Jump to content
Dogomania

Nowe Radysiaczki, dwie sunie , jakie się złapały-- Diunka i Tinka mają juz DOMY <3 Dojechały Tija i Szirka, które też juz mają DOMY :)


Recommended Posts

13 minut temu, agat21 napisał:

Ufam bezgranicznie :D

Cieszę się ze szczęścia Tinki :)

dzięki :) poprosze Panią o zdjecia, żebym mogła tutaj wstawić ale na razie dam im czas do niedzieli beze mnie :) niech się poznają :) 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diunka dostała 50 zł od Kasi z fb :) DZIĘKUJE <3

Wieczorkiem na pewno skontaktuje sę z domem Tinki, jestem bardzo ciekawa jak ona sobie radzi...Pasowałoby tez skontaktować się z Kasią i dowiedzieć czy DIunka robi jakies postępy...na dniach zadzwonie

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłąm do Pani Asi od Tinki :) jest zadowolona z suni ogromnie. Wszystko fajnie, bardzo się już zaaklimayzowała, szaleje w ogrodzie z psami siostry pani Asi- Daszką i Rico. Uwielbiają się, biegają tak szybko podobno, że trudno nadązyć. Tinka lubi sobie tez pokopać i poryc troszke w ziemi. W domu ok, śpi ładnie albo w Pani sypialni, albo z synem- jak na zdjęciu niżej, Na spacerki wychodzi jedynie bardzo boi się ulicy i nie przejdzie na druga strone- trzeba ją przenosić. Jutro Pani Asia jedzie z nią do weta na ściągnięcie szwów po sterylce i ogólny przegląd.

Są z niej zadowoleni, zwłaszcza że tak dobrze dogadala się z psami siostry, bo też dużo czasu będą razem np. teraz cały wekend Pani Asia będzie mieć trójke bo siostra wyjeżdża.

tinaa.jpg.52d0febbef246f0dc3843ee13dadfe7d.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pani Asia zadzwoniła do mnie po wizycie u weta. Szwy wyciągnięte, wszystko ok, wetka zapodała preparat na pchły i kleszcze i niestety kazała pobrać 3 razy pod rząd kupki do badań :( podejrzenie robaków :( 

Sunia zmieniła imie na NELA :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diunka na szczęście robi postępy :) boi się ale już mniej i coraz częściej się zapomina, że powinna się bać :)

W piątek Kasia umowi dla niej sterylizacje. I spróbuję zrobić zdjęcia. 

Diunka była już na pierwszym spacerze w lesie na smyczy :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pieski dostały 100 zł od anna barbara :) DZIEKUJE CAŁYM SERCEM <3

 

Zastanawiam się...czy nie poczynić jakiś kroków żeby zabrać Muskata? co myślicie...

Diunka pewnie znajdzie domek, już robi postępy, jest nieduża...trzeba opłacić jeszcze sterylke, ale...może udałoby się dobrać jeszcze jakieś deklaracje i pomóć temu dla kogo w sumie miał być ten watek...hmmm..tak głośno myśle, trzeba by jeszcze przekalkulowac ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Pieski dostały 100 zł od anna barbara :) DZIEKUJE CAŁYM SERCEM <3

 

Zastanawiam się...czy nie poczynić jakiś kroków żeby zabrać Muskata? co myślicie...

Diunka pewnie znajdzie domek, już robi postępy, jest nieduża...trzeba opłacić jeszcze sterylke, ale...może udałoby się dobrać jeszcze jakieś deklaracje i pomóć temu dla kogo w sumie miał być ten watek...hmmm..tak głośno myśle, trzeba by jeszcze przekalkulowac ;)

Byłoby wspaniale :) On odnalazł się nie na darmo ;)

A czy ta pani z Czechowic się nie odezwała w sprawie Diunki?

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI, JEST WAZNA SPRAWA

Wczoraj na PsyZradys pojawiła się informacja o wyjeździe Muskata....dotarłam do osób do których pojechał i okazało się, że TO NIE ON WYJECHAŁ...podmieniono im psa- dostały z papierami Muskata sunie, wyższą i bez białej krawatki!! Muskat nadal tam jest!!

Skontaktowały się ze mną dziewczyny od zdjęć i ustaliłam, że ZABIORĄ DLA MNIE MUSKATA, GDY BĘDĄ W RADYSACH W CZERWCU ROBIĆ ZDJĘCIA. Więc Muskat zostanie podpięty pod ten watek...mam nadzieje, że zostaniecie proszę, to miał być oficjalnie jego wątek tylko ciągłymi jakimiś przeciwnościami losu wciąz mu się nie udaje...to jego ostatnia szansa. Jak dziewczyny podadzą mi konkretnie kiedy będą jechać do Radys, to zarezerwuje miejsce mam nadzieje u Anecik.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że Muskat się odnalazł :)

Przy całym zamieszaniu skorzystały jeszcze dwie psinki i to jest wielki plus całej tej sytuacji.

Dzisiaj poleciały pieniążki dla Radysiaczek za maj.

Mam nadzieję, że na czerwiec będą to już pieniążki dla Muskata :)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Cieszę się bardzo, że Muskat się odnalazł :)

Przy całym zamieszaniu skorzystały jeszcze dwie psinki i to jest wielki plus całej tej sytuacji.

Dzisiaj poleciały pieniążki dla Radysiaczek za maj.

Mam nadzieję, że na czerwiec będą to już pieniążki dla Muskata :)

Pozdrawiam :)

dziękuje ślicznie :D tak- sądze, że za miesiąc już będzie na Muskata :D nie chce myśleć juz o niczym innym....

:)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, agat21 napisał:

Fajne. Spotkanie na szczycie "pies - świnki" mam nadzieję udane i spokojne :D

Tinka od pierwszego dnia jest ze świnkami ; ) także to nie jest pierwsze spotkanie. Obserwuje je zawsze z wielka ciekawością, krzywdy nie robi :) świnki tez są z odzysku jak widać mają fajne warunki (normalnie klatka ma dno;)) tu chyba do sprzatania tak ustawiona)

Link to comment
Share on other sites

Diunka ma umówioną sterylizacje na wtorek, to już będzie na koszt środków z wątku. Konto w związku z czym się wyzeruje, ale wierze, że nadrobimy w czerwcu,bo przeceież dojedzie Muskat (nie trace nadzieji)

 

ps. na koncie Diunki 20 zł od Livki :) DZIĘKUJE :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

To we wtorek mocno trzymam kciuki za pomyślną sterylizację.

Czy mniej więcej wiesz kiedyś będziesz chciała brać Muskata?

tzn...ja go nie mam jak zarezerwować...jego papiery wyjechały z innym psem....dziewczyny które robia tam zdjecia dopiero jak pojadą na sesje to postarają się go odnaleść i przejąć, bo na pewno fizycznie tam jest

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

tzn...ja go nie mam jak zarezerwować...jego papiery wyjechały z innym psem....dziewczyny które robia tam zdjecia dopiero jak pojadą na sesje to postarają się go odnaleść i przejąć, bo na pewno fizycznie tam jest

Faktycznie, pisałaś o tym, sorry za gapiostwo :/ Czyli sytuacja dość skomplikowana, ale wierzę, że się uda!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...