Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

4 minuty temu, Tola napisał:

O jamniczka Jaaga starał się, ale został:(

Pojechalby bez problemu, ale spóźniłam się i tyle co kierowca wyjechal z psiakami ze schroniska. Może i dobrze, bo on na pewno nie byl tam z tymi suniami i mógłby się zarazić.  Jest malutki i raczej młodszy. Jednak widze, ze lepiej nie mieszać psów z różnych kojcow.  

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Onaa napisał:

Miałam nie wchodzić na ten wątek bo wiem że nie bardzo mogę pomóc, a szczeniaka na dt nie wezmę, a serce jak patrzę na zdjęcia - boli :(.

Ale szczególnie mi żal tego misia, no i jeszcze tego szczeniaczka jamnisia.

192767556_1457259381322406_1624485498051092791_n.jpg

Gdyby znalazło się miejsce to na pewno byłby transport dla niego. Ola dzis nie dowierzała, że nikt z żadnego kraju nawet jego nie zarezerwował. Ma dopiero roczek i jest uroczy.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam od Jagny zdjęcia zdrowego szczeniaka, zaraz zrobię OLX na Kraków. jakby ktoś mógł pomóc, to bardzo prosiłabym o OLX na Wrocław.

Tutaj  tekst Jagny, który można wykorzystać, zmienić.

Nowego, najlepszego domu poszukuje szczeniaczek suczka 4,5 mies. Mimi.  Jest drobnej budowy, waży aktualnie ok 8 kg, ale ma szczupłe, długie łapki. Mimi wychowała się w schronisku, potrzebuje więc cierpliwej, spokojnej rodziny, żeby mogła bez stresu uczyć się życia w domu. Przejechała niesamowicie długą drogę w poszukiwaniu nadziei na lepsze jutro.
Wymaga jeszcze treningu czystości, nie ma problemów z apetytem, uczy się chodzić w szelkach i na smyczy, co nawet jej sprawnie wychodzi :)
Aktualnie przebywa W DT na Śląsku.
Jest zachipowana, zaszczepiona, odrobaczona, ma wykonany test na lamblie ( z wynikiem ujemnym)
Wymaga w początkowym kontakcie trochę cierpliwości, jest bardzo zainteresowana człowiekiem, chce się przytulać, ale ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia troszkę boi się początkowo kontaktu z obcymi i potrzebuje odrobinę czasu na przekonanie się, że nie wszyscy ludzie są źli. Ze względu na usposobienie nie nadaje się do domu z malutkimi dziećmi, bo będzie się bać ich żywiołowości i głośnych dźwięków.
Suczka jest zdrowa, blizny widoczne na głowie to skutek pogryzień w schronisku przez inne psiaki, nie choroba.

Przed wydaniem suczki do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Adoptujący zobowiązuje się do przeprowadzenia zabiegu sterylizacji suczki.
W razie potrzeby istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu.
Kontakt w sprawie adopcji wyłącznie telefoniczny: 609160440

Za okazane serce Mimi odwdzięczy się tym, co ma najcenniejsze - swoją miłością i bezgranicznym oddaniem

Link to comment
Share on other sites

Tak na szybko wstawię z pierwszej strony, zeby sie nie pogubić:

Rozliczenie dwóch kolejnych czarnych suczek:

wpłaty: 0 zł

wydatki: 120 zł - 2 testy na nosówkę

150 zł - taksówki do weta do Chorzowa ( chcę zrobić na to bazarek jak czas pozwoli)

10 zł - odrobaczeniex2

60 zł - testy na lamblie

Stan konta: minus 340 zł

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam sympatyczne  zapytanie o Mimi z okolic Rybnika - bezdzietne małżeństwo, pragnące dać miłość bezdomniakowi, Mimi ich urzekła.

Podesłałam ankietę, teraz czekam na decyzję, bo to pierwszy ich pies,  i nie wiem, czy nie wystraszy ich lękliwość szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...