Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Jak ten czas leci :( Już koniec, już rozliczamy. Sie zrobił i serdecznie zapraszam do 15.11. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, elik napisał:

Został  tylko orzech, ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie. Trochu liści z niego ląduje na  naszej działce, ale to już da się znieść  :)

Orzech potrafi zrobić niezły dywan z liści. 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Ciekawe czy ktoś coś kupi ;)

Oby.

58 minut temu, Kamila Proc napisał:

dzisiaj wpadam tylko na krotko

Ojej, szkoda. 

4 minuty temu, elik napisał:

Byłoby dobrze, gdyby Ktoś coś kupił,bo psiaczki bardzo tego potrzebują.

To ja poproszę cegiełkę za dychę:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AlfaLS napisał:

Poproszę jeszcze nr 53 za wywoł.

A nr 15 i 43 jakie są maksymalnie szerokie? W sensie na jaki obwód pasa :-).

Witam ponownie i bardzo, bardzo dziękuję za przerwanie ciszy zakupowej  :) Już zanotowana kawusia, a paski, kurtka zostały na działce z resztą fantów. Nie dałam rady zabrać wszystkich pudeł  :(  Byliśmy wczoraj. Szkoda, że nie pomyślałam o zabraniu pasków  :(   Mąż jeździ na działkę regularnie co dwa tygodnie, żeby uzupełnić kotom karmę. Dawniej jeździł co tydzień, ale od dwóch lat jeździ też sąsiadka. Ona w jeden tydzień, mąż w drugi. Teraz wypada mu za 2 tygodnie  :(
Czy możemy się tak umówić, że  paski zmierzę w sobotę za 2 tygodnie i podam wymiary. Bazarek oczywiście rozliczę najszybciej jak tylko będzie to możliwe, a jeśli paski spełnią Twoje oczekiwania, to należność za paski dodatkowo doślę psiaczkom. Torba i kawa poczekałyby na decyzję w sprawie pasków.
Czy może tak być?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, yossariana napisał:

a ja poproszę CW nr 58 i 44 ( czy można by sprawdzić czy 82 się zmieści w pasku? , talia osy dawno, dawno temu ..  poszła w zapomnienie) :)

 

Witam Cię serdecznie i bardzo 739946200_dzikuj.jpg.33cb6432320facd9605d578eb60752be.jpg   za pomoc psiaczkom  :)

58 już zapisałam, a pasek jak wyżej, przy czym tu jestem pewna, że  spokojnie zmieścisz się w tym pasku.  Dla mnie 82 cm w pasie, to nadal talia osy  :) 
Jaka jest Twoja decyzja, bo na pasek musiałabyś poczekać 2 tygodnie.

   

Link to comment
Share on other sites

Elik, dziękuję za dobre intencje z poczekaniem ale nie tym razem :-).

Zrobimy tak: na razie torba i kawa a paski zapewne będą na kolejnym bazarku to wtedy pomyślimy :-). One ewentualnie mają być dla koleżanki i ona spokojnie może poczekać ale mnie zależy na torbie, żeby była szybciej i dlatego tym razem wolę nie czekać :-).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

A jednak zachęta podziałała  :)

Cieszy bardzo :)

21 minut temu, Tyśka) napisał:

Podniosę, pókim na wolności. Ptaszki ćwierkają, że z mężem pójdziemy na kwarantannę. W środę test.

 

Na wszelki wypadek potrzymam kciuki, żeby test jednak był negatywny.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, AlfaLS napisał:

Elik, dziękuję za dobre intencje z poczekaniem ale nie tym razem :-).

Zrobimy tak: na razie torba i kawa a paski zapewne będą na kolejnym bazarku to wtedy pomyślimy :-). One ewentualnie mają być dla koleżanki i ona spokojnie może poczekać ale mnie zależy na torbie, żeby była szybciej i dlatego tym razem wolę nie czekać :-).

Ok dzięki wielkie  :) Zrobimy, jak chcesz  :) Paski oczywiście będą na bazarku może jeszcze w tym miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Podniosę, pókim na wolności. Ptaszki ćwierkają, że z mężem pójdziemy na kwarantannę. W środę test.

 

Oby nie kwarantanna, ale na kwarantannie komp, to okno na świat więc i na dogo możesz bywać.
A tak na marginesie, czemu test dopiero we środę?   Jeśli jesteście pozytywni, to do środy możecie przekazać koronę wielu osobom.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, mogę prosić średnicę nr 76?

Witaj Gabrysiu  :)

Średnica tego ślicznego pierścionka to 17 mm.
Jest już późno - 22:30 więc może już śpisz. ale jeśli odpowiada Ci ten rozmiar, to jeszcze jutro możesz nabyć ten pierścionek.

Link to comment
Share on other sites

21-sza już dawno minęła, przysnęło mi się, ale zdążę jeszcze dzisiaj zrobić rozliczenie.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli na bazarku, kupowali, licytowali i podrzucali. Dzięki Wam psiaczki podbudują swoje finanse.

 

771415471_dzikujejestecie.jpg.173455a5be97b23dc51ee941c97f2c07.jpg       1517994007_re.jpg.490036c652e2101a5e43d4dc565530cc.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Witaj Gabrysiu  :)

Średnica tego ślicznego pierścionka to 17 mm.
Jest już późno - 22:30 więc może już śpisz. ale jeśli odpowiada Ci ten rozmiar, to jeszcze jutro możesz nabyć ten pierścionek.

Dziękuję za info, niestety za mały 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...