Jump to content
Dogomania

Lonia z ukraińskiego schroniska pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. I wreszcie pokochał -Lonia zamieszkała w Ząbkach.


Tola

Recommended Posts

  • Tola changed the title to Lonia z ukraińskiego schroniska pokonała ponad 1000 km, aby wreszcie ktoś ją pokochał. I wreszcie pokochał -Lonia zamieszkała w Ząbkach.

Wszystko jest jak w najlepszym porządku. Lonia upatrzyła sobie córkę p. Doroty i do niej sie przykleiła. Dostałam własnie nowe zdjęcie, jak się teraz razem wylegują.

Tak bardzo się cieszę :) czasem warto poczekać na ten najlepszy dom. Lonia nic sie nie cofnęła, zachowuje sie jak u nas. zachęca już do zabawy Kazimierza.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 11:07, Aska7 napisał:

Wszystkim powtarzam, że będzie tam królewną. Pani Dorota jest świadoma ewentualnych trudności, córcia jest bardzo mądrą dziewczynką, a Kazimierz oszalał wprost z radości, aż go Lonia owarczała, bo taki był namolny z tym swoim entuzjazmem.

Ależ się cieszę:) Dzięki za wszystko:)

Dnia 13.02.2022 o 11:20, Poker napisał:

Zapowiada się bardzo dobrze . Sunia wiedziała na jaki dom czekać.

Wiedziała, masz rację.

I ja to często powtarzam innym, jak pies długo czeka - że wie, na kogo czeka , czeka na super dom.

A tutaj przy Loni zwątpiłam, przyznaję.

Lonia z pańciem i z Kazikiem.

1644762311527.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 15:43, Tola napisał:

Teraz przed rodziną nauka wychodzenia na smyczy do ogrodu.

Schody Lonia opanowała w parę minut, oby i ze smyczą tak poszło.

Bo po schodach to stale zasuwała. Miski sa i na parterze i na pietrze, tak samo legowiska, więc musiała stale sprawdzać, czy cos się nie zmieniło w nich. Na Kaziku próbuje zaczepek stosowanych na Laimę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...