Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Dnia 6.01.2022 o 18:19, Tyśka) napisał:

Ja też napiszę, ale czy mogę prosić o informacje? Da radę zmierzyć go w kłębie? I czyj numer podać?

Mamy bardzo mało informacji na temat Bregusia ...

Poproszę o zmierzenie.

A numer mam nadzieję Alaskan ... Asiu tak ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 17:32, jankamałpa napisał:

Dziś zrobiłam przelew  za hotelowanie - grudzień,  czyli ostatnia faktura. Potwierdzenie wkleję później.

Na koncie wpłaty od Nesiowatej, Czetki i almy591. Bardzo dziękuję.

Dziękuję  Skarbniczku ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Napisałam treść ogłoszenia dla Brego. Czekamy na info o wadze, wielkości. 

Livko, przypomnij, ile on ma lat?

 

Brego - pies w typie nowofunlanda czeka na dom!

Bycie rasowym zwykle nieco poprawia komfort życia... Daje lepsze perspektywy na dom, świadomą decyzję... Niestety w przypadku Brego to raczej nie był żaden atut..
Czy to dlatego, że z małej, puchatej, czarnej kulki wyrósł na wielkiego, silnego psa?

Nigdy się tego nie dowiemy. Faktem jest, że ten piękny, dostojny pies pewnego dnia znalazł się w schronisku..Bardzo rozpaczał, tęsknił za swoim panem..

I choć może Brego jeszcze o tym nie wie, ale właśnie rozpoczyna się jego nowe życie i szansa na dom - taki prawdziwy, odpowiedzialny i pełen miłości. Taki na jaki zasługuje ten piękny, dostojny pies.
Brego  ma aktualnie około … lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Waży ...  kg, ma …w kłębie

Brego jest łagodny do ludzi, posłuszny, grzecznie jeździ w samochodzie, ładnie chodzi na smyczy.. Stosunek do do psów i kotów obojętny. Może zamieszkać z innym zwierzakiem.
Może to właśnie Ciebie ujęła ta smutna historia pięknego Brego? Jeśli tak, to daj mu prawdziwy dom. Zna już tułaczkę, ból i samotność... Teraz czas na miłość, radość i troskę 🙂

Obecnie Brego przebywa w Hotelu dla psów w okolicach Katowic, gdzie można go  odwiedzić i poznać. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu.
Więcej informacji pod podanym numerem telefonu: Joanna 504 076 122

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Asiu ❤️❤️❤️

Wg Pani Karoliny i jej weta Brego ma około 4 lat.

Ile waży w tej chwili nie wiem. Jakiś czas temu ważył 36 kg. Mam nadzieję, że waży już chociaż 40 kg bo sporo je.

Czekam również na info ile ma w kłębie.

Link to comment
Share on other sites

Brego jest w kojcu, czy w domu?

Przymierzam się do zmiany lokum dla Micha i szukam możliwości. Jeśli w domu, to odpada, ale jeśli są tam kojce, to mogłabym zapytać Panią Karolinę o możliwość umieszczenia tam Micha.
Czy znacie warunki jakie tam są?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 20:31, elik napisał:

Brego jest w kojcu, czy w domu?

Przymierzam się do zmiany lokum dla Micha i szukam możliwości. Jeśli w domu, to odpada, ale jeśli są tam kojce, to mogłabym zapytać Panią Karolinę o możliwość umieszczenia tam Micha.
Czy znacie warunki jakie tam są?

Czy ktoś umie odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie warunków jakie są tam, gdzie jest Brego?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 20:31, elik napisał:

Brego jest w kojcu, czy w domu?

Przymierzam się do zmiany lokum dla Micha i szukam możliwości. Jeśli w domu, to odpada, ale jeśli są tam kojce, to mogłabym zapytać Panią Karolinę o możliwość umieszczenia tam Micha.
Czy znacie warunki jakie tam są?

 

Dnia 10.01.2022 o 18:22, Ellig napisał:

Czy zrobić ogłoszenie dla Brego?

Jeżeli tak to na jakie miasto?

Bardzo proszę i bardzo dziękuję - może na Opole ...

Dnia 10.01.2022 o 22:57, Nadziejka napisał:

Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<< - Page 5 - Psy do  adopcji / znalezione - Dogomania

kramik Joszenkowy bedzie dla Brego Bregunia

Dziękuję Nadziejeczko  ❤️

Dnia 11.01.2022 o 12:22, jankamałpa napisał:

Zamieszczam potwierdzenie  wpłaty za hotelik:

image.png.880c0432c7cd71f156de7c0f12d56af2.png

 

Dnia 11.01.2022 o 12:24, jankamałpa napisał:

Na koncie mam wpłatę od Konfirm31 i Magdaleny Ł.H z FB. Bardzo dziękuję.

Dziękuję za Twoją pracę Skarbniczku  ❤️

Dnia 11.01.2022 o 12:27, elik napisał:

Czy ktoś umie odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie warunków jakie są tam, gdzie jest Brego?  

 

Dnia 11.01.2022 o 13:03, elik napisał:

Dziękuję, już mam rozeznanie  🙂 

😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2022 o 11:03, Alaskan malamutte napisał:

Livko, proszę zbierz wszystkie ogłoszenia Brego na pierwsza stronę. Będzie nam łatwiej sprawdzić na jakie miasta ma zrobione. 

Tak, to bardzo wygodne. Ja piszę przy każdym do kiedy wyróżnione. To też ułatwia życie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...