Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Jak ten czas leci :( Już koniec, już rozliczamy. Sie zrobił i serdecznie zapraszam do 15.11. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Dzisiaj wyruszyła paczuszka do zachary - opłata 9,99 zł.


Obiecałam wysłać wcześniej, ale polowałam na paczkomat, który mam pod nosem. Ja mieszkam pod numerem 23, a paczkomat jest usytuowany przy budynku z numerem 27. Niestety był niedostępny, nie wyświetlał się przy nadawaniu paczki. Myślałam, że to chwilowe, spowodowane tym, że wszystkie skrytki są zajęte.  Jednak ta sytuacja trwała kilka dni więc chyba jest jakaś inna przyczyna. Wybrałam się więc dzisiaj do paczkomatu znacznie odleglejszego, ale cćż było robić  :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

marzenia są po to, żeby je realizować;)

Tylko pracę mam w wielkim mieście :/ 

6 godzin temu, dwbem napisał:

Mieszkam blisko Carrefour Bemowo ale nigdy nie spotkałam tam babki ziemniacxanej.

Trafiłem tam na babkę kilka ładnych lat temu, normalnie na samie. Teraz tam nie bywam, a innych miejsc z babką w Warszawie niestety nie znam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2020 o 14:33, Tyśka) napisał:

Przez pracę i codzienne zabieganie ;) Jakże mi się marzy spokojne życie na wsi, aach... ;)
 

 

Dnia 9.11.2020 o 17:30, Radek napisał:

Mam podobnie.

Też mam podobnie, dlatego ja przez pół roku siedzę na działce  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...