Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

I dajcie znać czy tak jest, bo coś mnie olx robi w jajo, bo teraz mi się wyświetla, że strona nie istnieje i co się dzieje z wyróżnieniem, a raczej kasą, jeśli "okres wyróżnienia jest dłuższy od ważności ogłoszenia" - tak mniej więcej to brzmi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 19:17, Aska7 napisał:

I dajcie znać czy tak jest, bo coś mnie olx robi w jajo, bo teraz mi się wyświetla, że strona nie istnieje i co się dzieje z wyróżnieniem, a raczej kasą, jeśli "okres wyróżnienia jest dłuższy od ważności ogłoszenia" - tak mniej więcej to brzmi.

Najlepiej podmienić to wyróżnione ogłoszenie na innego psa, ja zawsze tak robię, nic się nie zmarnuje.

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszający widzi 🙂 I ogłoszenie da się wyróżnić, nawet jeśli termin ogłoszenia jest krótszy niż wyróżnienia- oznacza to tylko, że ogłoszeniodawcą musi pilnować kiedy mija termin ogłoszenia i kliknąć "odśwież ogloszenie", kiedy ten termin ważności mija. 😉

Wyróżnienie Sary:

Screenshot_20220203-194158_OLXpl.jpg.54d608c4ec94a50a1a4c714faf188811.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 19:36, Aska7 napisał:

A kto to może zrobić ? Wyróżniający czy ogłaszający ? I czy ogłaszający widzi, że jego ogłoszenie zostało wyróżnione ?

Ogłaszający ma ogłoszenie i widzi, kiedy ogłoszenie jest wyróżnione, dostaje tez info z OLX.

Z tego co wiem, to większość tutaj wykorzystuje wyróżnione ogłoszenia na kolejnego psa

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dzis zdjęcia Sarze  i wysłałam Toli. Niektóre tu weszły, inne Tola musi zmniejszyć. Niestety, było bardzo chmurno i kolory wyszły ciemne, mimo ze robiłam zdjęcia jak zwykle w pokoju z najbardziej jaskrawymi ścianami 😉 Jak na złość teraz dopiero wyglądnęło słoneczko.

Jest bardzo miłym  zrównoważonym psem. Zachowuje czystość w domu, podaje łapę, siada i czeka na przypięcie i odpięcie szelek .Stale jest w kontakcie wzrokowym z człowiekiem. Na spacerach jest już normalnie aktywnym psem, dziś nawet nie chciała wrócić ze spaceru, więc musiałam zamknąc na wybiegu Andżelę, zeby mogła dłużej się wybiegać. Biega, skacze, gania z psami. Absolutnie nie jest typem leniwca. W domu jest spokojna, nie niszczy, nie szczeka. Naszczekuje tylko, jak cos chce przekazać.

Dobrze radzi sobie w relacjach z większymi psami. Tylko z Andżelą jest problem, ale wina leży po stronie Andżeli. Ona akceptuje tylko te psy, które jej się poddają. Ma pamięć jak słoń i nie przepuści, jesli dany pies na początku znajomości jej się nie podporządkuje. Sara nie da sobie w kaszę dmuchac, owarczała Andżelę, kiedy ona próbowała ja zdominować, ustawiała się do niej na wyprostowanych łapach, więc Andzela uznała to za prowokację i ma juz Sarę na oku.

Sara jest idealnym psem rodzinnym dla rodziny ze starszymi dziećmi. Uwielbia naszą 14-letnia córkę.

Przeprosiła się już z sucha karmą, więc nie wymyśla z jedzeniem.

DSC08024 (1).JPG

DSC08025 (1).JPG

DSC07998 (1).JPG

DSC08053 (1).JPG

DSC08006 (1).JPG

DSC08021 (1).JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sara jest świetną sunią.  Jest cały dzień luzem w domu, do pokoju idzie na noc. Dziś zastałam ją z Gaja razem przytulone na fotelu. Pani zawaliła, bo miałaby naprawde rewelacyjnego psa.

Aż trudno uwierzyć, że Sara spędziła życie na łancuchu. Jest mądra i lepiej się zachowuje, niż wiele psów mieszkających od szczeniaka w domu. Jedynie szczekanie, żeby zwrócić na siebie uwagę pozostało jej pewnie po łańcuchowym życiu. Zrównoważona, kontaktowa, stale zadowolona, przyjmuje z pogodą wszystko, co daje jej los.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2022 o 13:09, Poker napisał:

Tolu , Ponumeruj zdjęcia, a osoby robiące ogłoszenia niech piszą które zajęły. Wtedy ryzyko wywalenia przez OLX jest mniejsze.

Tak, już to robię, chociaż moim zdaniem wystarczy poobcinać zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...