Jump to content
Dogomania

Lonia z ukraińskiego schroniska pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. I wreszcie pokochał -Lonia zamieszkała w Ząbkach.


Tola

Recommended Posts

Dnia 29.01.2022 o 20:23, Tola napisał:

Nie wiem jak to się dzieje, ale z Krakowa nie mam prawie wcale zapytań, podobnie  z Warszawy:(

 

Może treść ogłoszenia trzeba zmodyfikować. Jakiś powód takiego stanu musi być. Zdjęcia ma ładne, no to może treść?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2022 o 20:23, Tola napisał:

Nie wiem jak to się dzieje, ale z Krakowa nie mam prawie wcale zapytań, podobnie  z Warszawy:(

 

 Może przez to, ze to duże miasta, a Lonia potrzebuje spokojniejszego miejsca? No i nie nadaje się do małych dzieci, a takie rodziny bardzo często szukają niewielkich psiaków. Z Laimą mam jeszcze gorzej, o nią nie ma ani jednego zapytania.

Link to comment
Share on other sites

Uchylę robka tajemnicy i napiszę, ze zgłosiła się rodzina zainteresowana poważnie Lonią. Jest jednak kwestia transportu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Gdyby Loni też sie udało znaleźć dom, to byłaby czwartym psiakiem, który od nas ma wyjechać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 14:42, Jaaga napisał:

Uchylę robka tajemnicy i napiszę, ze zgłosiła się rodzina zainteresowana poważnie Lonią. Jest jednak kwestia transportu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Gdyby Loni też sie udało znaleźć dom, to byłaby czwartym psiakiem, który od nas ma wyjechać.

 

Dnia 3.02.2022 o 14:46, Poker napisał:

Trzymam kciuki. Co to za domek i gdzie?

Rodzina mieszka w Ząbkach pod Warszawą, to dom w zabudowie szeregowej z dwoma niewielkimi ogródkami.

Państwo mają dorosłego syna, który mieszka oddzielnie i 9 letnią córkę, w domu jest też starszy piesek; była jeszcze sunia, ale już nie żyje. 

Wczoraj Pani Dorota długo rozmawiała z Jagną, bo Lonia jest specyficznym psem i zależało mi, aby otrzymała jak najwięcej informacji, tych trudnych też.

W rozmowie uczestniczył też mąż p. Doroty, po rozmowie oboje podtrzymali chęć adopcji Loni.

Link to comment
Share on other sites

Pani Dorota poprosiła o ankietę, wysłałam, zobaczymy, co będzie dalej.

Jo37 zgodziła się podjechać na wizytę, jestem bardzo wdzięczna, bo to jednak kawałek.

Tak się nakręciłam, że Lonię trudno będzie wyadoptować,  że chwilami nie wierzę, że to się dzieje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 18:46, Tola napisał:

 

Rodzina mieszka w Ząbkach pod Warszawą, to dom w zabudowie szeregowej z dwoma niewielkimi ogródkami.

Państwo mają dorosłego syna, który mieszka oddzielnie i 9 letnią córkę, w domu jest też starszy piesek; była jeszcze sunia, ale już nie żyje. 

Wczoraj Pani Dorota długo rozmawiała z Jagną, bo Lonia jest specyficznym psem i zależało mi, aby otrzymała jak najwięcej informacji, tych trudnych też.

W rozmowie uczestniczył też mąż p. Doroty, po rozmowie oboje podtrzymali chęć adopcji Loni.

 

Dnia 4.02.2022 o 22:50, Tola napisał:

Jutro o 11.00 wizyta w Ząbkach dla Loni, bardzo proszę o kciuki. Dla mnie adopcja Loni to ogromny  stres😔

Do tych informacji dodam jeszcze, że rezydent to Kazimierz, 11 letni mix jamnika, w domu jest jeszcze  świnka morska Chrupcia ok.5 lat;  była jeszcze  Korcia, żyła 18 lat i odeszła na raka.

Pani parę razy rozmawiała z Jagną, ze mną też - jest wnikliwa, dopytuje, radzi się, mam nadzieję, że dadzą radę.

Imię zostaje.

Lonia prawdopodobnie przyjedzie do Warszawy z p. Jackiem od Wolfika, pani Dorota pokryje część kosztów paliwa.

Ponieważ nigdy nie przewozimy psów bez zabezpieczenia, przyszła rodzina Loni zamówiła na adres Jagny  kontenerek, w którym sunia bezpiecznie pojedzie do swojego domu.

Być może w nowym miejscu będzie to  jej  azyl.

Jak będę znała datę przeprowadzki - dam tutaj znać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to PILNIE POTRZEBNYTRANSPORT Do WARSZAWY Lonia z ukraińskiego schroniska też pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. Znajdźmy jej razem wspaniały dom
  • Tola changed the title to JUTRO LONIA WYRUSZA Z ASKA 7 DO WARSZAWY DO NOWEGO DOMU! Lonia z ukraińskiego schroniska też pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. Znajdźmy jej razem wspaniały dom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...