Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 20.04.2022 o 11:58, elik napisał:

Może jest mu za gorąco z powodu tej dużej szuby na grzbiecie. 

A wygląda tak, jakby przed chwilą był szczotkowany  🙂 

 

Dnia 20.04.2022 o 11:45, Nesiowata napisał:

Nie wiem jakie miał ale teraz  chłopak zaczął się buntować. Legowisko nie pasuje mu za bardzo. Najchętniej leży w kuchni na teracie.  Nie potrafię tego zrozumieć. Niby ma na sobie bardzo dużo sierści (której nadal nie daje dotykać) - ale co to za frajda?

                          Hadas Marina Fedotova Ilustradora        zapraszam na nowy kramik

Link to comment
Share on other sites

Fuks to jedyny pies u mnie, który zawsze (bez względu na porę dnia i nocy) stoi na łapach kiedy tylko się poruszę. On już dawno zapomniał, że zjadł śniadanie a reszta jeszcze łaskawie nie otworzyła oczu (nie mówiąc już o wstaniu).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2022 o 23:08, Nadziejka napisał:

Pozdrawiam zapraszam na kramik wspolny dla Fuksia i Zbója

   95 zl z bazareczku dziele dla dwa psipsiunie
 
                   ❤️🍀🍀❤️Fuksia 47 zl 50 gr poslalam ku Tobie Ciociu
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2022 o 23:19, Nadziejka napisał:
   95 zl z bazareczku dziele dla dwa psipsiunie
 
                   ❤️🍀🍀❤️Fuksia 47 zl 50 gr poslalam ku Tobie Ciociu

Bardzo dziękuję,potwierdzę jak tylko dotrą.

Link to comment
Share on other sites

Dziś mieliśmy małą burzę (podobno jeszcze to nie koniec na dzisiejszy dzień. Oczywiście - Lala schowała się pod biurkiem, przy moich nogach. To normalne, jestem przyzwyczajona do takich sytuacji. Tym razem jednak całkowicie zaskoczył mnie Fuks. Wpasował się pod moje krzesło i tam leżał. A Ares spokojnie sobie spał.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 9.06.2022 o 09:55, Nesiowata napisał:

Dziś mieliśmy małą burzę (podobno jeszcze to nie koniec na dzisiejszy dzień. Oczywiście - Lala schowała się pod biurkiem, przy moich nogach. To normalne, jestem przyzwyczajona do takich sytuacji. Tym razem jednak całkowicie zaskoczył mnie Fuks. Wpasował się pod moje krzesło i tam leżał. A Ares spokojnie sobie spał.

                💚🍀  Serduchem Was przytulam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...