Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2


Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

jankamałpa, przepraszam za ten incydent na Twoim wątku.  Pisząc, że AniaB może coś powiedzieć na temat kontaktów, nie miałam pojęcia, że będzie to dla kogoś powód do zwady.

1241213957_przepraszam1.png.2347fe8df0ec488866087102a885f1c7.png

Ja uważam temat za zamkniety.  Wszystkie pytania o stan finansów, jeśli ktoś mialby jakieś wątpliwości, o to jak czuje się Savi w swoim domku, o zdjęcia powinny być kierowane do mnie, bo to mój wątek, a ja na wszystkie pytania odpowiem. Jak zadzwonie do domku Savi i będe miala nowe wiadomości to napewno odrazu  umieszcze je na wątku. Miałam zamiar zprosić tych mlodych ludzi na wątek, ale chyba tego nie zrobię :(. Proszę Was poczekajcie cierpliwie do środy. 

Link to comment
Share on other sites

Zaproś i tak :) Zwady zdarzają się i w normalnym życiu, a co dopiero wtedy, kiedy słowa są pisane - ciężko wyłapać wtedy intencje.

Wierzę, że Savi jest szczęśliwa. Tak jak piszesz, każda adopcja jest inna, jedni ludzie częste telefony traktowaliby jako wsparcie, inni jako naruszenie prywatności. To Ty rozmawiałaś z właścicielami Savi i wiesz najlepiej jak z nimi rozmawiać i utrzymywać kontakt. Nie mogę się doczekać zdjęć Savi :)

Link to comment
Share on other sites

Powyżej zdjęcia Savi z domku. Pan sam pierwszy przysłał zdjęcia, a dopiero później z nim rozmawiałam. Savi ma się dobrze, sygnalizuje potrzebę wyjścia, na spcerach grzeczna, interesują ją inne psiaki, ale jako towarzystwo do zabawy, jak wraca ze spaceru to jej się załącza jak to określił pan "tryb zabawowy" , czyli ma ochotę na zabawe. Została już dwa razy sama  w domu i nie było żadnych problemów. Jeżdzi w samochodzie tylko boi się jeszcze wsiadać sama.  Nie przejawia żadnej agresji ani lęków jak do tej pory. Mają być kolejne zdjęcia za jakiś czas.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, jankamałpa napisał:

Powyżej zdjęcia Savi z domku. Pan sam pierwszy przysłał zdjęcia, a dopiero później z nim rozmawiałam. Savi ma się dobrze, sygnalizuje potrzebę wyjścia, na spcerach grzeczna, interesują ją inne psiaki, ale jako towarzystwo do zabawy, jak wraca ze spaceru to jej się załącza jak to określił pan "tryb zabawowy" , czyli ma ochotę na zabawe. Została już dwa razy sama  w domu i nie było żadnych problemów. Jeżdzi w samochodzie tylko boi się jeszcze wsiadać sama.  Nie przejawia żadnej agresji ani lęków jak do tej pory. Mają być kolejne zdjęcia za jakiś czas.

Wspaniałe fotki i wieści. Savi cudowna - ideał.

Bardzo się cieszę

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

Zakończyłam bazarek > *<

Z bazarku dla Savi będzie 95zł

Gdzie przelać pieniążki?

Bardzo, bardzo dziękuję. Dopiszę do rozliczenia Savi.  Na priv podałam nr konta.

Na koniec miesiąca będę chciała zamknąć rachunek Savi, a pozostałe pienądze rozdysponować za zgodą deklarowiczów na jakiegoś psiaka w potrzebje. 

Link to comment
Share on other sites

Czas się zastanowić co zrobić z peniążkami, które zostały po Savi. Jakieś propozycje? Potrzeujących na Dogo dużo.

A może ktoś założy wątek temu psiaczkowi, który był już jedną łapą poza schroniskiem :(, wtedy całość bym przekazała na tego psiaczka plus swoją deklaracje i konfirm31 też zadeklarowała wpłatę. Ja nawet pytalam Murki na początku listopada, czy ma miejsce, ale Murka odpowiedziała,że niestety nie i że to jest psiak bardzo szczekliwy, taki wojowniczy i że mogą być z nim problemy i z adopcją też - Murka widziała go w schronisku. Teraz u Murki chyba się szykuje dużo adopcji, więc może się zwolni miejsce - może ktoś zapyta Murki?  A chodzi o tego psiaczka:

 

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...