Jump to content
Dogomania

Udało się Cymuniek ma super Opiekunów. Cymek z krzywym zgryzem wygląda, jakby cały czas sie śmiał, ale wcale nie jest mu do śmiechu :( Z taka urodą zostanie w schronie do końca swoich dni, jeśli mu nie pomożemy! Ale my mu pomożemy, bo jak nie my to kto?


elik

Recommended Posts

Elu, Tola podesłała mi link do swojego ogłoszenia, żeby ogłosić Cymusia, ale widzę zdjecia takie raczej na dogo, a nie do ogłoszeń. W tych wstawionych jest w chaszczach, z innymi psami. Masz może fotki takie z domu czy spaceru ale z sesji do głoszeń? jesli tak, to przesli mi proszę na maila [email protected] lub na messenger. I w ogłoszeniu Toli  nie ma prawie info o Cymku, możesz mi podać informacje na jego temat? chłopak jst naprawdę fajny i powinien juz być w swoim domu, ale tak naprawdę z tekstu ogłoszenia nic nie wiadomo. Możesz tu opisać jego mocne strony i te słabsze? Myśle, że inne osoby ogłaszające też z tego skorzystają. Coś co przykuje uwagę czytających.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 10:23, Jaaga napisał:

Elu, Tola podesłała mi link do swojego ogłoszenia, żeby ogłosić Cymusia, ale widzę zdjecia takie raczej na dogo, a nie do ogłoszeń. W tych wstawionych jest w chaszczach, z innymi psami. Masz może fotki takie z domu czy spaceru ale z sesji do głoszeń? jesli tak, to przesli mi proszę na maila [email protected] lub na messenger. I w ogłoszeniu Toli  nie ma prawie info o Cymku, możesz mi podać informacje na jego temat? chłopak jst naprawdę fajny i powinien juz być w swoim domu, ale tak naprawdę z tekstu ogłoszenia nic nie wiadomo. Możesz tu opisać jego mocne strony i te słabsze? Myśle, że inne osoby ogłaszające też z tego skorzystają. Coś co przykuje uwagę czytających.

Jaguś, jak na mój gust, to w poniższym ogłoszeniu jest dużo informacji o tym jaki jest Cymuś i czego może się spodziewać ewentualny opiekun. Nie wiem, co można byłoby jeszcze o nim powiedzieć.
Nie wiem które ogłoszenie oglądałaś Jaguniu, bo w tym z ogłoszenia Toli wszystkie zdjęcia są w domu, nie ma ani jednego zdjęcia  w krzakach i z innymi psami.

Cymek – nieduże, trochę sznaucerowate, trochę terierkowate cudo z uroczymi wystającymi ząbkami - każdy znajdzie coś dla siebie.
Powinien zaznać jedynie miłości i domowych wygód, ale jego życie dotychczas nie było usłane różami.
To dlatego chce i trochę się boi się i nie od razu wskoczy w czyjeś ramiona.
Na co dzień jest kochany i urzekający, bez cienia agresji, lubi się przytulać i być blisko człowieka.
Toleruje inne psy, więc śmiało może zamieszkać w domu z innym dobrodusznym psem.
W domu nie niszczy, zachowuje czystość; bardzo ładnie chodzi na smyczy, będzie wspaniałym towarzyszem spacerów i dłuższych wypraw.
Cymuś szuka spokojnego domu u ludzi, którzy będą go kochać naprawdę, którzy są świadomi, że nie jest zabawką; ze względu na delikatny i trochę nieśmiały charakterem pieska szukamy domu bez małych dzieci.
Cymek waży ok. 13 kg, kłębie ma ok.45 cm; jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Nie zostanie wydany do budy ani do kojca.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Cymusia wpłynęły poniższe kwoty:

  10,00 zł  od Radek  deklaracja  VII  -  3.07.
  10,00 zł  od Nesiowata  deklaracja  VII  -  4.07.
 

Bardzo serdecznie dziękuję  

k2.thumb.jpg.55b6a23ce3eee3b1ab4f85248b50d1c6.jpg.bbe3a18c4864953c4db243577c925b05.jpg

 

oraz

  20,00 zł  od elik  deklaracja  VII  -  4.07. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 10:58, elik napisał:

Jaguś, jak na mój gust, to w poniższym ogłoszeniu jest dużo informacji o tym jaki jest Cymuś i czego może się spodziewać ewentualny opiekun. Nie wiem, co można byłoby jeszcze o nim powiedzieć.
Nie wiem które ogłoszenie oglądałaś Jaguniu, bo w tym z ogłoszenia Toli wszystkie zdjęcia są w domu, nie ma ani jednego zdjęcia  w krzakach i z innymi psami.

Cymek – nieduże, trochę sznaucerowate, trochę terierkowate cudo z uroczymi wystającymi ząbkami - każdy znajdzie coś dla siebie.
Powinien zaznać jedynie miłości i domowych wygód, ale jego życie dotychczas nie było usłane różami.
To dlatego chce i trochę się boi się i nie od razu wskoczy w czyjeś ramiona.
Na co dzień jest kochany i urzekający, bez cienia agresji, lubi się przytulać i być blisko człowieka.
Toleruje inne psy, więc śmiało może zamieszkać w domu z innym dobrodusznym psem.
W domu nie niszczy, zachowuje czystość; bardzo ładnie chodzi na smyczy, będzie wspaniałym towarzyszem spacerów i dłuższych wypraw.
Cymuś szuka spokojnego domu u ludzi, którzy będą go kochać naprawdę, którzy są świadomi, że nie jest zabawką; ze względu na delikatny i trochę nieśmiały charakterem pieska szukamy domu bez małych dzieci.
Cymek waży ok. 13 kg, kłębie ma ok.45 cm; jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Nie zostanie wydany do budy ani do kojca.

Tu są ze spaceru zdjęcia, a w ogłoszeniu przeswietlone z odblaskowych szelek i z zielonymi oczami. W linku Toli na sms mam krótki tekst. Wyswietla się do " czyjeś ramiona" i dalej nie potrafie otworzyć. Myslałam, że to cała treść. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 11:10, Jaaga napisał:

Tu są ze spaceru zdjęcia, a w ogłoszeniu przeswietlone z odblaskowych szelek i z zielonymi oczami. W linku Toli na sms mam krótki tekst. Wyswietla się do " czyjeś ramiona" i dalej nie potrafie otworzyć. Myslałam, że to cała treść. 

To nie miałaś możliwości zobaczyć całego ogłoszenia  🙂 
To jest link do ogłoszenia i tu zobaczysz cały tekst i wszystkie zdjęcia

https://www.olx.pl/d/oferta/cymek-nieduze-cudo-do-adopcji-CID103-IDNMmSz.html

Co do zdjęć nie mam wpływu, ale  wydaje mi się, że są ładne. Jedno zdjęcie faktycznie z świecącymi oczami, można go nie załączyć.

Poproszę Panią Kasię o kilka nowych zdjęć, takich typowo do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2022 o 11:23, elik napisał:

To nie miałaś możliwości zobaczyć całego ogłoszenia  🙂 
To jest link do ogłoszenia i tu zobaczysz cały tekst i wszystkie zdjęcia

https://www.olx.pl/d/oferta/cymek-nieduze-cudo-do-adopcji-CID103-IDNMmSz.html

Co do zdjęć nie mam wpływu, ale  wydaje mi się, że są ładne. Jedno zdjęcie faktycznie z świecącymi oczami, można go nie załączyć.

Poproszę Panią Kasię o kilka nowych zdjęć, takich typowo do ogłoszeń.

Tak, wiem Elu. Od razu odpisałam Ci, że myslałam, że to cały tekst i tak mało informacji. Biję się w pierś, moja wina 😉 Mnie podobają się zdjecia ze spaceru i te chciałam dołączyć, ale nie dam rady powycinac go z tej roslinnosci i towarzystwa. dlatego napisałam o spacerowych, że przydałyby się takie tylko z nim. Wiesz, ze nie napisałam tego złośliwie, tylko chodzło mi o to, żeby ludzie mogli podziwiać pięknisia, bo bieszczadzkie plenery i tak wszyscy podziwiają. Nie wiem jakim cudem on jeszcz nie ma domu. Mam nadzieję, że za to, jak już trafi, mu się, to najlepszy na świecie :)

To ja poczekam na zdjęcia, a na szybko podmienie wyróżnienie innemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaguś nie pomyślałam tak, bo wiem, że złośliwość to nie Twoja dziedzina  🙂

Poproszę o extra zdjęcia Cymusia  i poprzycinam je tak, jak będzie trzeba.
Ja też nie mogę tego zrozumieć, czemu mam o niego same głupkowate telefony, o których pisać nie mam czasu, ani ochoty.  

Będę bardzo wdzięczna za nowe ogłoszenie dnia niego. Może przydałby się inny tekst?   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na konto Cymusia wpłynęły poniższe kwoty:

   30,00 zł  od siostry elficzkowa deklaracja  VII  -  8.07.
   40,00 zł  od b-b deklaracja  VII-VIII  -  8.07. 
   20,00 zł  od kado deklaracja  VII  -  11.07. 
   40,00 zł  od MALWA deklaracja  VII-VIII  -  11.07. 

 

Bardzo serdecznie dziękuję 

k2.thumb.jpg.55b6a23ce3eee3b1ab4f85248b50d1c6.jpg.4ef21cfc677dd34cb979ee8eaf75ff85.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 22:23, Radek napisał:

Trochę głasków dla Cymusia zostawię. 

 

Dnia 21.07.2022 o 10:25, mari23 napisał:

I ja od siebie trochę dołożę ❤️ 

Bardzo pięknie dziękuję w imieniu Cymusia     540123987_kochamWas.jpg.149119f451fdd7b2a59808520a2d6ad7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia zadzwoniła, że jedzie z Cymusiem do lekarza 😞  W sob notę nie chciał jeść, wczoraj zjadł co nieco, a dzisiaj znowu nie chce jeść i dziwnie charczy  😪   Ze ściśniętym sercem czekam na wiadomość co powiedział wet.            

Link to comment
Share on other sites

Uffff.  Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Pani Kasi. Cymuś już jest zdiagnozowany, ale Pani Kasia nie mogła dzwonić, bo teraz Jej inny piesek jest w gabinecie.

U Cymusia serduszko i płuca ok, ma "tylko" zapalenie tchawicy, co przy tych upałach się zdarza. Dostał antybiotyk i sterydy. Będzie lepiej. Nie jestem zadowolona z tych sterydów, ale wetka powiedziała, że będzie mu się lżej oddychało.

Co za ulga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...