Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

 

Dnia 11.12.2021 o 00:23, Poker napisał:

A może kikou?

też o tym myślałam, jeśli Misiek miałby mieć "dożywocie" w hoteliku czy też PDT to lepszego miejsca nie ma...  pytałam, niestety kikou nie ma miejsca dla dużego psa 😞 😞

Dnia 11.12.2021 o 21:01, rozi napisał:

Wrócę do tematu, kiedy wymyślę sensowny DT dla niego. Póki co nie mam.

Gdyby Myngey była bliżej Zamościa proponowałabym, żeby pojechała, zobaczyła psa na własne oczy i sama zdecydowała, czy jej DT jest dla niego odpowiedni.

Myngey deklarowała przyjazd po psa, nie wiem, czy przyjechałaby w celu zapoznania z nim, to jednak daleko. Nie ustalałam szczegółów, bo moja rozmowa miała dotyczyć upustu (na wątku Brego była propozycja Myngey za 30zł/doba), nigdy wcześniej nie spotkałam się z tym PDT, więc nie czułam się upoważniona do jakichkolwiek uzgodnień.

Na str.5 wątku Brego jest wpis z propozycją Myngey i linki, tu poniżej wklejam ten do strony Fb, otwiera się bez logowania, są zdjęcia, filmy, nr telefonu.

https://www.facebook.com/psowoz

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 16:38, mari23 napisał:

Znów cicho tu sie zrobiło....

dzisiaj Tola była w schronisku -  Misiek nawet nie wyszedł, stał smutny w wejściu do hangaru 😞 😞

Myślę, że Tola napisze więcej i wrzuci fotki jak ochłonie po tej dramatycznej wizycie 😞 😞 😞

Cicho się zrobiło bo nikt nie chce na 100 % wziąć odpowiedzialności  za prowadzenie wątku i za psa. Nawet jak będą deklaracje  to i tak się nie ruszy z miejsca jak ktoś nie poprowadzi wątu i  nie zacznie robić konkretnych kroków.  Będziemy się krecić w kółko, a pies nadal będzie w schronisku.  Ja przyznam się,że żle odczytalam Twoje  wpisy - myślałam ,że jak mdk8 założyła wątek to Ty będziesz osobą decyzyjną - poprowadzisz wątek, ale tak nie jest niestety :(. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2021 o 21:18, mari23 napisał:

Na str.5 wątku Brego jest wpis z propozycją Myngey

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, czy ten PDT mieści się w mieszkaniu w bloku?  Jeśli tak,to prawdę powiedziawszy nie wyobrażam sobie takiej ilości psiaków i to dużych, jakie widać na zdjęciach i filmikach na f.b.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 16:47, jankamałpa napisał:

Cicho się zrobiło bo nikt nie chce na 100 % wziąć odpowiedzialności  za prowadzenie wątku i za psa. Nawet jak będą deklaracje  to i tak się nie ruszy z miejsca jak ktoś nie poprowadzi wątu i  nie zacznie robić konkretnych kroków.  Będziemy się krecić w kółko, a pies nadal będzie w schronisku.  Ja przyznam się,że żle odczytalam Twoje  wpisy - myślałam ,że jak mdk8 założyła wątek to Ty będziesz osobą decyzyjną - poprowadzisz wątek, ale tak nie jest niestety :(. 

mdk8 założyła i prowadzi wątek. Brakuje osoby decyzyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 17:21, Aska7 napisał:

25 zł. dziennie za mieszkanie w bloku ?

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, czy to ten PDT, który proponował przyjęcie psiaka. Na f.b. nie doczytałam, że to jest mieszkanie, może coś poplątałam, ale pewnie ktoś wie coś konkretnego o tym PDT.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 16:47, jankamałpa napisał:

Cicho się zrobiło bo nikt nie chce na 100 % wziąć odpowiedzialności  za prowadzenie wątku i za psa. Nawet jak będą deklaracje  to i tak się nie ruszy z miejsca jak ktoś nie poprowadzi wątu i  nie zacznie robić konkretnych kroków.  Będziemy się krecić w kółko, a pies nadal będzie w schronisku.  Ja przyznam się,że żle odczytalam Twoje  wpisy - myślałam ,że jak mdk8 założyła wątek to Ty będziesz osobą decyzyjną - poprowadzisz wątek, ale tak nie jest niestety :(. 

Janka, jeśli znajdę coś z sensem, to będzie mniej cicho.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 16:47, jankamałpa napisał:

Cicho się zrobiło bo nikt nie chce na 100 % wziąć odpowiedzialności  za prowadzenie wątku i za psa. Nawet jak będą deklaracje  to i tak się nie ruszy z miejsca jak ktoś nie poprowadzi wątku i  nie zacznie robić konkretnych kroków.  Będziemy się krecić w kółko, a pies nadal będzie w schronisku.  Ja przyznam się,że żle odczytalam Twoje  wpisy - myślałam ,że jak mdk8 założyła wątek to Ty będziesz osobą decyzyjną - poprowadzisz wątek, ale tak nie jest niestety :(. 

Mam pod swoja opieką 12 psów, w tym 11 chorych staruszków, staram się pomagać nie tylko "moim", ale i innym, tu na dogo. Gdyby nie moja choroba ten pies byłby u mnie jak Kubuś z Milusiem, niepotrzebny byłby wątek i deklaracje. Niestety nie zawsze chcieć to móc, nawet diagnozy konkretnej nie mam, nie wiem, co mnie czeka... Dlatego nie zdecydowałam się na założenie wątku i wzięcie odpowiedzialności za Miśka, bo wydawało mi się, że osoba prowadząca wątek jest jednocześnie tą "decyzyjną", a mój stan zdrowia nie gwarantuje, że za np.pół roku będę w stanie nadal pomagać 😞 nie jestem do końca zorientowana w "zawiłościach" dogo, dlatego jestem wdzięczna za założenie wątku mdk8, dzięki temu jest jakaś szansa na pomoc...

Dzisiejsze zdjęcia Miśka  ze schroniska łamią serce, Tola na pewno napisze więcej.

 

image000007.jpg

image000008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kuźwa, ale ja dzisiaj wysłuchałam audycji o żywieniu cateringowym dzieci w prywatnych przedszkolach w Wawie. Śniadanie, drugie śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek, czasami drugi podwieczorek. Wymagania - wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu, bez fruktozy, bez jajek, bez orzeszków, bez marchewki, bez selera i długo można wymieniać. Max 16.00 zł. dziennie.

I nie, on nie jest najgorzej wyglądającym tam psem. Jak ktoś nie wierzy, to niech pojedzie : (

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 17:31, Aska7 napisał:

Kuźwa, ale ja dzisiaj wysłuchałam audycji o żywieniu cateringowym dzieci w prywatnych przedszkolach w Wawie. Śniadanie, drugie śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek, czasami drugi podwieczorek. Wymagania - wegetariańskie, wegańskie, bez glutenu, bez fruktozy, bez jajek, bez orzeszków, bez marchewki, bez selera i długo można wymieniać. Max 16.00 zł. dziennie.

I nie, on nie jest najgorzej wyglądającym tam psem. Jak ktoś nie wierzy, to niech pojedzie : (

 

wiem....i to boli najbardziej 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...