Jump to content
Dogomania

Florka - uroczy szaraczek rozpoczyna nowy rozdział w życiu w swoim domku


Ewa Marta

Recommended Posts

Też myślałam o wspólnym domu , ale to musiałby być dom z wielką cierpliwością i mnóstwem czasu na wyszalenie dziewczynek.

Anecik mówi , że są szalone, biegają jak torpedy i nakręcają się.

Zrobiłam Lusi ogłoszenie ze zdjęciami jakie miałam jeszcze ze schronu . Widać na nich urodę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poker podesłała nam bardzo fajna rodzinkę dla Florki z Piekar Śląskich. Państwo chcieli adoptować Lusię, ale Poker już wcześniej umówiła się z kimś innym. Pogadałam sobie z Panią długo, przesłałam zdjęcia Florki i Państwo są bardzo zainteresowani adopcją. Dostałam zdjęcia mieszkania, posiedziałam na street view i razem z Panią wirtualnie zwiedziłyśmy okolice. 

Jutro mam porozmawiać jeszcze z Panem, bo dzisiaj jest niedostępny - pracuje. 

Państwo mają po  52 lata. Blisko domu mają działkę, na której głównie Pan spędza dużo czasu. Pan jest na rencie i bardzo chciał mieć psiego przyjaciela. Pracuje trochę, ale wymieniają się z Panią w domu i Florka mało byłaby sama w domu. Poza tym blisko mieszka córka i wnuczka, które też są bardzo na tak w kwestii adopcji. 

Chcemy umówić się na spotkanie z Florka w środę i zobaczymy co będzie. Trochę się boję po zwrocie z adopcji Meli, ale nie było się do czego przyczepić w tej rozmowie chociaż podpuszczałam różnymi pytaniami.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 16:29, Ewa Marta napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję synowi b-b za wpłatę stałej deklaracji 20 zł dla Florki:) 

Dobrze,że pamiętał ;)

 

 

Trzymam kciuki za jej domek!

Oby miłość rozkwitała i żyli długo i szczęśliwie ! :D

Link to comment
Share on other sites

Florka ma nowe imię. Pan wymyślił, że będzie się nazywała Leksi. 

Sunia już rozmerdana, zadowolona. ma apetyt, podchodzi do Państwa. Jedynie nie chce wejść do dużego pokoju. Woli zostać na swoim posłanku w innym pokoju. To kwestia czasu, możliwe, że nie zna mieszkania.

Państwo mówią, że jest cudowna. Udaje się ją bez problemu wyprowadzić na smyczy na spacer. Już wczoraj zamawiali dla niej karmę i nowe szelki.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Florka - uroczy szaraczek rozpoczyna nowy rozdział w życiu w swoim domku

Bardzo przepraszam za milczenie. Wszystkie siły skierowane sa w tej chwili na moją Barsiczkę po operacji. 

Chciałam tylko napisać że rozliczyłam pobyt Florki w hotelu. Maleńka wyszła na zero dzięki wpłacie od Anonimowego Darczyńcy. Kochana osoba dopłaciła różnicę między tym, co mała miała na koncie, a tym, co jest do zapłacenia. Dzięki wpłacie 65 zł Florka zakończyła poszukiwanie domku z wyzerowanym kontem. Bardzo dziękujemy!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że maleńka nie pozostawiła długu  :) Miałam wpłacić dla niej od Agnieszki, ale tak jak pisałam, po 10 stycznie. Wpłacę więc na Melunię.
Może dla Florci byłoby wygodniejsze posłanie owalne z brzegami, gdzie mogłaby się wtulić i leżeć tak zwinięta, jak na zdjęciu.

136447291_743478782958528_2459830965833345508_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Jaka rozkoszna sunieczka. Nie można takiej nie kochać  :)

No właśnie, a od lipca siedziała w schronisku i nikt jej nie zauważył:(

13 godzin temu, Poker napisał:

Mała szczęściara. Widać , że pańcia ma podejście do niej. I gdzie się podziała ta szalona sunia?

Świetny domek.

Domek dzięki Tobie Poker:) Głupio mi, że tak wyszło z Lusią, bo to ona mogła być na miejscu Florki. Bardzo trzymam kciuki za taki sam domek dla niej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...