecie zlikwidować konkurencje.Apeluje o to byście jeden na drugiego zwracali baczna uwagę i czarne owce eliminowali aby dalsze działania przyniosły rezultaty.Obecnie już nie mam sił ,a psy mam stare i nie jeżdżę na wystawy ale jako dobry obserwator też niestety przykrych rzeczy się dowiadywałem.Można się zniechęcić.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wieści.

Przy okazji - jezeli ktoś zechce nam pomóc w opłaceniu sterylizaji westem to sie nie obrazimy..... Sterylki aborcyjne sa jak wiecie niesty lekko droższe.
Prosze o wpłaty na konto naszej fundacji z dopiskiem - "westy". Muszę zapłacic za 3 sterylizaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...