Jump to content
Dogomania

OBNIŻKA CEN KALENDARZY O 2 ZŁ !!! JEST! Kalendarze z USA , kartki okolicznościowe, na 3 biedy. Do 7 listopada, g.22


Poker

Recommended Posts

Dnia 10.11.2021 o 10:48, Poker napisał:

Ja też jestem w kontakcie z NikaEla. Nie obawiaj się, torebka pojedzie w tym tygodniu i kalendarz też.

Nie obawiam się przecież  🙂  Zapomniałam jak to było i musiałam sobie odtworzyć  🙂 Wiedziałam, że dzwonią, ale nie wiedziałam w którym kościele. A zaczęłam się rozglądać, bo od tygodnia chyba mam w aplikacji InPost powiadomienie, ze paczka od NikaEla jest w przygotowaniu.  Pewnie wydrukowana została etykieta i aplikacja od razu przysłała zawiadomienie  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.11.2021 o 10:48, Poker napisał:

Ja też jestem w kontakcie z NikaEla. Nie obawiaj się, torebka pojedzie w tym tygodniu i kalendarz też.

Dzisiaj właśnie odebrałam przesyłkę z super torebusią i kalendarzem. Bardzo dziękuję  🙂

Link to comment
Share on other sites

12.11. z tego bazarku wpłynęła na wspólne  konto 2 suczek kwota 307,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Uczestnikom tego bazarku, a zwłaszcza jego organizatorce Poker, za tak dużą pomoc dla tych biednych suczek.

 

       1059467487_dziki.gif.c68d1e73321488a8d9b5592a02109451.gif     885908027_dzikujejestecie2.jpg.532fcd60318fa57cd00f124c3e0e50b7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...