Jump to content
Dogomania

RUNO MA DOM!!ZAMIESZKAŁ W POZNANIU!!Ja też chcę opuścić schroniskowy, betonowy boks...Runo marzy o domku..Proszę, spełnijmy jego marzenia!!


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, dałaś na psy ze schronisk? Proszę, przerzuć ogłoszenie na psy bez rodowodu. 

 

Okazało się, że jedno ogłoszenie zrobiłam w dziale "Psy ze schronisk" (to na Łódź), a drugie "Psy bez rodowodu".

Podaję więc ogłoszenie w tym poprawnym dziale: https://www.olx.pl/d/oferta/oczy-ktore-skrywaja-madrosc-ulozony-lagodny-5-6letni-ideal-CID103-IDKURVm.html

Drugie za chwilę zrobię w dziale, o który prosisz :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyśka) napisał:

Okazało się, że jedno ogłoszenie zrobiłam w dziale "Psy ze schronisk" (to na Łódź), a drugie "Psy bez rodowodu".

Podaję więc ogłoszenie w tym poprawnym dziale: https://www.olx.pl/d/oferta/oczy-ktore-skrywaja-madrosc-ulozony-lagodny-5-6letni-ideal-CID103-IDKURVm.html

Drugie za chwilę zrobię w dziale, o który prosisz :)

Dziękuję! serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0006

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję! Ja nie jestem na tych grupach...nawet nie wiem, gdzie szukać....:-(((

Rozmawiałam dzisiaj z domkiem Szamanka...oni tez szukają domku dla Runo..pytają kogo mogą.... 

Asiu, zaprosze Cię do tych grup, mocno trzymam kciuki za dom dla Runo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2021 o 18:54, Alaskan malamutte napisał:

Poprosiłam Dexterkę, aby zakupiła Simparicę Trio dla Runo. Wet zaproponował preparat Credelio.

Czy ktoś stosował u swojego psa?? Ja po raz pierwszy o takim preparacie słyszę.....

Ja też pierwszy raz słyszę, chyba "nowość" jakaś.

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ja też poogłaszam w grupach, choć aktualnie jestem w niewielu. 

Ja zupełnie nie zorientowana w tych grupach, ale na olx cały czas ogłaszam i wyróżniam, choć tyle mogę pomóc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, mari23 napisał:

Ja też pierwszy raz słyszę, chyba "nowość" jakaś.

Ja zupełnie nie zorientowana w tych grupach, ale na olx cały czas ogłaszam i wyróżniam, choć tyle mogę pomóc.

Marysiu, ogłaszanie to ogromna pomoc. Dziękuję!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

Ja przerzuciłam teraz swoje ogłoszenia z Wrocławia, Krakowa i Poznania na mniejsze miasta....Będzin, Legnicę i Częstochowę..... zobaczymy. 

Tak pomyślałam....może swoje ogłoszenie z Zielonej Góry przenieś na Wrocław?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2021 o 10:42, Alaskan malamutte napisał:

Marysiu, ogłaszanie to ogromna pomoc. Dziękuję!!kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0132

Ja przerzuciłam teraz swoje ogłoszenia z Wrocławia, Krakowa i Poznania na mniejsze miasta....Będzin, Legnicę i Częstochowę..... zobaczymy. 

Tak pomyślałam....może swoje ogłoszenie z Zielonej Góry przenieś na Wrocław?  

Już przenoszę :) Wrocław  dla zamojszczaków jest szczęśliwym miastem :)

Edit: Będę codziennie zmieniać dzielnicę Wrocławia, może trafi do niego wreszcie TEN domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...