Jump to content
Dogomania

>>> Dług prawie 850zł ... Enzo ma dom! Klaus nadal czeka na swojego człowieka... <<<


Recommended Posts

Dnia 20.01.2022 o 12:43, Radek napisał:

Chyba sporo pracy przed nim 😕 

Niestety:(

Dnia 20.01.2022 o 17:29, Tyśka) napisał:

Dopiero obejrzałam filmiki. Jakie one strachulce. Widać, że Enzo nie lubi głaskania po łebku i grzbiecie. Może warto na razie głaskanie w tych miejscach odpuścić. 

 

Dnia 10.01.2022 o 13:52, Olena84 napisał:

FILMY:

1. Enzo

 

Ale na tym pierwszym filmiku on jakby zabiegał o te głaskanie po głowie 😉

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziękuję za wpłaty bardzo bardzo, bo sytuacja finansowa robi się nieciekawa:

- Bakusiowa - 30zł - 24.01

- Renata B z fb - 40zł - 3.02

- Radek - 10zł - 6.02- Helli - 30zł - 7.02

Zapłaciłam 500zł za styczeń.

 

Jeśli chodzi o Klausika, to się już rozkręcił, czyli czuje się już tak u siebie, na tyle, że umie pokazać zęby jak mu cos nie pasuje, nie gryzie, bo jak się podejdzie do niego to zastyga w bezruchu. Ale on biega samopas po hotelu i mieszka w biurze, które traktuje jak swój pokój więc niechętnie tam kogoś wpuszcza 😉 i często siedzi pod boksem Enzo. W każdym razie Sylwia powiedziała, że tak to z nim wygląda. Niestety nie stać nas na behawiorystę, ale też czy on pomoże psu który do niczego człowieka nie potrzebuje. Nie wiem sama co z nim robić. I tak się otworzył bardzo. Mogę teraz napisać, że Klausik i Enzo są z mordowni Kotliska, którą niedawno udało się zamknąć i na szczęście wszystkie psy zostały stamtąd zabrane. Psy mieszkające tam w barakach zamkniętych, bez dostępu do słońca i trawy. W końcu po latach udało się to zamknąć! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...