Jump to content
Dogomania

Cynka z zamojskiego schroniska też dostała szansę na prawdziwy dom i czułą rodzinę. Cynka straciła dom we Wrocławiu, ale znowu ma rodzinę i koleżankę do towarzystwa:):):) Zamieszkała w Lwówku Śląskim.


Tola

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 27.01.2022 o 21:29, Tola napisał:

O Cynkę nikt niestety nie pyta, bardzo mnie to martwi.

Dzisiaj pan Cynki też pytał, czy jest zainteresowanie.

Wysłałam mu linki do ogłoszeń z prośbą o wyróżnienie od czasu do czasu.

U mnie wyróżniona, ale 0 pobrań telefonu 😞

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 29.01.2022 o 19:54, Tola napisał:

Ja wciąż czekam na zniżkę, chcę wyróżnić parę ogłoszeń, a tu jakaś długa przerwa tym razem.

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-radosna-cyntia-szuka-czlowieka-do-pokochania-na-zawsze-CID103-IDNbsOT.html?bs=olx_pro_listing

U mnie Cynka ma wyróżnione do końca lutego ( bez zniżki) a  reszta ogłoszeń też czeka na zniżkę, której już daaawno nie było 😞

Może zmienić miasto? Tylko na jakie? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 19:17, mari23 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-radosna-cyntia-szuka-czlowieka-do-pokochania-na-zawsze-CID103-IDNbsOT.html?bs=olx_pro_listing

U mnie Cynka ma wyróżnione do końca lutego ( bez zniżki) a  reszta ogłoszeń też czeka na zniżkę, której już daaawno nie było 😞

Może zmienić miasto? Tylko na jakie? 

Może na Szczecin...

Bardzo dziękuję, ze pamiętasz i pilnujesz.

Niestety, w sprawie Cynki straszna cisza:(

Nie  wiem, co się stało, bo   wcześniej, jak była pierwszy raz do adopcji, to były zapytania - niewiele, ale były.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zapytanie na OLX czy Cynka toleruje dzieci i czy można się umówić na spacer z ich pieskiem.

Odpisałam , że nie wiem jak do dzieci, a na spacer można się umówić.

Mam obawy, że Cynka może być nieprzyjazna do psa. Tolu, możesz się skontaktować z DS Cynki?

Pan natychmiast odpisał: Mieszkamy w Świętej Katarzynie, moglibyśmy podjechać w tygodniu i zobaczyć jak piesek zachowa się w towarzystwie dziecka i naszego psa. Pytanie jakie dni i godziny pasują Państwu?

Link to comment
Share on other sites

Czy pies tych państwa to pies czy suka? Czy jest szansa, aby spotkaniem pokierował trener? chodzi mi o to, aby nie za dużo naraz - najpierw równoległy spacer obu psów, stopniowo zmniejszany dystans, potem mijanki coraz bliżej, potem jeden pies idzie za drugim w zmienianej kolejności, potem bardzo blisko mijanka, sadzanie w niewielkim dystansie itd. Drugi rodzic z dzieckiem tymczasem siedzi na ławce - najpierw bez psa, opiekunowie Cynki podchodzą do ławki, wspólny spacer z dzieckiem bez drugiego psa. Ile dziecko ma lat?

Konieczny film do podsyłania wszystkim, którzy chcą psa dla dziecka:

https://nosem.pl/aktualnosci/pies-to-nie-pluszowy-mis-dla-dziecka-stop-the-77/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Sowo.

Jest ciąg dalszy.

Pies ma ok. 5 lat, jest ze schroniska, nie wiem ile czasu jest w DS. Dziecko ma 3,5 lat.

Sprawa z trenerem chyba nie jest możliwa. Ale spytam DS, bo mieli jakąś pomoc.

I tak sobie myślę, że trener może stosować niekoniecznie dobre metody, a mi nie będzie wypadało korygować.

W razie sytuacji awaryjnej mogę spróbować pomóc. Wdrożyłabym rady Sowy.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z pańciem Cynki. U suni zmieniło się na plus. Przestała brudzić w domu. podczas pobytu w hoteli na czas wyjazdu właścicieli ładnie bawiła się z psami. Oprócz tego, że bardzo boi się fajerwerków, nie ma z nią żadnych problemów.

Ostatni Cynka miała kontakt z dzieckiem, które uderzyło ją w głowę i nie zareagowała.

Teraz czekam tylko na ustalenie terminu spotkania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...