Jump to content
Dogomania

Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!


Recommended Posts

Dnia 5.01.2024 o 21:59, Tola napisał:

Wpłata dla Bonusa na konto ZEA kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0136.gif

10 zł - Nesiowata (04.01.)

Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę ❤️ i Toli za potwierdzenie 😃

 

Przyszła też wpłata stałej 40 zł od Kate1 na styczeń. Bardzo serdecznie dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2024 o 10:33, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci dziękuję Tolu, ale wrzucalaś już tę fakturę 21 grudnia 🙂 Domyśłam się, że przy tej ilości psów i faktur można się zakręcić 🙂

 

Ok, dzięki i przepraszam, usuwam ją z poprzedniego postu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2024 o 12:02, teresaa118 napisał:

zaznacze sobie, ale jesli bede placic, to dopiero drugi kwartal

Kochana, tylko wtedy, kiedy uznasz, że możesz 🙂

Bardzo dziękujemy, że w ogóle rozpatrujesz taką możliwość ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma tylko 330 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!

" Chyba nareszcie kompan do zabawy  Na początku chciał zjeść kolegę ale to jest na szczęście pies bez nawet cienia agresji i chyba w końcu będzie kompan na spacery i do zabawy.

Kolega jest na szczęście tak ogromny że nic sobie nie robił z pierwszych niemiłych prób Bonuska"

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Bonus,kolejny zamojszczak opuszcza schronisko i wyrusza by pożyć godniej do Kikou. Bardzo prosi o wsparcie na utrzymanie ma tylko 370 zł deklaracji! Potrzebuje 450 zł !!

Nie mogę wyjść z podziwu patrząc, jak ten NIEWIDOMY pies znakomicie sobie radzi. Przecież na tym filmiku wygląda jakby wszystko widział 🙂

Wspaniale, że ma znowu kompana do biegania. To mu na pewno umili życie. Kasia robi co może, żeby mu było dobrze, ale co kolega to kolega 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2024 o 12:37, Ewa Marta napisał:

Nie mogę wyjść z podziwu patrząc, jak ten NIEWIDOMY pies znakomicie sobie radzi. Przecież na tym filmiku wygląda jakby wszystko widział 🙂

Czasami też takie odnoszę wrażenie, gdy patrzę, jak radzi sobie mój Fineczek w domu i na spacerze  🙂 Czasem wydaje mi się, że widzi  🙂    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne wpłaty:) 

mari23 - wpłata stałej na luty 20 zł ❤️
syn b-b - wpłata stałej na luty 30 zł ❤️ Bardzo dziękujemy za podniesienie wpłaty po Fidusiu z 20 zł na 30 zł 🙂

Agnieszka znajoma elik- wpłata stałej na luty 40 zł ❤️ Eluniu, czy to pomyłka, czy podwyżka? Bo wpłacałaś do tej pory po 30 zł na Fidusia i Bonusa?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2024 o 12:17, Ewa Marta napisał:

Agnieszka znajoma elik- wpłata stałej na luty 40 zł ❤️ Eluniu, czy to pomyłka, czy podwyżka? Bo wpłacałaś do tej pory po 30 zł na Fidusia i Bonusa?

Nie Ewuniu, to nie pomyłka  🙂 Nie dam rady przekazać całej kwoty po Fidelku. Moja Nerunia bardzo potrzebuje wsparcia na weta, a nie ma nawet pełnej kwoty z deklaracji na hotel dołożyłam więc trochu dla Bonuska, a resztę przekazałam dla Neruni. Gdyby nie trudna sytuacja finansowa Neruni, całą kwotę dostałby Bonusik.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2024 o 12:38, elik napisał:

Nie Ewuniu, to nie pomyłka  🙂 Nie dam rady przekazać całej kwoty po Fidelku. Moja Nerunia bardzo potrzebuje wsparcia na weta, a nie ma nawet pełnej kwoty z deklaracji na hotel dołożyłam więc trochu dla Bonuska, a resztę przekazałam dla Neruni. Gdyby nie trudna sytuacja finansowa Neruni, całą kwotę dostałby Bonusik.

Elu kochana, bardzo dziękujemy, ale  może całą kwotę Fidusiową przenieś na Nerunię. Ona potrzebuje więcej niż Bonus. On szczęśliwie (tfu, tfu) zdrowy jest.

Bardzo dziękujemy za dodatkowe 10 zł w styczniu, ale od lutego bardzo proszę weź dla Neri ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2024 o 12:42, Ewa Marta napisał:

Elu kochana, bardzo dziękujemy, ale  może całą kwotę Fidusiową przenieś na Nerunię. Ona potrzebuje więcej niż Bonus. On szczęśliwie (tfu, tfu) zdrowy jest.

Bardzo dziękujemy za dodatkowe 10 zł w styczniu, ale od lutego bardzo proszę weź dla Neri ❤️

Zaraz będę robić bazarek dla Neruni  🙂  Może uda sie tak zrobić, żeby było dobrze  🙂  Dziękuję Ewuniu za troske o Nerunię  🥰   ❤️    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...