Jump to content
Dogomania

Mam na imię Fuks:) Okazało się, że jestem starszym niewidomym pieskiem, a nie suczką i teraz zaczynam nowe życie u dogomaniaczki:)


Tola

Recommended Posts

Fuks już dziękuje. A Ja potwierdzę jak będą na koncie. Dziękujemy Czarodziejko.

Dziś u nas  słońce więc chłopak szczęśliwy na dworze. Teraz odpuścił mrozek więc błotko nosi wszędzie. Bo przecież wycieranie łap równa się obdzieraniu ze skóry.I nawet szczekanie Lali w tym przypadku w tym przypadku w niczym ne pomaga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 12:32, Nesiowata napisał:

Fuks już dziękuje. A Ja potwierdzę jak będą na koncie. Dziękujemy Czarodziejko.

Dziś u nas  słońce więc chłopak szczęśliwy na dworze. Teraz odpuścił mrozek więc błotko nosi wszędzie. Bo przecież wycieranie łap równa się obdzieraniu ze skóry.I nawet szczekanie Lali w tym przypadku w tym przypadku w niczym ne pomaga.

            ROK SZKOLNY 2018/19 : Przedszkole Publiczne nr 9

   Trwamy trwamy nie poddajemy i na kramik malenki zapraszamy serdenki
                          kramcik Fuksikowy zupelniutko nowy
 
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 07:47, Nesiowata napisał:

Fuks melduje - był na świeżym powietrzu, zjadł śniadanie (i pewnie już o tym zapomniał) a teraz czas na sen. Życzy wszystkim spokoju i zdrowia Inie zapominając przy tym o sobie).

                               Sciskam pozdrawiam dziekuje   ❤️  ❤️  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 07:47, Nesiowata napisał:

Fuks melduje - był na świeżym powietrzu, zjadł śniadanie (i pewnie już o tym zapomniał) a teraz czas na sen. Życzy wszystkim spokoju i zdrowia (nie zapominając przy tym o sobie).

Ja też o Fuksiku nie zapominam i dla niego oraz dla całego Stada wraz z Opiekunką  przesyłam serdeczne życzenia miłego, słonecznego poniedziałku, jak i całego tygodnia.

0-1.jpg.d1d19d04ba4f679492b00882eb04fb93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 06:56, Nesiowata napisał:

Niedzielne DZIEŃ DOBRY od Fuksia.Chłopak już najedzony, wyszedł na dwór (trochę uspokoił się, na szczęście, wiatr). 

Muszę poinformować, że Fuks zaczyna zostawiać suchą karmę, nawet w nocy nie dokończył.

I dziś za nami pól roku razem!

                Sciskam tulam najmocniej najmocniej z calego serca
 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 06:56, Nesiowata napisał:

Niedzielne DZIEŃ DOBRY od Fuksia.Chłopak już najedzony, wyszedł na dwór (trochę uspokoił się, na szczęście, wiatr). 

Muszę poinformować, że Fuks zaczyna zostawiać suchą karmę, nawet w nocy nie dokończył.

I dziś za nami pól roku razem!

No to gratuluję i życzę kolejnych rocznic 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.03.2022 o 18:23, Nesiowata napisał:

Fuks był dziś na badaniach, wyniki jutro. Zobaczymy co dzieje się w środku chłopaka.Mam już zlecenie na darmową kastrację.

Rachunek za dzisiejsze  badania

 

Fuks już na pewno miał nadzieję, że zapomnisz o tej kastracji, ale będzie zaskoczony;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...