Jump to content
Dogomania

Malutki Piksel ma szansę na lepsze życie. Szukamy przyjaciół, którzy spełnią marzenia malutkiego pieska.


Recommended Posts

Dnia 11.03.2022 o 16:27, elik napisał:

Z majątku Orusia, który grzeje już doopinkę we własnym DS, Pikselek dostał 250,00 zł.
Faktury reguluje Fundacja ZEA, czy to na konto Fundacji przelać tę kwotę?

Badzo dziękuję. Wpłać proszę na konto Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.03.2022 o 18:26, elik napisał:

Na konto Fundacji ZEA przelałam kwotę 250,00 zł z zapisem w tytule, że to dla Pikselka.
Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku Orusia, gdy kasa zamelduje się na koncie Fundacji.

<Wątek Oreo>

 

Dnia 14.03.2022 o 21:17, Tola napisał:

Kwota 250 zł już na koncie ZEA serce-ruchomy-obrazek-0582.gif

Bardzo dziękuję za tak ogromną pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Za hotel w marcu poproszę 310 zł, za kalmwet 50,88zł, razem 360,88. Karmę zafundowała ZEA.

Ostatnio gdy byliśmy na dworze, przez otwarte okno sąsiadów dobiegał donośny płacz małego dziecka. Zamieszkała tam niedawno rodzina z Ukrainy, więc nigdy wcześniej Piksel nie słyszał tego płaczu. Przez cały pobyt w ogrodzie Pksel stał koło mnie, trząsł się patrząc na to okno i ewidentnie chciał jak najszybciej wrócić do domu, więc zabrałam go szybciej. Ciekawe, czy kiedyś miną mu złe wspomnienia 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 16.05.2022 o 18:26, szafirka napisał:

Ogólnie tak, nawiązuje kontakt wzrokowy, potrafi leżeć blisko, nawet około metra ode mnie, przestał podgryzać za nogawki i nogi, je przy nas, jest mniej szczekliwy.  

powoli, ale jednak jest poprawa.... jest więc i nadzieja ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2022 o 11:31, szafirka napisał:

Zakupiłam kolejne opakowanie kalmvetu, zapłaciłam 52,47. Karmy od Fundacji ZEA jeszcze trochę jest, ale pod koniec czerwca będę zamawiać. Za hotel w maju i kalvet poproszę 262,47 zł.

Już przelewam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...