Jump to content
Dogomania

Grupa Interwencyjna -Katowice


Bozena...

Recommended Posts

W zakresie w który ma interweniować ta grupa - może działa KAŻDY! Nie trzeba do tego statutu, regulaminu i spotkań oraz mundurów.
Każdy musi wzywać policje, straż itp.
Myślę sobie ze każda organizacja opiera się na ludziach . Z członkami każdej organizacji, grupy jest tak - ze tych gadajacych jest cała masa. Działających w terenie kilku! Jak zorganizowac dyzury?
Jak często jest problem nawet ze sprawdzeniem domu dla psa?

Organizacje amerykańskie z którymimam kontakt telefoniczny i mailowy podkreślaja jeden fakt - ich inspektorzy są pracownikami etatowymi,, mają prawo noszenia broni, są równoprani z policją

W naszym kraju bez takich uprawnień mozemy działać każdy z osobna i wszyscy razem w zgodzie z własnym sumieniem , reagujac na przejawy znęcania sie i bezstilstwa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spotkanie jak najbardziej jutro się odbędzie. Nie wypowiadałam się na forum, ponieważ pracuję jak my wszyscy, dlatego pisałam, że w pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny. Regulamin Grupy jest nieoficjalny, pisałam, że będą wprowadzane do niego zmiany. W e-mailu zamieszczałam informacje, że temat grupy interwencyjnej będzie poruszany na spotkaniu. W dyskusji na kazde pytanie padnie odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Organizacje amerykańskie z którymimam kontakt telefoniczny i mailowy podkreślaja jeden fakt - ich inspektorzy są pracownikami etatowymi,, mają prawo noszenia broni, są równoprani z policją.[/quote]
właśnie.................... to co napisała Amikat to sprawa najważniejsza. Jeżeli w naszym cudownym kraju nie będzie takiej organizacji, z takimi uprawnieniami to niestety, ale sprawa obrony praw zwierząt nigdy nie zostanie rozwiązana....
A co należałoby zrobić, aby utworzyć taką organizację? Skąd wziąć środki na utrzymanie chociażby pracowników? Nasze działąnia należałoby ukierunkować na tym torze, bo organizacji jest multum, ale organizacji, która coś może nie ma wcale

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ancymonka2000']A ja jestem całym sercem za Bożenką! Przekonałam się na własnej skórze, że można na niej polegać. Spotkanie jest po to, żeby wszystko sobie wyjaśnić, ale głównie chodzi tu o GRUPĘ a nie osobiste porachunki z pewnymi osobami. Tak więc czytac mi się nie chce Pana, Panie krzysiekstaniek prowokujących wypowiedzi (które zresztą pojawiają się prędzej czy później na każdym forum, w którym Pan bierze udział). Na szczęście środa i spotkanie już jutro - potem sądze, że wiele się wyjaśni, mam nadzieję, że Grupa powstanie.[/quote]
To nie sprawa osobista. To sprawa ustawodastwa. Pani Bożena , ani Pani , jak dotąd [U][B]nie udzieliły merytorycznej odpowiedzi[/B][/U]. Proszę to zrobić. Zresztą przydę chyba w środę, bo widzę, że dalej próbujecie. Nie pozwole na wykożystywanie młodych ludzi celem osiągnięcia kożyści finansowych. I proszę potwierdzić gdzie odbędzie się spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:roll:

hmm....
[/CENTER]
jeżeli jest tak, jak sugeruje p.krzysiekstaniek, to faktycznie jest to... delikatnie mówiąc nie do przyjęcia i nie w porządku.
[CENTER]spotkanie może być "gorące", ale dobrze by było by nastawić się na nie pozytywnie
.:agrue:
[/CENTER]

cel musi być jeden, tak wspomniałam wcześniej- bezinteresowna pomoc potrzebującym zwierzętom... i nic więcej.
korzyści materialne dla osób "trzecich", odpadają już na starcie.

nie wiem co myśleć, :siara:
dlatego przyjadę na spotkanie i chętnie posłucham jak to wyglądać "od podszewki".

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2]Cały problem w tym, że ludzie oglądają Animal Plannet i... chcą żeby u nas było tak samo. :cool3:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]BTW i te filmiki na AP są mocno tendencyjne & reżyserowane – ale o to mniejsza... w każdym razie roznym ludziskom się wydaje, że wystarczy założyć stowarzyszenie czy inszą straż dla zwierząt i hajda w Polskę...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2]Tymczasem w świetle obowiązującego prawa członkowie takiej organizacji – choćby przyodziani[/SIZE] [SIZE=2]w paradne mundury albo nawet zbroje :evil_lol:[/SIZE][/FONT][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2] nie mogą za wiele – co najwyżej poprosić o interwencję policję albo SM. Jak zwykły obywatel[/SIZE].[/FONT][/SIZE]
[FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Czasem takie organizacje działają z niezłą hucpą – np. znajomi znaleźli wetknięte w drzwi groźne pismo z pieczątkami nawołujące do „stawienia się” i „natychmiastowej poprawy warunków bytowania zwierzęcia" (żeby było śmieszniej, chodziło o wręcz rozpieszczanego psa który szczekał w samotności...).[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Moja rada dla nich była prosta – pisemko wrzucić do kibelka, bowiem owa „SdZ” nie ma żadnych podstaw aby kogokolwiek dokądkolwiek „wzywać” czy przesłuchiwać. Nie ma też prawa wejścia do czyjegoś mieszkania! Jest jedną z tysięcy organizacji utrzymujących się m.in. z owego „1% podatku” i tyle. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] :roll:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Osoby pełnoletnie pewna jestem potrafią same decydować i podejmować najlepsze dla nich decyzje. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, zainteresowanych działaniem w takiej Grupie. Email od pana

krzysztof s




Krzysztofa

Nie tylko od ilości ludzi zależy, czy będzie to grupa , czy inspektorat. Inspektoror może być powołany przez TOZ,po zdaniu specjalnego egzaminu i nikogo więcej. TOZ z kolei nie zezwala na członkostwo w żadnej innej organizacji. Ja zamierzam zostać członkiem TOZ'u. Współpraca z Wami może być niewykluczona, ale raczej nieformalna. Pojawię się prawdopodobnie na spotkaniu. Nie będę tego mówił głośno, ale te mundury itp. to gruszki na wierzbie. I tak i tak, straż kieruje wnioski do inspektora, który przekazuje sprawę do sądu.
Pozdrawiam
Krzysztof Staniek

kolejny email.
Nie no, bo wyobrażam sobie, że na takich targach , to za samą fotkę można dostać w ryj, albo stracić sprzęt. Ma Pani rację. Zresztą wątpię , czy wszyscy zechcą w takiej "wycieczce" uczestniczyć. Ja zechcę na pewno, ale ile osób będzie miało jeszcze odwagę? W przyszłości trzeba nam mężczyzn powyżej 25 roku życia i odważnych. Jak na razie w razie wyjazdu, to ja biorę cyfrówkę i robię zdjęcia.

nastepny mail

Zastanawiałem się nad kupnem tego samochodu, ale doszedłem do wniosku, że paliwo i oc będzie mnie kosztowało zbyt wiele. Jednak, aby uczestniczyć w interwencjach muszę być mobilny. Zatem wpadłem na pomysł zakupu nowego skutera. Generalnie to one są wolniutkie, ale... Rozmawiałem z kierownikiem sklepu i oni na miejscu zdejmą mi blokadę mocy, tak, że policja nie będzie miała zielonego pojęcia, że tym skuterem można będzze się poruszać z prędkością do 100 km/h. Więc, gdy będzie trzeba szybko reagować, to pojawie się nawet szybciej niż autem. Szkoda tylko, że muszę czekać na pieniądze do 15. czerwca :-(

Pozdrawiam
Krzysztof Staniek

PSS. Będę dobry w interwencjach, dysponuję cyfrówką i - co najważniejsze - [B][U]nie odczuwam żadnego lęku przed agresywnymi , niebezpiecznymi i pijanymi osobnikami[/U][/B] (mam doświadczenie). Pozwólcie mi się do Was przyłączyć, a dam z siebie wszystko.
Pozdrawiam
Krzysztof Staniek


Napisal pan, ze rezygnuje z naszej grupy na rzecz Tozu, wiec odpisalam ze spotkanie jest tylko dla zainteresowanych, a pan nie moglby z nami dzialac. Skladka miesieczna miala wynosic 15 zl i mielismy pokrywac koszty benzyny, chociaż na spotkaniu mialy zapasc dopiero decyzje, czy na takie rozwiazanie sie wspolnie zdecydujemy pan oskarzyl nas o wyludzanie pieniedzy. Mimo, ze to pan jedyny mowil o checi zatrudnienia sie na etat w grupie i wykonywania tej funkcji za pensje. Spotkanie jest otwarte, ale my jako fundacja nie bedziemy brac na siebie odpowiedzialnosci za osoby, ktore na interwencji moga zachowac sie nie wlasciwie. Nie wiem czym zasluzylam sobie na tak bezpodstawne oskarzenia, co Pan zrobil by doprowadzic do utworzenia tej Grupy? Ciagle zmieniajac swoje zdanie, nie jestemw stanie powierzyc takiej osobie interwencji, niestety przykro mi ale nie mam czasu na odpowiadanie na bezpodstawne oskarzenia, musze sie wziac do pracy, bo jutro mamy spotkanie, natomiast jesli pan chce przyjsc na spotkanie to z konkretna propozycja pomocy badz wspopracy. Jest wiele rzeczy do zrobienia ,ktorych nikt za nas nie zrobi, dlatego proszę o niemarnowanie mojego czasu i rzucanie obelg, oskarżen pod moim adresem. Spotkanie odbedzie sie jutro o godz 18 w palacu mlodziezy, spotykamy sie o 17.45 pod głownym wejsciem. W razie ewentualnego spoznienia prosze o telefon podam numer sali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bozena...']Osoby pełnoletnie pewna jestem potrafią same decydować i podejmować najlepsze dla nich decyzje. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, zainteresowanych działaniem w takiej Grupie. Email od pana

krzysztof s




Krzysztofa

Nie tylko od ilości ludzi zależy, czy będzie to grupa , czy inspektorat. Inspektoror może być powołany przez TOZ,po zdaniu specjalnego egzaminu i nikogo więcej. TOZ z kolei nie zezwala na członkostwo w żadnej innej organizacji. Ja zamierzam zostać członkiem TOZ'u. Współpraca z Wami może być niewykluczona, ale raczej nieformalna. Pojawię się prawdopodobnie na spotkaniu. Nie będę tego mówił głośno, ale te mundury itp. to gruszki na wierzbie. I tak i tak, straż kieruje wnioski do inspektora, który przekazuje sprawę do sądu.
Pozdrawiam
Krzysztof Staniek

kolejny email.
Nie no, bo wyobrażam sobie, że na takich targach , to za samą fotkę można dostać w ryj, albo stracić sprzęt. Ma Pani rację. Zresztą wątpię , czy wszyscy zechcą w takiej "wycieczce" uczestniczyć. Ja zechcę na pewno, ale ile osób będzie miało jeszcze odwagę? W przyszłości trzeba nam mężczyzn powyżej 25 roku życia i odważnych. Jak na razie w razie wyjazdu, to ja biorę cyfrówkę i robię zdjęcia.

nastepny mail

Zastanawiałem się nad kupnem tego samochodu, ale doszedłem do wniosku, że paliwo i oc będzie mnie kosztowało zbyt wiele. Jednak, aby uczestniczyć w interwencjach muszę być mobilny. Zatem wpadłem na pomysł zakupu nowego skutera. Generalnie to one są wolniutkie, ale... Rozmawiałem z kierownikiem sklepu i oni na miejscu zdejmą mi blokadę mocy, tak, że policja nie będzie miała zielonego pojęcia, że tym skuterem można będzze się poruszać z prędkością do 100 km/h. Więc, gdy będzie trzeba szybko reagować, to pojawie się nawet szybciej niż autem. Szkoda tylko, że muszę czekać na pieniądze do 15. czerwca :-(

Pozdrawiam
Krzysztof Staniek

PSS. Będę dobry w interwencjach, dysponuję cyfrówką i - co najważniejsze - [B][U]nie odczuwam żadnego lęku przed agresywnymi , niebezpiecznymi i pijanymi osobnikami[/U][/B] (mam doświadczenie). Pozwólcie mi się do Was przyłączyć, a dam z siebie wszystko.
Pozdrawiam
Krzysztof Staniek


Napisal pan, ze rezygnuje z naszej grupy na rzecz Tozu, wiec odpisalam ze spotkanie jest tylko dla zainteresowanych, a pan nie moglby z nami dzialac. Skladka miesieczna miala wynosic 15 zl i mielismy pokrywac koszty benzyny, chociaż na spotkaniu mialy zapasc dopiero decyzje, czy na takie rozwiazanie sie wspolnie zdecydujemy pan oskarzyl nas o wyludzanie pieniedzy. Mimo, ze to pan jedyny mowil o checi zatrudnienia sie na etat w grupie i wykonywania tej funkcji za pensje. Spotkanie jest otwarte, ale my jako fundacja nie bedziemy brac na siebie odpowiedzialnosci za osoby, ktore na interwencji moga zachowac sie nie wlasciwie. Nie wiem czym zasluzylam sobie na tak bezpodstawne oskarzenia, co Pan zrobil by doprowadzic do utworzenia tej Grupy? Ciagle zmieniajac swoje zdanie, nie jestemw stanie powierzyc takiej osobie interwencji, niestety przykro mi ale nie mam czasu na odpowiadanie na bezpodstawne oskarzenia, musze sie wziac do pracy, bo jutro mamy spotkanie, natomiast jesli pan chce przyjsc na spotkanie to z konkretna propozycja pomocy badz wspopracy. Jest wiele rzeczy do zrobienia ,ktorych nikt za nas nie zrobi, dlatego proszę o niemarnowanie mojego czasu i rzucanie obelg, oskarżen pod moim adresem. Spotkanie odbedzie sie jutro o godz 18 w palacu mlodziezy, spotykamy sie o 17.45 pod głownym wejsciem. W razie ewentualnego spoznienia prosze o telefon podam numer sali.[/quote]

Fajnie, że cytuje Pani moje maile, tylko po co? Pisałem je kiedy byłem jeszcze [B]ogłupiony i skłonny do działań, pomocy, interwencji w strukturze tej grupy.[/B][U] Kiedy nie byłem zorientowany[/U] (jak większość) [U]w kwestiach prawnych[/U]. Teraz natomiast widzę, że [U][B]regulamin pani autorstwa zamieszczony przez mnie jest nieważny, bo niezgodny z prawem polskim. I do tego się Pani nie ustosunkowała !

Wzywam ponownie: proszę ustosunkować się do tego niedorzecznego, nieważnego i nigdzie nie respektowanego regulaminu, niemającego żadnej mocy prawnej min.[U] na podstawie art. 58, par.1 KC, art. 385 pkt.1, 2 i 3 KC, art. 387 par.1 KC i inne (jestem tylko laikiem, ale znalazłoby się więcej po dokładnej analizie treści regulaminu. )

[U]Druga sprawa[/U]: moje pytania o etat miały inną intencję - ukrytą. Kiedy zaczynałem się orientować, że ktoś chce mnie oszukać, to zacząłem badać strukturę fundacji (maile, telefony w zestawieniu z opiniami prawdziwych inspektorów z [URL="http://www.otoz.pl"]OTOZ'u[/URL]). Z wniosków, do których doszedłem wynika, to że macie kłopoty. Zostajecie coraz bardziej sami - wykruszenie wolontariatu, a fundację tworzą (według moich ustaleń) dwie osoby i ...garstka wolntariuszy...
Jest oczywiste, że każda fundacja bez wolontariatu, członków i składek upada i odchodzi w zapomnienie. Nie może już zrobić nic poza zawieszeniem, bądź uchwałą o samorozwiązaniu. [U]Zatem, to były intencje moich maili i telefonów[/U]. Nadto nie mogę (i nie chcę) do Was przystąpić jako przyszły członek TOZ'u, a niebawem też OTOZ'u.
Podsumowując wywód stwiedzam, że inicjatywa pt. "Grupa Katowice" (albo Inspektorat :-)) jest inicjatywą desperacką,mającą na celu pozyskanie wolontariatu i ratowanie tonącej fundacji.
Zatem pytam się wszystkich: P[U]o co kupować chleb dla zdechłego konia???

[U]PS[/U]. Zaraz zacytuję pani maila z prośbą do mnie o dyskrecje w kwestiach interwencji na targach końmi. Czy naprwdę Pani tego chce? Nie, bo - jak się pani wyraziła - "to jest kwestia nadwyraz delikatna".TAK! Bo tam rzeczywiście można dostać w ryj za samą fotkę i nikt was nie obroni, a na pewno nie ten głupi regulamin!
Ja , natomiast nie widzę potrzeby zjawiania się w środę, bo wszystko już powiedziałem. Teraz zdecydujecie sami, czy przyjdziecie na spotkanie. Ale radzę Wam otrzwórzcie oczy, jeśli możecie patrzeć. I nie dajcie się wykożystać przez pseudo organizację.

Osobiście jestem za powstaniem grupy ludzi nieformalnej, nierejesrowanej (po co? Przecież wystarczy informacja, świadkowanie i dzziałania dozwolone dla obywatela polskiego - kto zabroni ludziom się komunikować?), w której znajdzie się choć jeden [U]inspektor [URL="http://www.otoz.pl"]OTOZ[/URL]'u, który może[/U] gdy zajdzie bezwzględna, natychmiastowa potrzeba [U]wejść na teren cudzej posesji, bez pozwolenia policji[/U]. [U]Może natychmiast odebrać zwierzę - bez problemu (wystarczy, że uzna, iż zaszło przestępstwo z ustawy o ochronie zwierząt z 1997.)[/U], przekazać schronisku, bądź jakiejkolwiek osobie i - zgodnie z prawem - ta osoba staje się prawnym właścicielem zwierzęcia (nikt w żadnym sądzie jej go nie odbierze). Nadto taki inspektor kireuje wnioski do sądu, wnioskuje o karę i jej wysokość, nie prosi SM, ani Policji, bo ci mu łachy nie robą - mają przyjechać, bo muszą.
To jedyne skuteczne działanie. Żadna organizacja nie daje takich uprawnień - chyba nawet TOZ! [URL="http://www.otoz.pl"]OTOZ[/URL], to jedyny wyjątek w prawie polskim (takie informacje uzyskałem w siedzibie w Gdyni telefonicznie od pani Joanny Pusty)!
[IMG]http://img.webme.com/pic/i/irenastaniek/darowizny.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

faktycznie, zadał Pan sobie wiele trudu by nas- co niektórych "oświecić z czym to sie je" :cool2:[B]- SZACUNECZEK[/B].:kciuki:

dużo ludków śledzi, czyta forum, ale nie komentują.
ale może skupmy się naprawde na utworzeniu się jakiejś Grupy ratującej... Grupy, Grupki, zwał jak zwał....- nazwa najmniej ważna jest w tym momencie.

[CENTER] serio, zależy mi [B]:modla:[/B]
[/CENTER]
( i pewnie nie tylko mnie) na tym, i nie chodzi tu o mundurek czy coś tam...



[CENTER][I]:sadCyber:

[/I]
[B]............... szczerze, to słabo to jutro widzę .............


:splat:
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']współczuję TOZ-owi i OTOZ-owi

podszedłeś do tego z wielką pasją , a ja się zorientowałeś, że nie Ty tu będziesz grał ''pierwsze skrzypce'' to się wycofujesz Z WIELKĄ POMPĄ OCZYWIŚCIE

żegnamy "jedwabiście"[/quote]
[COLOR=blue][B]Dziękuję za dostrzeżenie, że z "wielką":lol:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:crazyeye:

[B]skupmy się na pomaganiu.[/B]........

nikt się nie pcha do koryta!
też chyba nikt nie chce "grać pierwszych skrzypiec"
[U]ale faktycznie te stopnie i awanse daja do myślenia.[/U]

nikogo z dogomaniaków właściwie nie znam, ale więcej realnych informacji na forum podał nam własnie krzysiekstaniek.
please- nie kłóćcie sie! cel jest jeden.
:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pszonka']faktycznie, zadał Pan sobie wiele trudu by nas- co niektórych "oświecić z czym to sie je" :cool2:[B]- SZACUNECZEK[/B].:kciuki:

dużo ludków śledzi, czyta forum, ale nie komentują.
ale może skupmy się naprawde na utworzeniu się jakiejś Grupy ratującej... Grupy, Grupki, zwał jak zwał....- nazwa najmniej ważna jest w tym momencie.

[CENTER]serio, zależy mi [B]:modla:[/B][/CENTER]

( i pewnie nie tylko mnie) na tym, i nie chodzi tu o mundurek czy coś tam...



[CENTER][I]:sadCyber:[/I][/CENTER]


[CENTER][B]............... szczerze, to słabo to jutro widzę .............[/B][/CENTER]


[CENTER][B]:splat:[/B][/CENTER]
[/quote]
[COLOR=blue]Zgadzam się , ale na to trzeba czasu - ktoś musi machać szmatą (lrgitymacją). Proponowałbym grupę nieformalną, grupę przyjaciół - bez prezesów, st. wolontariuszy, najstarszych i "Cappo di Tutti Cappo" (szef eszystkich szefów) itp. To po prostu może być grupa znajomych - nic więcej! Natomiast osoby z legitymacjami [U]normalnych[/U] organizacjii, bylłyby jakby "pieczęcią", przymuszającą Policję do przyjazdu raz, dwa. W dodatku nikomu nie trzeba regularnie płacić, ale da się ile trzeba , na co trzeba.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pszonka'][CENTER][COLOR=blue][B][COLOR=red]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=blue]

[CENTER][B][COLOR=blue]To po prostu może być grupa znajomych - nic więcej! Natomiast osoby z legitymacjami [U]normalnych[/U] organizacji, byłyby jakby "pieczęcią"[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][I][FONT=Times New Roman][COLOR=blue][B][COLOR=red][SIZE=7]([/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/I][COLOR=blue]
[I][B][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]....................[U]nie przymuszajmy [/U]Policji, Straży Miejskiej do stawienia się na wezwanie- od tego są mundurowi[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]:p[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]sorry, ale tak jest - choć bardzo często słyszy się- nie mamy wolnego radiowozu, nie mamy paliwa, nie mamy zasięgu[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]- i inne podobne brednie[/COLOR][/FONT][/B][/I][/CENTER]

[CENTER][I][B][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]:WTF: [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Times New Roman][COLOR=blue][SIZE=7])[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/I][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=red]W dodatku nikomu nie trzeba regularnie płacić, ale da się ile trzeba , na co trzeba.[/COLOR][/B][/CENTER]


[CENTER][COLOR=red][B]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/B][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=4]Otóż to![/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][FONT=Lucida Sans Unicode]:angryy: z tym sie zgadzam [/FONT]:angryy:[/SIZE][/CENTER]

[/quote]

[COLOR=blue]To jest też tak, że z tymi mundurowymi trzeba umieć gadać. Miałem z nimi sporo interwencji w innych sprawach. Generalnie to jest tak: Dzwonisz pod dany komisariat i jak kilka razy powtórzy się niewłaściwe zachowanie, to kierujesz pismo dp Prez. M. Katowice. Po14 dniach przyjeżdzają zawsze po kilku minutach. Ja tak zrobiłem i jeździli na każde wezwanie :lol: jak tylko jakiś TIR jechał naszą ulicą. Co Ci będę gadał - dzikie psy trzeba oswoić![/COLOR]
[CENTER][COLOR=blue]:lol::lol::lol:[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=blue] [B][COLOR=Red]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To po prostu może być grupa znajomych - nic więcej! Natomiast osoby z legitymacjami [U]normalnych[/U] organizacji, byłyby jakby "pieczęcią"[/COLOR][/B][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][I]
[COLOR=blue][B][COLOR=Red][SIZE=7]([/SIZE]
....................[U]nie przymuszajmy [/U]Policji, Straży Miejskiej do stawienia się na wezwanie- od tego są mundurowi
:p
sorry, ale tak jest - choć bardzo często słyszy się- nie mamy wolnego radiowozu, nie mamy paliwa, nie mamy zasięgu
- i inne podobne brednie

:WTF:
[SIZE=7])[/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/I][/FONT]

[B][COLOR=Red]W dodatku nikomu nie trzeba regularnie płacić, ale da się ile trzeba , na co trzeba.[/COLOR][/B]


[COLOR=Red][B]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[/B][/COLOR]


[FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=4]Otóż to![/SIZE][/FONT][SIZE=4]
[FONT=Lucida Sans Unicode]:angryy: z tym sie zgadzam [/FONT]:angryy:[/SIZE]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue][B]Cóz... mamy 23,56 i żadnego konkretnego oświadczenia, ani pomysłu na normalny, legalny regulamin. Nie myliłem się pani Bożena oferuje tzw. Gruszki na wierzbie i chce za to składek....[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#0000ff]Tu nie trzeba geniusza - wystarczy to olać :lol::lol::lol: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

u mnie jest 00:22.
ale cud natury- gruchy na wierzbie, chętnie zobaczę:crazyeye:
dlatego jadę do pałacyku.
nikogo nie oceniam- broń Boże- nie każdy ma siłę by "wchodzić wieczorem na netka", nie każdy ma czas, nie każdy ma w danej chwili dostęp do połączenia( złośliwość rzeczy martwych i in.)
[COLOR=Red]
[/COLOR][CENTER][SIZE=4][COLOR=Red][B]ROZUMIE [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Red]& [/COLOR][SIZE=4][COLOR=Red][B]SZANUJĘ[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Red],[/COLOR][/SIZE][/B]

i
w środę o godzinie 18:00, grzecznie wysłucham "Rodziców" apelu








[COLOR=Magenta][B][FONT=Times New Roman]
POZDRAWIAM, Anna.[/FONT][/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']współczuję TOZ-owi i OTOZ-owi

podszedłeś do tego z wielką pasją , a ja się zorientowałeś, że nie Ty tu będziesz grał ''pierwsze skrzypce'' to się wycofujesz Z WIELKĄ POMPĄ OCZYWIŚCIE

żegnamy "jedwabiście"[/quote]



Podpisuję się pod tym!

Link to comment
Share on other sites

Każda organizacja weryfikuje swoich "działaczy" dla swojego i zwierząt dobra. OTOZ i TOZ takze to robią. Działać w grupach interwencyjnych powinni ludzi zrównoważeni, taktowni, opanowani. Policja weryfikuje funkcjonariuszy pod tym kontem my wszyscy ez powinniśmy jak sądzę.

W przypadku schroniska katowickiego poprosimy o pomoc w rozmowach z wolontariuszami psychologa. Ja panicznie boje sie oszołomów.

Bożenko - dla potrzeb grupy i dla potrzeb organizacji musimy sie zastanowić jak weryfikowac ludzi którzy moga interweniować.

Oszołowmy wiecej krzywdy niz pożytku robia niestety. Jesteśmy potem postrzegani jak stado nawiedzonych "zielonych". Nie jesteśmy wiarygodni.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze słowo. Żadna organizacja nie może nawet marzyć o powołaniu instektora, jeśli nie powiązania z odpowiednią organizacją. Pozostaje Wam Działanie na wariackich papierach. I nic więcej! Tylko po co ludziom oczy mydlić,
[CENTER]KONIEC[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zadziwiające że dopiero teraz trafiam na ten wątek
zadziwiające że o spotkaniu grupy dowiedziałam się przypadkiem z gumtree
jeszcze jedna rzecz mnie zadziwia,ale nie napisze bo to już moje przemyślenia
zapisałam się do grupy, póki co czekam i się zastanawiam czy to rzeczywiście będzie działać
poczekamy,zobaczymy, póki co nie rezygnuje,chociaż wątpliwości nadal mam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...