Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 28.12.2021 o 18:20, Tola napisał:

Wydaje mi się, ze w ogłoszeniach Sary trzeba pokazać jej też zdjęcie jeszcze przed ostrzyżeniem, ale zrobicie, jak uważacie.

Też tak uważam, bo wiele osób lubi kudłate psiaki.

Chyba trzeba będzie poprosić opiekunkę o zdjęcia bez ozdób, bo zaburzają wygląd Sary , zbyt przykuwają uwagę.

Mam dziś 50 % zniżki na ogłoszenia. Które wyróżnić?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 18:44, Poker napisał:

Też tak uważam, bo wiele osób lubi kudłate psiaki.

Chyba trzeba będzie poprosić opiekunkę o zdjęcia bez ozdób, bo zaburzają wygląd Sary , zbyt przykuwają uwagę.

Wiem...

Przymierzam się do tego ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2021 o 18:20, Tola napisał:

Wydaje mi się, ze w ogłoszeniach Sary trzeba pokazać jej też zdjęcie jeszcze przed ostrzyżeniem, ale zrobicie, jak uważacie.

Ja osobiście nie znoszę takiego przystrajania psa...

Dlatego do swojego ogłoszenia dam zdjęcia bez tych "ozdób"...Ludzie mogą to źle zinterpretować, takie przebieranki....

Link to comment
Share on other sites

Sarę też odwiedzam noworocznie i też zostawiam dużo pozytywnych myśli.

Rozmawiałam z p. Edytą z hoteliku  - bardzo sunię chwaliła,  że jest bardzo towarzyska, zgodna, tlko zdjecie trudno jje zrobić, bo od razu biegnie do człowieka. 

Sara  śmiało może zamieszkać w domu z innym spokojnym psem, bo wbrew początkowym opiniom, wcale nie potrzebuje szalonych wypraw, ceni sobie chwile spokoju, lubi odpoczywać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 15:27, Tyśka) napisał:

 

Dnia 6.01.2022 o 15:29, Alaskan malamutte napisał:

U mnie też pokończyły się wyróżnienia, czekam na promocję, ale będę mogła wyróżnić z niej tylko te swoje ogłoszenia

Niestety, nie jestem w stanie wyróżniać wszystkich .OLX, to teraz spory koszt,

Jestem b. wdzięczna za pomoc, ale trudno, może i takie niewyróżnione ktoś zauważy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.01.2022 o 16:56, Tola napisał:

tylko te swoje ogłoszenia

Niestety, nie jestem w stanie wyróżniać wszystkich .OLX, to teraz spory koszt,

 

Na wątku szczebrzeszyniaków podsunęłam instrukcje jak mozna taniej wyróżnić. Może się przyda.

Dnia 6.01.2022 o 09:30, Tyśka) napisał:

Można wyróżnić za mniej. Pakiet Maxi za 25zł obejmuje 30 dni wyróżnienia, 9x odświeżenia oraz 7 dni promowania na górze strony....

Screenshot_20220106-092240_OLXpl.thumb.jpg.398c0e4ad8ff0264da159b82b3617d89.jpg

A można wybrać osobno tylko 30 dni wyróżnienia (za niecałe 9zl) lub 7 dni promowania za 10zl. Albo te dwie opcje naraz, to wtedy zapłacimy 18,47zł. Zabraknie wtedy tylko opcji "9x odświeżenie". A i tak będzie ogłoszenie bardziej widoczne niż bez tego.

Screenshot_20220106-092301_OLXpl.thumb.jpg.db7b7c807f22c1f72aae83931f562d3e.jpg

Aby wybrać tańszą opcję wystarczy odhaczyć (odkliknąć) ten drogi pakiet i pod spodem wybrać tylko to, co nas interesuje (np wyróżnienie to klikamy na te opcję i wybieramy na ile dni : na 7 dni czy 30, tak aby podświetliło się na ciemno tak jak na tym zdjęciu i zaznaczamy po prawej to białe pole).

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwoniła bardzo sympatyczna pani z Krakowa, dom wymarzony dla Sary.

No niestety gdyby była trochę mniejsza...

Przy tym Sara naprawdę na tych zdjęciach  ostatnich wydaje się duża, zobaczcie sami, nie wstawiałam tego zdjęcia, zeby nie trafiło do ogłoszeń...

Może to wystrzyżenie daje taki efekt, ona nie ma takich długich łap...

270799708_390253449563465_2295509242856886120_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...