Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Zapraszam na bazarek dla 2 dzieciaczków chorych na parwowirozę i proszę o hojność, bo koszty będą ogromne. Sunie od tygodnia są w szpitaliku.


elik

Recommended Posts

Dzień dobry, zapraszam na sobotnie zakupy 🙂

eliczku 🙂w tym roku moje jeżyczki trafiły tu :

https://www.facebook.com/Adopcje-Psów-Schronisko-dla-zwierząt-w-Piotrowie-301640410033174/

 

wcześniej trafiały do Zielonej Góry do Pani Sylwii

https://www.facebook.com/sylwia.dobek

 

a mój pierwszy jeżyk znaleziony w środku lata, w samo południe, skwar jak nie wiem co, leżał sobie na trawniku, niedziela, ludzie wracali z kościoła i nikt nie widział jeża....., ja z daleka widziałam, że coś jest nie tak. Wzięłam na ręce i okazało się, że jeżyk nie ma tylnych nóżek, podkaszarka albo pies.

Po konsultacjach z jeżowym guru - panem Jerzym Garą,  jeżyk trafił do Eko straży Wrocław, tam przeszedł operacje i znalazł niewychodzący ogródek 🙂

A żeby było wesoło, jeżyk pojechał PKS-em, podałam karton z jeżykiem kierowcy, a we Wrocławiu go odebrali :)))

To było ładnych parę lat temu. Teraz w wielu miejscach są opiekunowie jeży, łatwiej o pomoc dla nich 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 01:44, Selenga napisał:

Poproszę 41E i 43C za cw

Witam serdecznie i bardzo dziękuję za przybycie   1609243757_dajekwiat.gif.a6b5fd12e962f1c7a202597c5eefcfc3.gif   ale z przykrością muszę powiedzieć, że fanty, które licytujesz, już wcześniej nabyła w opcji K.T.   La Componella FCI, jak z resztą prawie wszystkie przyrządy do pielęgnacji psiego futerka. 

Ale jest jeszcze sporo innych fajnych fantów więc może coś sobie wypatrzysz  🙂  Zachęcam 🙂     

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.12.2021 o 17:06, elik napisał:

Boguniu, czy ja już Ci mówiłam, że Ciem kofam  ?    Nie, no to mówiem  🙂 

Jutro "moja" poczta jest nieczynna, ale zaraz raniutko w poniedziałek wyślę Twoje fanty w drogę i będę mogła powiedzieć jaka była opłata.

EDIT
Bluzeczka i naklejki już w kopercie, ale tym razem może być większa opłata, bo koperta ma grubość ponad 2 cm  😞 

Standardowo Elu 6.60 zł 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...