Jump to content
Dogomania

Zamieszkał u wspaniałej Rodziny we Wrocławiu. Okruszek Bilbo, teraz Bingo - więzień mimo woli, jeśli już, to za winy "swojego pana". Bez grosza przy duszy, a czeka go duuuże leczenie :( Okruszek bardzo prosi o pomoc w finansowaniu leczenia.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Bingusiowi dorobiłam jeszcze jedno ogłoszenie, na Sanok (ale miasto mogę zmienić): https://www.olx.pl/d/oferta/uroczy-maly-piesek-w-typie-pinczera-CID103-IDKwKfj.htmll

Dzięki wielkie Tysiu   1034557553_dzikujpiknie.jpg.84e48f1434e157b3820a83176c6477e5.jpg

Może zostawmy ten Sanok, może akurat tam ktoś wypatrzy Bingusia. Tylko czy będzie kto miał zrobić wizytę PA?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Dzięki wielkie Tysiu   1034557553_dzikujpiknie.jpg.84e48f1434e157b3820a83176c6477e5.jpg

Może zostawmy ten Sanok, może akurat tam ktoś wypatrzy Bingusia. Tylko czy będzie kto miał zrobić wizytę PA?

Nie mam pojęcia czy ktoś z Dogomanii mieszka w okolicy, na szybko wygooglałam, że w Sanoku jest TOZ.  Dodałam tutaj, bo to już niedaleko DT (chyba?). :) Jeśli nie będzie odzewu to przy kolejnym odświeżaniu ogłoszenia zmienię na większe miasto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2021 o 14:05, elik napisał:

Ja też nie  😞   Piesio nie stary, malutki, miły, ładny, a nawet choćby "głupiego" zapytania o niego nie ma  😞  Kompletnie tego nie rozumiem.

Wakacje :( u mnie 1 adopcja a 4 przybyło :(  zapytania jeśli już są, to albo właśnie głupie, albo wcale :( :(

Może po wakacjach ktoś wypatrzy naszego okruszka, jest taki delikatny, rozczulający.... chyba z ludźmi coś złego się dzieje, że tego nie widzą, nie czują :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2021 o 09:15, mari23 napisał:

Może po wakacjach ktoś wypatrzy naszego okruszka, jest taki delikatny, rozczulający.... chyba z ludźmi coś złego się dzieje, że tego nie widzą, nie czują 😞 😞

Chciałabym, żeby ta psia mimoza miała czuły, kochający domek, a tymczasem nie ma żadnej wizji na takowy. Zero telefonów  😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2021 o 07:18, Tyśka) napisał:

Z Sanoku przeniosłam do Rzeszowa. Większe miasto, większe możliwości. :) Powodzenia, psinko!

Powodzenia, kruszyneczko!!!

Jesli trzeba, ogłoszę go na jakieś inne miasto, tylko proszę o wskazówkę - które miasto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2021 o 11:43, Tyśka) napisał:

Dziękuję:) Oby telefon się rozdzwonił.

To ja dziękuję  🙂  Jak na razie to totalne zero  😞  Ani jednego telefonu nie było, a to przecież taki fajny, malutki, śliczny piesio.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Ja mam na Wieliczkę - czy zmienić?

Dzięki Boguniu  🙂  Jeśli znajdziesz chwilkę, to może na Katowice?  Za moment będę pakować się na powrót do Krakowa. Jak już będę w kraku, to wyróżnię ogłoszenie. Niechby już chłopak miał swój DS.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2021 o 15:25, elik napisał:

Dzięki Boguniu  🙂  Jeśli znajdziesz chwilkę, to może na Katowice?  Za moment będę pakować się na powrót do Krakowa. Jak już będę w kraku, to wyróżnię ogłoszenie. Niechby już chłopak miał swój DS.

Na Katowice :) https://www.olx.pl/d/oferta/maly-slodziak-szuka-swojego-opiekuna-CID103-IDKu7Pf.html

Może ktoś go wypatrzy?...

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

buziaczki-5.gif 

kciuki ok 8.jpg

Nie wiem co się stało, że są tylko emotki, a nie ma mojego tyekstu.  Ostatnio zdarza się, że napiszę post, kliknę w =Odpowiedz=  a post nie pojawia się na wątku. Czy Wam też się tak zdarza?

A napisałam:       Bardzo dziękuję Boguniu

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyśka) napisał:

Ja miałam na Katowice jedno ogłoszenie. Na jakie miasto zmienić, elik?

Ty Tysiu miałaś początkowo na Kraków-Bronowice, potem Sanok, a teraz Rzeszów. A może ja się mylę?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Ty Justysiu miałaś początkowo na Kraków-Bronowice, potem Sanok, a teraz Rzeszów. A może ja się mylę?

Miałam dwa ogłoszenia. Jedno na Kraków, które potem przeniosłam na Katowice i drugiej na Sanok, które teraz przeniosłam na Rzeszów. Można się pogubić... :) Ale to nic nie szkodzi, po prostu to z Katowic przeniosę na Wrocław, o ile tam ogłoszenia nie ma.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Miałam dwa ogłoszenia. Jedno na Kraków, które potem przeniosłam na Katowice i drugiej na Sanok, które teraz przeniosłam na Rzeszów. Można się pogubić... 🙂 Ale to nic nie szkodzi, po prostu to z Katowic przeniosę na Wrocław, o ile tam ogłoszenia nie ma.

A to bardzo przepraszam, ja zapisałam tylko jedno  😞   Czy mogłabyś podrzucić ten drugi link na Katowice ?   Teraz będzie Wrocław. Poprawię, żeby już się nie mylić.

EDIT

Dzięki Tysiu, napisałaś, zanim zdążyłam skończyć pisanie postu i wysłać na wątek  🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

A to bardzo przepraszam, ja zapisałam tylko jedno  😞   Czy mogłabyś podrzucić ten drugi link na Katowice ?   Teraz będzie Wrocław. Poprawię, żeby już się nie mylić

Nic się nie stało, masz wiele na głowie:)

Już link podrzuciłam niżej w poście, za chwilę przeniosę na Wroclaw.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Już link podrzuciłam niżej w poście, za chwilę przeniosę na Wroclaw.

Tak  🙂 Widziałam. Pisałyśmy razem,  ale Ty pierwsza wysłałaś swój posty na wątek  🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...