Jump to content
Dogomania

~ Emka - terierka niemiecka u nas w bdt ...


malagos

Recommended Posts

Dnia 12.12.2021 o 15:27, Poker napisał:

A jak się zachowuje do futrzaków?

Do owczarki Dianki ma szacunek, nie zaczepia, Iga się jej trochę boi, a z Bezią sztama, zabawa, obwąchiwanie krzaczków itp. Do kotów - koszmar! W domu jest na smyczy, by do kuchni koty mogły wchodzić jak zawsze, na jedzenie, na posiedzenie na blacie pod oknem, i wtedy jest aż rwanie pazurkami paneli, tak chce dorwać 😞

To jest terier całą gębą- na spacerze wyrywa się do wrony, do wiewiórki, do kota sąsiadów...

Dziś pół dnia spędziła w kojcu w sadzie, a wtedy koty poczuły się znów jak u siebie 🙂

Najwyżej wróci do gminnego kojca, bo to pilnowanie jest ponad moje siły 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 23:03, mari23 napisał:

Oby domek jak najszybciej się znalazł, odetchną i koty, i malagos 

Oj, tak...

Wczoraj było pytanie z olx, odpisałam, i pani zadzwoniła. Bardzo nam się dobrze rozmawiało. Młoda, energiczna, aktywna, i co ważne, miała poprzednio dwa foksteriery, ostatnia seniorka odeszła w maju. I już na mapie sprawdzona odległość, i nie jest problemem przyjazd 400 km w jedną stronę. Jeszcze mamy czas na decyzję, pani obiecała zadzwonić we wtorek.

Więc ja, goopi gupek, już czekam, bo ten dom by pasował i Emi, i mi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 11:15, malagos napisał:

Oj, tak...

Wczoraj było pytanie z olx, odpisałam, i pani zadzwoniła. Bardzo nam się dobrze rozmawiało. Młoda, energiczna, aktywna, i co ważne, miała poprzednio dwa foksteriery, ostatnia seniorka odeszła w maju. I już na mapie sprawdzona odległość, i nie jest problemem przyjazd 400 km w jedną stronę. Jeszcze mamy czas na decyzję, pani obiecała zadzwonić we wtorek.

Więc ja, goopi gupek, już czekam, bo ten dom by pasował i Emi, i mi.

to ja goopi gupek trzymam kciuki mocno!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 11:15, malagos napisał:

Oj, tak...

Wczoraj było pytanie z olx, odpisałam, i pani zadzwoniła. Bardzo nam się dobrze rozmawiało. Młoda, energiczna, aktywna, i co ważne, miała poprzednio dwa foksteriery, ostatnia seniorka odeszła w maju. I już na mapie sprawdzona odległość, i nie jest problemem przyjazd 400 km w jedną stronę. Jeszcze mamy czas na decyzję, pani obiecała zadzwonić we wtorek.

Więc ja, goopi gupek, już czekam, bo ten dom by pasował i Emi, i mi.

O rany, brzmi ... dobrze, nie będę zapeszać 😄 Trzymam kciuki za właściwą decyzję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 13:11, Mazowszanka13 napisał:

Ekstra wiadomość:) Trzymam kciuki ? 400 km to skąd ?

Śląsk. A teraz był telefon z Wrocławia. Mieszkanie w bloku, 10-letnia charcica borzoj do towarzystwa. Brzmiało nieźle, ale ... kot w domu...Odpada!...

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po kolejne rozmowie telefonicznej.

Bardzo mi się ta dziewczyna i ten dom podoba.

Wypytane o wszystko; karmę, posłanie, adresatki, czekające zabiegi weterynaryjne (szczepienie na wirusówki), podane przepisy na pierniczki i takie tam babskie pogaduchy 🙂

No, to chyba Emi się pakuje... W sobotę akcja DOM.

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 15:30, malagos napisał:

Jesteśmy po kolejne rozmowie telefonicznej.

Bardzo mi się ta dziewczyna i ten dom podoba.

Wypytane o wszystko; karmę, posłanie, adresatki, czekające zabiegi weterynaryjne (szczepienie na wirusówki), podane przepisy na pierniczki i takie tam babskie pogaduchy 🙂

No, to chyba Emi się pakuje... W sobotę akcja DOM.

 

wooooow !!!!!!!!!!!

nie cieszę się jeszcze...nie cieszę się wcale :) :) :) 😉 kciuki za akcję DOM ! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 10:47, malagos napisał:

Kolejny telefon - tym razem JASŁO, Podkarpacie. Ale 2 koty w domu, i tak by sie Emka nie załapała. 

MOŻE POKAŻEMY PANI JAKIEŚ NIEDUZE PSIAKI, NIE SZCZENIAKI? Mamy jakieś watki z tego rejonu? Pani raczej nie fejsbukowa...

W Biłgoraju jest Misio vel Boczek (kocha jeść boczek :D). Roczny, kochany przytulak, jak prosi o głaskanko to robi susa (siada na pupie, kręgosłup wyprostowany i macha przednimi łapkami). Jest dłuższy niż wyższy. 

https://www.olx.pl/d/oferta/13-kg-roczny-samiec-w-typie-jamnika-szuka-domu-stalego-CID103-IDMQhFO.html#e6f34554d4;promoted

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 10:51, Tyśka) napisał:

W Biłgoraju jest Misio vel Boczek (kocha jeść boczek :D). Roczny, kochany przytulak, jak prosi o głaskanko to robi susa (siada na pupie, kręgosłup wyprostowany i macha przednimi łapkami). Jest dłuższy niż wyższy. 

https://www.olx.pl/d/oferta/13-kg-roczny-samiec-w-typie-jamnika-szuka-domu-stalego-CID103-IDMQhFO.html#e6f34554d4;promoted

niestety, za duży i samiec...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...