Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 28.01.2022 o 17:47, Tola napisał:

Czetka pozdrawia💕 Pani Anita adoptowała kolejnego kotka - w domu jest ich teraz 7 i dwie suczki💕

 

                                                ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.02.2022 o 16:39, Mazowszanka13 napisał:

Właśnie nie wiem. Koleżanka też ma dwa i są problemy.

Może to kwestia metrażu. Mam małe mieszkanie i kotkom trudno wydzielić własne rewiry. Gdybym miała mieszkanie z 70 metrów, to "podzieliłyby" je sobie i schodziłyby sobie z oczu i tyle. A mam 37 metrów 😞 Cały dzień potrafi być dobrze, a wieczorem wojna. Od miesiąca mam Feliway w dyfuzorze i jest trochę lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 16:54, Isiak napisał:

Może to kwestia metrażu. Mam małe mieszkanie i kotkom trudno wydzielić własne rewiry. Gdybym miała mieszkanie z 70 metrów, to "podzieliłyby" je sobie i schodziłyby sobie z oczu i tyle. A mam 37 metrów 😞 Cały dzień potrafi być dobrze, a wieczorem wojna. Od miesiąca mam Feliway w dyfuzorze i jest trochę lepiej.

W domu Czetki są koty wychodzące (dom z ogrodem), więc jest łatwiej.

Nasz kot jak ma dość nachalnych zabaw Ady po prostu wybywa z domu.

Link to comment
Share on other sites

 Szczęście Czetki ogromnie mnie cieszy, od momentu zabrania ze schroniska wszystko potoczyło się sprawnie i szybko;)

Ma sunia w tym swoim drugim życiu szczęście do  ludzi:) 

Ja też dostałam od p. Anity zdjęcie i filmik, tylko wciąż brak mi czasu, aby zajrzeć na dogo na dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2022 o 21:42, Tola napisał:

 Szczęście Czetki ogromnie mnie cieszy, od momentu zabrania ze schroniska wszystko potoczyło się sprawnie i szybko;)

Ma sunia w tym swoim drugim życiu szczęście do  ludzi:) 

Ja też dostałam od p. Anity zdjęcie i filmik, tylko wciąż brak mi czasu, aby zajrzeć na dogo na dłużej.

Na szczęście możemy dzielić się tymi zdjęciami. Przed wstawieniem zawsze sprawdzam czy mnie nie ubiegłaś 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...