Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Poker napisał:

za chwile faktycznie będzie za późno. Oni czekają na wiadomość jak na narodziny dziecka.

Dzwoniłam - zgłasza się poczta głosowa  😞  Jeszcze będę dzwonić.

Jestem po rozmowie  🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Faktycznie. To napisz SMSa. Może rozmawia, to wtedy też się włącza poczta głosowa.

Już rozmawiałam  🙂  Pani Agnieszka bardzo zadowolona  🙂   Będą zdjęcia, będzie relacja.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

To kwestia priorytetów  🙂    Ja wolę dobre samopoczucie zawsze, niż tylko przez kilka chwil.

Mnie nigdy alkohol nie smakował;) Takze nawet nie znam stanu upojenia. No ale teraz, z okazji adopcji Bingusia to aż można by kupic Picolo.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Pani Kasia pojedzie na Śląsk dopiero z początkiem września więc podróż do Wrocławia musi poczekać. Pani Agnieszka już przesłała mi dane do umowy adopcyjnej i mówi, że na pewno nie zrezygnują z Bingusia, jak będzie trzeba, to będą na niego czekać.
W tej syutacji poprosiłam Panią Kasię, żeby kupiła dla Bingusia i Lemonka Simparicę, bo kończy się okres działania tych, które dostali, a w Bieszczadach kleszczy dużo.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Szkoda, bo teraz wakacje i urlop. Więcej czasu na adaptacje psa w rodzinie. A może ktoś będzie jechał i mógłby go zabrać?

Chciałabym, a boje sie  🙂 
Chciałabym, bo też myślę, że dzieciaki w wakacje siedzą w domu, to miałyby czas posiedzieć z Bingusiem, przyzwyczaić go do siebie. 1-go pójdą do szkoły, to czasu będzie mniej, chyba, że nadal będą uczyć się w domu, to będą miały czas dla Bingusia.
A boję się, bo Binguś to starszy, delikatny piesek i takie przekazywanie go sobie, aby dojechał do celu może być dla niego bardzo stresujące. Najlepiej byłoby, gdyby Pani Kasia przywiozła go z Bieszczad i przekazała bezpośrednio Państwu. Ale gdyby zdarzył się przejazd z Bieszczad na Śląsk jednym ciurkiem, bez pośredników, to można byłoby zaryzykować, ale czy znajdzie się taki ktoś, komu będzie można powierzyć Bingusia?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Napisz mi na PW gdzie on konkretnie się znajduje.

Napisałam.
Sorki, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj wyłączyłam się dość wcześnie, bo musiałam zająć się Alfikiwm. Dziwnie się zachowywał, domagał się uwagi, bardzo szybko i płytko oddychał 
😞    W zasadzie tak zachowuje się do teraz. Wracamy do Krakowa i muszę jechać z nim do weta. Wygląda na to, że coś go boli. Ma zespół cushinga i dostaje coraz to większe dawki Vetorylu, ale zamiast coraz lepiej, jest gorzej  😞  

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Napisałam.
Sorki, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj wyłączyłam się dość wcześnie, bo musiałam zająć się Alfikiwm. Dziwnie się zachowywał, domagał się uwagi, bardzo szybko i płytko oddychał 
😞    W zasadzie tak zachowuje się do teraz. Wracamy do Krakowa i muszę jechać z nim do weta. Wygląda na to, że coś go boli. Ma zespół cushinga i dostaje coraz to większe dawki Vetorylu, ale zamiast coraz lepiej, jest gorzej  😞  

ojej, biedny Alfik <3 trzymam kciuki za Was ! <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Napisałam.
Sorki, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj wyłączyłam się dość wcześnie, bo musiałam zająć się Alfikiwm. Dziwnie się zachowywał, domagał się uwagi, bardzo szybko i płytko oddychał 
😞    W zasadzie tak zachowuje się do teraz. Wracamy do Krakowa i muszę jechać z nim do weta. Wygląda na to, że coś go boli. Ma zespół cushinga i dostaje coraz to większe dawki Vetorylu, ale zamiast coraz lepiej, jest gorzej  😞  

764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, mari23 napisał:

ojej, biedny Alfik ❤️ trzymam kciuki za Was ! ❤️

Dzisiaj wet nie mógł nas przyjąć miał zaplanowane zabiegi i Alfik nie był na czczo. Mamy się zgłosić jutro o 9-tej na pobranie krwi na poziom kortyzolu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:
 Eliczku z modlitwa za Alfika za Was za Bingunia
 aby wszystko sie udalo z Binguniem duduniem jak najlepiej 

Nadziejeczko kochana bardzo serdecznie dziękuję.
Dzisiaj ma być wynik badania krwi i będzie wiadomo, czy te objawy to kwestia lepszego dobrania Vetorylu, czy może co inksze trzeba szukać
😞

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Mogę Wam podać namiary do pana Macieja, który wozi psiaki. Może akurat szykuje mu się transport albo będzie miał termin. Jeżeli Binguś jest psem wrażliwym to moim zdaniem transport "od drzwi do drzwi" jest lepszy.

A z jakiego miejsca startuje p. Maciej, czyli gdzie trzeba byłoby dowieźć Bingusia?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

A z jakiego miejsca startuje p. Maciej, czyli gdzie trzeba byłoby dowieźć Bingusia?

Zdaje się, że pan Maciej mieszka na Śląsku. Dam Ci numer to się dogadasz. :) To transport płatny (czasem zamojskie psy z niego krozystają), ale może Państwo mogliby partycypować w kosztach, Pan też jak ma jakiś transport to szuka innych psiaków, aby rozłożyć koszty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...