Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

Dnia 4.12.2021 o 16:33, Mazowszanka13 napisał:

Zarejestrowałam podwójnie Czetkę.

Zapłaciłam 90 zł (2x45 zł) Został dług -26,79 zł, który spłaciłam.

Patrz str 15

Konto Czetki wyzerowane !

Mazowszanko z bazareczku dla Czetuni beda jeszcze pieniazki,jeszcze trwa bazarek
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 19:20, Mazowszanka13 napisał:

 

Dnia 4.12.2021 o 19:46, Tola napisał:

Ja jeszcze mam  takie zdjęcie:

3700695875746268637.jpg

             Najpiekniejszego wspolnego razem razem Czetuniu
                             cieszymy cala dusza  modlimy za wszytko
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 08:47, Jo37 napisał:

Tyle sunia nasiedziała się w schronisku. Jak dobrze, że Małgosia zaoferowała jej DT.

 

Joasiu, na szczęście Czetki złożył się wysiłek wielu osób.

Tola wypatrzyła Czetkę i wyciągnęła ją ze schronu, agat21 przywiozła ją do mnie. Elik i Nadziejka zrobiły bazarki. Figunia, Nesiowata,limonka80, CZETKA, Karen116,wiolhelm170 wpłaciły pieniądze. Agat21 sprzedała moje syropy. Mari23, Tyśka, Ellig,Tola zrobiły ogłoszenia. Ty zrobiłaś wizytę pa. Imponująca i owocna współpraca. Serce się raduje:)

Mam nadzieję, że nikogo nie ominęłam.Jeżeli tak, z góry przepraszam.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 09:54, Mazowszanka13 napisał:

Dziękujemy Nadziejko:) 

Ewentualne wpłaty przelej na konto ZEA. Chyba, że Tola zadecyduje inaczej. Ja rozliczyłam moje wydatki i nie ma długu (str 15)

Ciociu to bedzie dwadziescia kilka zl z kramku reszta pieniazka
 Sciskam za wszystko bardzo bardzo serdecznie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Czetki noc minęła spokojnie, sunia cichutko przespała do rana na swoim posłaniu. Tak jak pisała Mazowszanka - w domu Czetka jest cichutka, spokojną, bardzo grzeczna. Rano był spacerek, węszenie, bo tyle nowych zapachów! Jest też już radość i machanie ogonkiem, państwo zachwyceni sunią, bardzo dziękują. My też bardzo dziękujemy za taki dom 🥰

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Czetka znalazła swój i nasz wymarzony dom, takiego  szukaliśmy.🥰 Bardzo dziękuję Mazowszance za ofertę DT i za wspaniałą opiekę nad sunią. 🌹❣️❣️🌹Bez tej pomocy nie byłoby teraz sukcesu. Dziękuję też  wszystkim, którzy byli tutaj z nami i pomagali jak mogli  - wszyscy mamy powód do wielkiej radości

❤️🌹❤️

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 11:11, Sowa napisał:

Tylko nie zostawiałabym Czetki samej w kuchni ani z możliwością samodzielnego dostępu do kuchni. Prawie każdy były "azylant" spróbuje badać wszystko, co choć trochę pachnie jedzeniem.

Przekaże pani Anicie, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2021 at 9:20 PM, Tola said:

Wczoraj dlugobrizjawiałam z p. Anitą, bardzo chwali Czetkę- nastawili Sue z mężem na początkowe problemy, a tu nie ma żadnych 🥰 Dostałam też zdjęcie suni w nowych szelkach 🙂

IMG_20211207_201421.jpg

Sie prezentuje Lachon jeden! Tylko moze Pani Anicie jeszcze adresowke zasugerowac? Dla Czetulca oczywiscie😙, no chyba ze ma i przeoczylam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...