Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 29.10.2021 o 10:26, Tyśka) napisał:

Noc u nowej małej minęła spokojnie. Dała pospać do 9, mimo że ostatecznie spała nie w budce, a w domu. Jak zeszli do niej to zastali ją zaspaną na kanapie 😉 Zero zniszczeń. Sikupę zrobiła rano na zewnątrz, w domu żadnej wpadki. Jestem pod wrażeniem. 😍 

brawo malutka

Link to comment
Share on other sites

Uffinka jednak widzieć nie będzie. 😥 W trakcie kociego kataru oczy popękały, zarosły błoną spojówkową, a potem drugą powieką. Nic już się nie da zrobić. 

Mimo tego jest najcudowniejszą i najdzielniejszą kocinką. Znowu w drodze spokojna, rozmruczana i śpiąca na kolanach. W gabinecie tak cierpliwa, mimo, że grzebano jej w oczkach, że szczęka opada. No i radzi sobie doskonale. W hoteliku zna już wszystko, cały rozkład kociarni i kocich kumpli. Ktoś, kto da jej dom wygra los na loterii. 

A kiedy zbiórka na Toffika? Nie pytałam Marty, Tysiu wiesz coś?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 22:34, agat21 napisał:

Uffinka jednak widzieć nie będzie. 😥 W trakcie kociego kataru oczy popękały, zarosły błoną spojówkową, a potem drugą powieką. Nic już się nie da zrobić. 

Mimo tego jest najcudowniejszą i najdzielniejszą kocinką. Znowu w drodze spokojna, rozmruczana i śpiąca na kolanach. W gabinecie tak cierpliwa, mimo, że grzebano jej w oczkach, że szczęka opada. No i radzi sobie doskonale. W hoteliku zna już wszystko, cały rozkład kociarni i kocich kumpli. Ktoś, kto da jej dom wygra los na loterii. 

Brzmi zupełnie strasznie. Jak musiało to wszystko boleć 😞

Niesamowite jest to, jaka jest dzielna ta koteczka. Mam nadzieję, że ktoś ją pokocha pomimo niepełnosprawności. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 22:57, Tyśka) napisał:

Brzmi zupełnie strasznie. Jak musiało to wszystko boleć 😞

Niesamowite jest to, jaka jest dzielna ta koteczka. Mam nadzieję, że ktoś ją pokocha pomimo niepełnosprawności. ❤️

Tak, nawet nie chcę o tym myśleć co ta kocina przeszła. Chora i wyrzucona na pastwę losu, sama musiała walczyć z okropnym bólem i chorobą. 😣

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2021 o 10:26, Tyśka) napisał:

Noc u nowej małej minęła spokojnie. Dała pospać do 9, mimo że ostatecznie spała nie w budce, a w domu. Jak zeszli do niej to zastali ją zaspaną na kanapie 😉 Zero zniszczeń. Sikupę zrobiła rano na zewnątrz, w domu żadnej wpadki. Jestem pod wrażeniem. 😍 

modle za malenka i za wszystkie wszystkie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.10.2021 o 20:31, Tyśka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję. 🙂 Przekażę Dziewczynom jak już Laima pojedzie, nie chce robić nadziei za szybko. Transport to zawsze by się znalazło... oby Laima też już zakotwiczyła na dobre na swoim, długo bidula czeka.

Tą rudą sunię dobrze, aby przejęła jakaś Fundacja, bo w tym samym miejscu zostały jeszcze psiaki 😞 Ta dzisiejsza już wykąpana, będzie dzisiaj spać w budce u kogoś na działce, ale trochę jej żal, bo w domu od razu zajęła kanapę... Mnie łzy napływają ze wzruszenia do oczu, bo sunia nie zaznała dobra z rąk człowieka.

received_335027865052887.jpeg.df191f28c686c8909bf9062b942975e7.jpeg

received_268111931908838.jpeg.1fb31e85661fdbb9c773915a75fedc5d.jpeg

 

 

Jak wszystko się  uda to w poniedziałek sunia pojedzie do Jagny na miejsce ukraińskiej Laimy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.10.2021 o 23:10, agat21 napisał:

Tak, nawet nie chcę o tym myśleć co ta kocina przeszła. Chora i wyrzucona na pastwę losu, sama musiała walczyć z okropnym bólem i chorobą. 😣

Właśnie, okropieństwo 

Teraz, mam nadzieję , już jej nie boli. Czy jeszcze będzie leczona ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 08:20, Aldrumka napisał:

Właśnie, okropieństwo 

Teraz, mam nadzieję , już jej nie boli. Czy jeszcze będzie leczona ?

Nie, już nie boli. I nic na razie nie trzeba robić. Dopóki druga powieka nie będzie "ciągnąć" normalnych powiek i powodować podrażnień. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...