Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Dnia 7.03.2022 o 04:06, Nesiowata napisał:

To Michu płeć zmienił?

No przeca to żart, a po trosze też i prowokacja    kubanka.jpg.44d5a6f504d022f6654212a5d9e77d7b.jpg           

Taki mam stosunek do tego dnia      zdziwekjpg.jpg.ecf9f4b210cc2c9ad8187346f0072c06.jpg       

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wyróżniłam ogłoszenie Micha na 31 dni:

Informacje o płatności:
Numer referencyjny: 113505934
Zamówienia dokonano: 06/03/2022
Adres Email: [email protected]
Metoda płatności: Adyen dotpay
Kwota całkowita: 17 zł
Informacje o sprzedawcy:
Marktplaats B.V.
Wibautstraat 224
1097 DN Amsterdam
The Netherlands
Numer VAT: 803.603.307.B.01
Szczegóły zamówienia:
Wyróżnienie - 31 dni
#1049667107 : Piękny, duży psiak szuka domu u miłośników molosów.
17 zł

ale do dzisiaj nie widzę żeby było wyróżnione, choć dostałam z Gumtree informację, że kasa przyjęta i wyróżnienie będzie zrobione. Napisałam więc reklamację do Gumtree I otrzymałam odpowiedź:

Dzień dobry,
dziękuję za kontakt w tej sprawie.
Niestety, serwis kończy działalność i dodawanie/wznawianie/odświeżanie/edycja ofert nie jest już możliwe. Na stronie pozostają dodane oferty,które wygasną naturalnie ze swoją datą ważności.
 Dziękujemy za korzystanie z usług Gumtree. 

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł i zespół gumtree.pl

Na co odpisałam:

To jest nieuczciwe działanie! Zakończenie działalności powinno być ogłoszone co najmniej z miesięcznym wyprzedzeniem, tymczasem jeszcze wczoraj przyjęliście wpłatę za wyróżnienie ogłoszenia na okres 31 dni, ale wyróżnienie nie jest widoczne.
Żądam zwrotu gotówki. Nie jest to dużo, ale nie zamierzam wzbogacać oszustów, choćby tylko o złotówkę.
--
podpis

Czegoś takiego się nie spodziewałam. Przecież Gumtree działa do wielu, wielu lat , a tu takie zagranie???   I co to może być, jaki powód tak nagłego zamknięcia działalności???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie przepraszam wszystkich Darczyńców Miszka za brak aktualizacji finansów chłopaczka. Niestety spsował mi się pakiet Office i nie mam możliwości użycia ani Worda ani Excela.Nie mogę nawet kopiować zawartości tych programów. Mogę jedynie zobaczyć zawartość plików w tych programach. Być może uda się ściągnąć podobnie działające programy i jeśli będą kompatybilne z moimi programami, to uratuje to moje finanse, bo  będę miała zainstalowane darmowe programy i jeszcze dzisiaj będę mogła ruszyć z aktualizacją psich finansów.
Jeśli natomiast okaże się, że nie są kompatybilne i nie będzie możliwe "wchłonięcie" wszystkich danych, jakimi dysponuję w Excelu i Wordzie przez to nowe oprogramowanie, niestety będę musiała zakupić te programy i opóźni to o kilka dni aktualizowanie finansów.
Biorąc powyższe pod uwagę, bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Żadne wpłaty nie zginą, może tylko dłużej potrwać zanim pojawią się w rozliczeniach psich finansów.

 

choinka4.gif.a40afca25814ddf4784bf071c13b8271.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 15:33, elik napisał:

Serdecznie przepraszam wszystkich Darczyńców Miszka za brak aktualizacji finansów chłopaczka. Niestety spsował mi się pakiet Office i nie mam możliwości użycia ani Worda ani Excela.Nie mogę nawet kopiować zawartości tych programów. Mogę jedynie zobaczyć zawartość plików w tych programach. Być może uda się ściągnąć podobnie działające programy i jeśli będą kompatybilne z moimi programami, to uratuje to moje finanse, bo  będę miała zainstalowane darmowe programy i jeszcze dzisiaj będę mogła ruszyć z aktualizacją psich finansów.
Jeśli natomiast okaże się, że nie są kompatybilne i nie będzie możliwe "wchłonięcie" wszystkich danych, jakimi dysponuję w Excelu i Wordzie przez to nowe oprogramowanie, niestety będę musiała zakupić te programy i opóźni to o kilka dni aktualizowanie finansów.
Biorąc powyższe pod uwagę, bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Żadne wpłaty nie zginą, może tylko dłużej potrwać zanim pojawią się w rozliczeniach psich finansów.

 

choinka4.gif.a40afca25814ddf4784bf071c13b8271.gif

 

Spokojnie🥰

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 18:32, Poker napisał:

U mnie kest smycz dla Micha.

Tak, pamiętam, kupiłam dla niego na Twoim bazarku  🙂   Nie pamiętam natomiast, czy zapłaciłam za przesłanie, jeśli nie, to zaraz dopłacę, tylko powiedz ile. Podam Ci na PW adres Ani.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 19:42, Aska7 napisał:

Pańcia przeszkadza w zabawie 

No pancia musi troche chlodzic emocje bo szaleli tak chyba z 20 minut - cale Fakty prawie- teraz padli, Miszek ledwie dyszal ale korba trwala i trwala, chlopaki ogolnie sa zabawowe mocno, a Miszka to jest powiedzialabym nawet - prowodyrem!! 😄

Teraz uczestnicy zabawy dyszeli dyszeli dyszeli az padli..

20220307_193214.jpg

20220307_193321.jpg

20220307_193352.jpg

20220307_193510.jpg

20220307_193527.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 19:48, AniaB napisał:

No pancia musi troche chlodzic emocje bo szaleli tak chyba z 20 minut - cale Fakty prawie- teraz padli, Miszek ledwie dyszal ale korba trwala i trwala, chlopaki ogolnie sa zabawowe mocno, a Miszka to jest powiedzialabym nawet - prowodyrem!! 😄

Teraz uczestnicy zabawy dyszeli dyszeli dyszeli az padli..

20220307_193214.jpg

20220307_193321.jpg

20220307_193352.jpg

20220307_193510.jpg

20220307_193527.jpg

Micho cwaniak na łóżko 🥰

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 19:52, UlaFeta napisał:

Micho cwaniak na łóżko 🥰

On kolo mamyyyy!! 😄

A tak serio to Michowi znow wrocil dobry nastroj bo hot spot sie wysuszyl i nie drazni, wiec jestem znow w łaskach.. Michu jest milutki i przylepny, a jak juz zarcie jest wydawane to w ogole!! Zasadniczo zrobil sie z niego glodomor- jak przyjechal to mu to zarcie jakos tak powoli wchodzilo, a w ostatnich tygodniach to wciaga az wir w misce, a jak zbyt wolno nasypuję to potrafi i popędzic mnie szczekaniem.. Taki jest ten nasz Miszonek wlasnie. Pierwszy melduje sie przy wiaderku z karma, lize mnie po rece, skacze, staje na dwoch lapach, no cyrk:D 

Hot Spot juz suchy, ale kosztowalo nas to caly weekend męczarni, Miszek prawie caly czas w nowym kagancu, rano wieczor i w poludnie,  na szczescie ten kaganiec to tzw fizjologiczny, pies moze otworzyć swobodnie pysk, moze sie normalnie napic wody,  dyszec, tak ze to jakos przetrwalismy. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 20:36, UlaFeta napisał:

Na wyrze😄

Jak to będzie jak Ciebie nie będzie 😓

U Ani ma full wypas. Nie wiem czy uda się znaleźć dla Niego równie superowy dom.  

Dzisiaj miałam dwa telefony o Micha. Jeden z Poznania - pan mieszka na 1 piętrze. Michu musi mieć jeśli nie dom z ogrodem, to przynajmniej parter. A drugi telefon facet pod wpływem. Pożytek żaden, no ale już nie mogę powiedzieć, że zero telefonów  🙂  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2022 o 22:03, elik napisał:

U Ani ma full wypas. Nie wiem czy uda się znaleźć dla Niego równie superowy dom.  

Dzisiaj miałam dwa telefony o Micha. Jeden z Poznania - pan mieszka na 1 piętrze. Michu musi mieć jeśli nie dom z ogrodem, to przynajmniej parter. A drugi telefon facet pod wpływem. Pożytek żaden, no ale już nie mogę powiedzieć, że zero telefonów  🙂  

Czekamy i szukamy 😄Jaki on jest cudny🥰

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...