Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 44 zl ! Dziekuje Pieknie ! Skrzyneczka niebieska decoupage,roznosci fajnosci dla radysiateczek. do 22.05 potrwa bazareczek


Nadziejka

Recommended Posts

                           Rozliczonko na konto Izy kiyoshi posylam 44 zl

Cegielka Zycia Ciocia Besia11  10 zl dziekuje cudnie! mam na koncie

Cegielka Zycia Ciocia Nesiowata 10 zl dziekuje cudnie!mam na koncie

 

Ania sue kup teraz

Num 9 sciereczka niebieska do kurzu 2 zl mam na koncie

wyslane otzrymane

 

Malgoska kup teraz mam na koncie 22 zl! czekamy z wysyleczka

 num 2 ksiazka ,,Zapisane w wodzie,,  15 zl!

num 7 mydelko Pani Walewska  5 zl!

num 8 mydelko Protex  2 zl

 

                           Rozliczony! 80 zl juz na koncie Misia! A 39 zl dla chorej Tinusi ...

                                    Radysiaczki dwa serduszka  ...zbieraja na zycie na lepszy los..zajrzyj Dobraduszko

        Zapraszam z calego serducha

                        dla raysiateczek od Izy kiyoshi

kramik do 22 maja godz 22.00

Link to comment
Share on other sites

Num 2 ksiazka nowa ,,Zapisane w wodzie,,  Paula Hawkins

thiller dreszczowiec 

okladka miekka  stron 368 

           swietny         

kup teraz ile Dobraduszka zaproponuje sprzedane! Malgoska sercem 15 zl! dziekuje dziekuje

Zapisane w wodzie

Od dawna marzy Ci się książka, która wywoła u Ciebie dreszcze i przyprawi o ciarki na skórze? Najnowsza książka Pauli Hawkins "Zapisane w wodzie" z pewnością Cię nie zawiedzie. To nieszablonowa, pełna napięcia opowieść.

Akcja opowieści rozgrywa się w Beckford. W mieście dochodzi do paru tragicznych wypadków, mających miejsce w owianym złą sławą Topielisku - to miejsce pełne tajemnic, o czym wiedzą wszyscy mieszkańcy miasta. Kiedyś w lokalnych wodach topiono kobiety podejrzewane o magię. Własne życie zakończyły tam również cztery mieszkanki Beckford - Anna, Lauren, Katie oraz Nel. Ta ostatnia nie posiadała w mieście zbyt dobrej opinii. Nel Abott postanowiła przelać na papier historię miasta, co wielu osobom się nie spodobało. Pewnego dnia Tajemnice oraz czarne sekrety powoli wychodzą na światło dzienne, w mieście aż huczy od plotek. Gdy siostra, Julia, dowiaduje się że Nel Abott nie żyje wraca do Beckford, by zająć się córką Nel. Nigdy nie lubiła siostry, ale nie wierzy, że ta popełniła samobójstwo. Co skrywa małe miasteczko i jej mieszkańcy?
"Zapisane w wodzie" to wspaniały thriller, który wciąga na długie godziny.

Link to comment
Share on other sites

Num  10 ksiazka ,,Autografy,,Jolanta Fajkowska

 stan  b dobry

 ale kartki nie mja koloru bielutkiego 

 jeno troszke poszarzale jakby

 bardzo ciekawa

 cudna cudna cuuudna wiele wywiadow z mnostwem ciekawych ludzi

Autografy - Jolanta Fajkowska [KSIĄŻKA] - kup online | eMAG.pl

Wielbiciele Jolanty Fajkowskiej, dziennikarki i prezenterki telewizyjnej, od dawna czekali na tę książkę. Jej pełne kultury, wdzięku i nieomal filmowego suspensu wywiady z najwybitniejszymi ludźmi Światowej Kultury złożyły sie na wyjątkowy zbiór portretów. Fajkowska pozostała wierna sobie:
"Ubarwiałam Nie rozmowę SWOICH, nie słów niewypowiedzianych dopisywałam, nie zmieniałam pytań. Odnoszą się do konkretnych sytuacji, do tamtej chwili. Kocham Wszystkich moich rozmówców. Są Tym Piękni, co robią. Wzruszający. Niepowtarzalni. W tej książce złożyli Państwu swój autograf.
Bohaterami książki Są m.in. Woody Allen, Cate Blanchett, Andrea Bocelli, George Cloooney, Placido Domingo, Michael Douglas, Richard Gere, Eva Herzigova, Anthony Hopkins, SSophie Marceau, Isabella Rossellini, Demis Roussos, Liv Ullmann, Jean Claude Van Damme.
Autorka przyznaje, Że dzięki rodzicom (ojciec byl m.in wiceministrem kultury i ambasadorem zawsze) doskonale potrafiła odnaleźć się w kazdym towarzystwie. Na dodatek uwielbia rozmawiać i umie słuchać. Ten dar pozwolił jej zaskarbić sobie sympatię największych współczesnych gwiazd.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Malgoska napisał:

nr 2 za 15 zł

nr 7 za 5 zł

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To ja poproszę o cegiełkę za 10 zł

                                                          Dziekuje Postokroc Dziekuje Dobreduszenki

                                                  Dziekuje Przecudna Niespodzianka 

                           Pozdrawiam Pozdrawiam Z Radoscia Zaznaczam 

                                                    Spokojnego Dnia

 

 

Bouquet De Tulipes Blanches Isolé Sur Blanc, Vue De Dessus Banque ...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

salaterki są szklane  czylli raczej takie jak te w linku ? ile mają średnicy ?

czy paczka do nas jeszcze u Ciebie ?

Ciocia 

przed chwilka wyslalam

 wlasnie bede podawac na bazareczkach num przesylki do Ciebie i Iwonki

salatereczki szklane bardzo fajne 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Besia11 napisał:

Podrzucę i cegiełkę za 10 zł proszę,
właśnie ją wysyłam z cegiełką z innego bazarku .

 

Białe róże otwarte - zestaw

      Droga Besiu Dziekuje Dziekuje Dziekuje Ogromnie

                                                                       Klaniam Za Serce Wielkie

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...