Jump to content
Dogomania

Nowe Radysiaczki, dwie sunie , jakie się złapały-- Diunka i Tinka mają juz DOMY <3 Dojechały Tija i Szirka, które też juz mają DOMY :)


Recommended Posts

Tinka ma umówioną sterylizacje na ten czwartek na godz 12tą. Spróbuje zgłosić ja do Akcji STeryzliacji.

 

Rozmawiałam chwile z Kasia, Tinka jest w sumie sunią gotowa do adopcji, nie sprawia  kłopotów, kocha ludzi, dzieci, inne psy. W domu czysta, na smyczy w miare ok, nie ma lękow. Zaczniemy więc szukac jej domu w sumie już.

DIunka jest strachulcem nadal :( potrzebuje czasu. Boi się bomu, smyczy. Jedynie w ogrodzie czuje się dobrze..

 

Link to comment
Share on other sites

Na koncie suniek 10 zł od Tinaku <3 DZIEKUJE
Wczoraj podmieniłam wyrózniony olx z suni co juz ma dom na Tinke i zadzwonil telefon, ale odrzuciłam niestety...bo Pani bardzo młoda z malutkimi dzieciaczkami, z malutką wiedzą o psach...źle to rokuje niestety :(

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Nadziejka napisał:

 Witajcie  zrubeczki dwa serdunieczka 

 sciskam ogromnie 

 Izun dzis sie konczy kramik

ale ja juz czaruje kolejny 

dziękuje Ci Ewuś :) musze nazbierac na sterylizacje Diunki.

Całe szczęście własnie dostałam odpowiedź od AKcji Sterylizacji, że za zabieg TINKI zapłaca :) uff...więc tylko na jedną trzeba bazarkowac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Nadziejka napisał:

 Rozliczony 72 zl Dziekuje cudnie! Zycie i ratunek radysiaczkom do 6.05

 

Tatty Teddy Roses | Bilder, Bär

               Sciskam za wszystko zdrowenko niunieczek 

 Izun zakonczyl sie dzis i dzis rozliczony

                 wszystko u Ciebie z kramku 72 zl

dziękuje Nadziejko, juz potwierdzam na bazarku i wpisuje tutaj w rozliczenie :)

 

Tinka juz w domu. Zabieg zniosła dobrze. Okazało się że ma chip- ten sam który widnieje na jednym z zaświadczeń z Radys ;) więc gmina ją zachipowała

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2020 o 08:30, Nadziejka napisał:

Rozliczony! 92 zl 90gr - Dziekuje Serca Dobreduszki! Zawieszka Lew ...

Niebieski malusi radysiatkom byc musi! do 22 .05 Dobraduszko zajrzyj..

zapraszam z calego serca 

jeszcze bede dokladac fantuskow

Dziękuję Nadziejko :))

Tinka już coraz lepiej się czuje. Bawi się pięknie w ogrodzie że swoją bliźniaczka Zelka. 

Diunka nadal stroni od ludzi. Postępem jest to że już sama wchodzi do domu, ale jej miejscówka jest pod stolem

 

IMG-20200510-WA0002.jpg

IMG-20200510-WA0001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dla Tinki zrobiłam jeden olx i to tylko dlatego bo miałam wolne wyróżnienie. No i rizdzwonil się telefon. 

Jedna rodzinkę wstępnie wybralysmy na tak. Jako że trudno teraz o wizyty Pa to poprosilysmy Panią Asię o filmiki z domu, z ogrodu. Wszystko Pani Asia nam pokazala- rodzinkę, pomieszczenia, ogród, nawet dwa psiaki siostry które mieszkają na posesji obok i też są z adopcji :) Pani też miała dwa psiaki przybledy- jeden żył 16 kat a drugi 18 i odszedł za TM 2 miesiące temu.

Pani Asia mieszka z synem na górze w domku z na dole mieszkają dziadkowie którzy w razie wyjazdu będą z Tinka. Wszystko fajnie. Trochę nas jedynie martwi że dom jest przy dość ruchliwej ulicy ale Pani jest świadoma, ogrodzenie jest solidne. 

Dajemy szansę. Tinka przeprowadza się do Skoczowa w tym tygodniu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dla Tinki zrobiłam jeden olx i to tylko dlatego bo miałam wolne wyróżnienie. No i rizdzwonil się telefon. 

Jedna rodzinkę wstępnie wybralysmy na tak. Jako że trudno teraz o wizyty Pa to poprosilysmy Panią Asię o filmiki z domu, z ogrodu. Wszystko Pani Asia nam pokazala- rodzinkę, pomieszczenia, ogród, nawet dwa psiaki siostry które mieszkają na posesji obok i też są z adopcji :) Pani też miała dwa psiaki przybledy- jeden żył 16 kat a drugi 18 i odszedł za TM 2 miesiące temu.

Pani Asia mieszka z synem na górze w domku z na dole mieszkają dziadkowie którzy w razie wyjazdu będą z Tinka. Wszystko fajnie. Trochę nas jedynie martwi że dom jest przy dość ruchliwej ulicy ale Pani jest świadoma, ogrodzenie jest solidne. 

Dajemy szansę. Tinka przeprowadza się do Skoczowa w tym tygodniu

Trzymam sciskam za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy jak się Tinka spodoba nowej rodzinie, czy zaiskrzy itd. Wczoraj Pani dzwoniła umawiac sie z Kasią i chyba dzisiaj po Tinke mają przyjechać.....

Diunka niestety potrzebuje dużo więcej czasu. Sądze, że 2 tygodnie spokoju teraz jej damy. Potem może uda się Kasi zrobić jej jakies zdjęcia. Ważne, że robi postępy, malutkie ale dla niej to pewnie kroki milowe.....

Link to comment
Share on other sites

bardzo się ciesze , bo Tinka pojechała dzisiaj do nowego domu. Kasia mówiła, że bardzo sie spodobała nowej rodzinie i swojemu młodemu Panu- Adasiowi, do którego od razu przylgnęła. Jutro będe się kontaktować i zapytam Panią Asią jak mija aklimatyzacja

Wierze, że będzie dobrze. Tez za jakiś czas poprosimy kogos o poadopcyjną wizyte.

Poprosiłam Mariole o rejestracje chipa Tinka- koszt 39 zł, zapłaciłam tez Kasi za te 13 dni - 130 zł. Miejmy nadzieje, że jest ten domek na zawsze

 

Z dobrych wieści- jest potwierdzenie z Radys, że MUSKAT...dla którego pierwotnie był ten watek- odnalazł się, żyje i może wyjechać....To są jaja....rozmyślam o nim...na razie jednak trzeba ogarnąć DIunke ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nadziejka napisał:

               Za Diunke i za tego bidunia ktory sie odnalazl 

 mocno mocno trzymamy

moze Izun cos wyczarujesz moze sie uda za jakis czas

 

może się uda za jakiś czas ...nie trace nadziei. bardzo się długo wyczekał :(

 

Dziś dostałam dwa filmiki z domu Tinki :) ma wielki ogród, biega ze swoim młodszym Panem :) a własciwie biegają sobie razem krok w krok, bawia sie, widać że doskonale czują sie w swoim towarzystwie, Tinka wydaje się być wyluzowana. Z psami siostry Pani Asi wącha się przez siatke- chyba że tez sie polubią :) wybaczcie że nie wstawie tu tych filmików, ale widać ludzi, nawet rejestracje auta, nie są to filmiki na forum..musicie mi zaufać :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...