Jump to content
Dogomania

Malutki Piksel ma szansę na lepsze życie. Szukamy przyjaciół, którzy spełnią marzenia malutkiego pieska.


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 4.09.2022 o 13:27, Jo37 napisał:

Jak nieduży kot.

Już wiem, że ma ok. 4 kg. Zmarła chihuahua staruszka mojej młodszej córki, a spędziły razem prawie całe życie, więc stale płacze. Zostały jej dwie. Tylko zawsze miała sunie i Delicja waży 1,4 kg. Do tego jest szczurek. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 11:04, Jo37 napisał:

Piksel jest bardzo trudnym psiakiem. Nie chodzi na smyczy. Myślę, że nie nadaje się do adopcji.

Wiem, że nie jest łatwy. Tak tylko podpytuję i orientuję się. Zmarłą Kissinkę kupiliśmy, kiedy miała 4 lata i żyła ze stadem psów różnych ras na podwórku na Słowacji. Dostosowała się rewelacyjnie i była najukochańszym psem. 

 

Dnia 5.09.2022 o 12:05, Poker napisał:

Jaaga, to może malutka sunia z łańcucha, którą biorę pod opiekę.

Jest za duża. Takiej wielkości psiaki są też u nas. Po odkarmieniu będzie miała ok 7 kg. Delicja ma 1,4 kg, a Dudusia 2 kg. Córka wszędzie z nimi jeździ, wozi w koszyku, śpią razem, więc rozglądamy się za maleństwem. Taką np adoptowalismy Świstaka, miała 2,7 kg.  Tylko to była mała wścieklica. Typowy ratlerek z paskudnym charakterkiem 😉 

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym miesiącu wstawiałam filmik i jest on na końcu 7 strony. Daje się głaskać niestety w kącie, jak już wie, że nie ma gdzie uciec. Oczka nie są już jednak wbite w podłogę, tylko rozglądają się, mogę dotykać łapki i głowę, co wcześniej kończyło się podgryzaniem mojej ręki.

Piksel jest delikatnej budowy, ma szczupłe łapki, najlepiej czuje się w obecności innych piesków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 5.09.2022 o 18:05, szafirka napisał:

W zeszłym miesiącu wstawiałam filmik i jest on na końcu 7 strony. Daje się głaskać niestety w kącie, jak już wie, że nie ma gdzie uciec. Oczka nie są już jednak wbite w podłogę, tylko rozglądają się, mogę dotykać łapki i głowę, co wcześniej kończyło się podgryzaniem mojej ręki.

Piksel jest delikatnej budowy, ma szczupłe łapki, najlepiej czuje się w obecności innych piesków.

Są postępy, ale ile to już czasu upłynęło.... zachowanie podobne, jak u mojego "tymczasa" Bezika.... oby obaj przełamali swój strach ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 6.10.2022 o 21:12, Grażka123 napisał:

Bazarek został rozliczony, dla Pikselka jest 373,50 zł. Proszę o podanie na PW numeru konta do przelewu.

Jak dużo. Pikselek i ja bardzo dziękujemy. Numer mojego konta masz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...